>>> T e n i s s t o ł o w y |
Klasyfikacja generalna GP |
||||||
Turniej Finałowy | XVII OTTS | Mistrzostwa Puławy | Imprezy | Klasyfikacje |
KLASYFIKACJA GENERALNA
GRAND PRIX PUŁAW 2009 w tenisie stołowym
Stan na 29.11.2009
Dziewczęta
miejsce | Imię i nazwisko | Klub/miejscowość | Punkty |
1. | Martyna Cholewa | Kazimierz Dolny | 133,5 |
2. | Iga Żmuda | Kazimierz Dolny | 102 |
3. | Edyta Karasek | Garbów | 102 |
4. | Weronika Grabowska | Piotrawin | 99 |
5. | Ewelina Kulpa | SOSW Puławy | 49,5 |
6. | Katarzyna Skwarek | SOSW Puławy | 34 |
7. | Kornelia Walczak | Kazimierz Dolny | 30,5 |
8. | Anna Matraszek | Powiślak Końskowola | 29 |
9-10. | Karolina Lalak | Lublin | 20 |
Monika Czerniak | Lublin | 20 | |
11-12. | Dagmara Baranowska | Lubartów | 17 |
Marlena Mróz | Żelechów | 17 | |
13. | Patrycja Krzak | Łagów | 15,5 |
14-15. | Ilona Drózd | Grabów Szlachecki | 14 |
Maja Gil | Kazimierz Dolny | 14 | |
16-17. | Patrycja Drózd | Grabów Szlachecki | 12 |
Dżemilla Tymińska | Wólka Zamojska | 12 | |
18. | Maria Bazylik | Kazimierz Dolny | 11 |
19-22. | Ilona Długoszek | Leopoldów | 10,5 |
Alicja Borucka | Puławy | 10,5 | |
Patrycja Iwanowska | Puławy | 10,5 | |
Agata Jarosz | Kazimierz Dolny | 10,5 | |
23. | Julia Iwanowska | Puławy | 9 |
24-25. | Joanna Walasek | Janowiec | 8,5 |
Aleksandra Rożek | Kazimierz Dolny | 8,5 | |
26. | Magdalena Konopka | Leopoldów | 5 |
27. | Maria Bazylik | Kazimierz Dolny | 2 |
Chłopcy do 15 lat
miejsce | Imię i nazwisko | Klub/miejscowość | Punkty |
1. | Emil Działoszyński | Puławy | 145 |
2. | Mikołaj Maruszewski | Puławy | 87 |
3. | Rafal Semeniuk | Puławy | 75,5 |
4. | Filip Kursa | Puławy | 60,5 |
5. | Michał Bartoszuk | Dęblin | 60 |
6. | Marcin Kustra | Puławy | 58 |
7. | Jakub Grabowski | Piotrawin | 55 |
8. | Sylwester Zarzycki | Lublin | 37 |
9. | Gabriel Sosnowski | Puławy | 33 |
10. | Sebastian Sosnowski | Puławy | 30,5 |
11. | Piotr Kaleta | Puławy | 24,5 |
12. | Sławomir Kluziak | SOSW Puławy | 22 |
13. | Mateusz Lalak | Lublin | 20 |
14-15. | Tomasz Raniuszek | SOSW Puławy | 19,5 |
Sebastian Figura | Puławy | 19,5 | |
16. | Mateusz Baranowski | Lubartów | 17 |
17. | Aleksander Ciuk | Puławy | 16 |
18. | Adrian Werema | Puławy | 14 |
19. | Tomasz Kopka | Puławy | 12 |
20. | Dawid Świercz | Puławy | 11 |
21-22. | Maksymilian Billewicz | Puławy | 10,5 |
Tomasz Szponder | Puławy | 10,5 | |
23-24. | Damian Rodak | Puławy | 8,5 |
Cezary Leśko | Lublin | 8,5 | |
25-26. | Jakub Wąsała | Puławy | 7 |
Michał Rafał | Puławy | 7 | |
27-30. | Konrad Chawryło | Lublin | 5,5 |
Konrad Leśko | Lublin | 5,5 | |
Damian Czarnecki | Puławy | 5,5 | |
Michał Sadowski | Lublin | 5,5 | |
31. | Kacper Bogusz | Puławy | 4 |
32. | Kamil Olszański | Rzeszów | 2,5 |
33. | Andrzej Dąbrowski | Lublin | 2 |
34. | Maciej Steć | Puławy | 1,5 |
35. | Hubert Sulima | Puławy | 0 |
Chłopcy 16 – 19 lat
miejsce | Imię i nazwisko | Klub/miejscowość | Punkty |
1. | Jakub Krześniak | Puławy | 122,5 |
2. | Cezary Domagalski | MKS MOW Puławy | 120,5 |
3. | Piotr Matraszek | Powiślak Końskowola | 110,5 |
4. | Michał Bigaj | Lublin | 97 |
5. | Robert Pawłowski | Puławy | 86 |
6. | Dominik Joński | Puławy | 81,5 |
7. | Mariusz Dydo | Puławy | 74 |
8. | Jakub Śnieżek | Puławy | 66,5 |
9. | Adrian Rokita | MOW Puławy | 43 |
10. | Karol Grabowski | Piotrawin | 41,5 |
11. | Michał Janiszewski | Lublin | 37 |
12. | Arkadiusz Kozdrój | Puławy | 35,5 |
13. | Andrzej Górka | Dęblin | 29,5 |
14. | Marek Łobodziński | MOW Puławy | 22,5 |
15. | Krzysztof Grzyb | MOW Puławy | 17,5 |
16. | Piotr Jeziorek | MOW Puławy | 17 |
17. | Sebastian Serewa | Żyrzyn | 15 |
18. | Artur Koksa | SOSW Puławy | 13,5 |
19. | Kamil Werema | Puławy | 13 |
20. | Kamil Glanc | MOW Puławy | 12,5 |
21. | Cezary Jankowski | Żyrzyn | 11,5 |
22. | Grzegorz Różycki | Lublin | 10 |
23. | Tomasz Świderski | Lublin | 8,5 |
24. | Piotr Bocian | Żyrzyn | 5 |
25-26. | Tomasz Kopka | Puławy | 4,5 |
Cezary Jankowski | Żyrzyn | 4,5 | |
27. | Mariusz Kobiałka | Puławy | 1,5 |
28. | Bartek Noskowski | Puławy | 0 |
miejsce | Imię i nazwisko | Klub/miejscowość | Punkty |
1. | Robert Baran | Lubartów | 151 |
2. | Emil Matraszek | Powiślak Końskowola | 128 |
3. | Ireneusz Mizura | Puławy | 120 |
4. | Radosław Poświatowski | Puławy | 103 |
5. | Łukasz Świtalski | Puławy | 69 |
6. | Grzegorz Kozłowski | Lublin | 65 |
7. | Marek Futa | Lublin | 54 |
8. | Michał Kucharski | Dęblin | 38,5 |
9. | Artur Budzyński | Lublin | 36,5 |
10. | Jarosław Cholewa | Kazimierz Dolny | 31 |
11. | Zbigniew Kuźmiak | Leopoldów | 28 |
12-13. | Krzysztof Olek | Kamionka | 20 |
Marcin Grzyb | Adamów | 20 | |
14-15. | Krystian Mateusiak | Wojcieszków | 17 |
Paweł Janowski | Lublin | 17 | |
16-17. | Robert Gruba | Wojcieszków | 14 |
Paweł Pawlas | Kamionka | 14 | |
18. | Jacek Kępka | Końskowola | 13,5 |
19. | Marian Wardzyński | Biała Podlaska | 12 |
20-23. | Łukasz Grabowski | Piotrawin | 8,5 |
Krzysztof Witecki | Lublin | 8,5 | |
Norbert Rodzoch | Kochanów | 8,5 | |
Sławomir Korzeń | Kozienice | 8,5 | |
24. | Karol Grabowski | Piotrawin | 7 |
25-26. | Marek Łuka | Wąwolnica | 5,5 |
Krzysztof Szczęśniak | Puławy | 5,5 |
miejsce | Imię i nazwisko | Klub/miejscowość | Punkty |
1. | Zbigniew Chojnacki | Puławy | 142 |
2. | Waldemar Pycka | Lublin | 127,5 |
3. | Leszek Bigaj | Lublin | 102,5 |
4. | Zbigniew Ciołek | Wojciechówka | 88,5 |
5. | Leszek Gawidziel | MKS MOW Puławy | 87,5 |
6. | Roman Chawryło | Lublin | 80,5 |
7. | Tadeusz Sidoruk | Dęblin | 62 |
8. | Andrzej Głodek | Żelechów | 59 |
9. | Marek Płachta | Kozienice | 57 |
10. | Sławomir Skrzęta | Powiślak Końskowola | 56,5 |
11. | Stanisław Kowalczyk | Puławy | 53 |
12. | Krzysztof Moszczyński | Skoki | 50,5 |
13. | Dariusz Hasiec | Lublin | 43,5 |
14. | Krzysztof Grabowski | Piotrawin | 42 |
15. | Mirosław Utnicki | Dęblin | 36,5 |
16. | Leszek Matraszek | Powiślak Końskowola | 33,5 |
17. | Juliusz Krzaczkowski | Puławy | 23 |
18. | Sławomir Borkowski | Bobrowniki | 20 |
19. | Ryszard Pawlik | Kozienice | 10 |
20. | Józef Balak | Wojcieszków | 8,5 |
21-22. | Piotr Strojek | Puławy | 5,5 |
Jarosław Żmuda | Kazimierz Dolny | 5,5 |
miejsce | Imię i nazwisko | Klub/miejscowość | Punkty |
1. | Tadeusz Berliński | Puławy | 151 |
2. | Waldemar Pańczyk | Puławy | 148 |
3. | Roman Domagalski | Puławy | 112 |
4. | Jerzy Kucharski | Dęblin | 63 |
5. | Jan Kudełko | Puławy | 57,5 |
6. | Andrzej Spoz | Puławy | 42,5 |
7. | Lech Duczkowski | Łuków | 24,5 |
8. | Szczepan Sulej | Puławy | 12 |
9. | Jan Żukowski | Kazimierz Dolny | 8,5 |
miejsce | Imię i nazwisko | Klub/miejscowość | Punkty |
1. | Robert Baran | Lubartów | 162,5 |
2. | Emil Matraszek | Powiślak Końskowola | 149 |
3. | Zbigniew Chojnacki | Puławy | 139 |
4. | Radosław Poświatowski | Puławy | 134 |
5. | Zbigniew Ciołek | Wojciechówka | 123,5 |
6. | Ireneusz Mizura | Puławy | 81 |
7. | Leszek Bigaj | Lublin | 80,5 |
8. | Tadeusz Berliński | Puławy | 75 |
9. | Michał Bigaj | Lublin | 70,5 |
10. | Andrzej Głodek | Żelechów | 66 |
11. | Waldemar Pycka | Lublin | 62 |
12. | Leszek Gawidziel | MKS MOW Puławy | 60,5 |
13. | Waldemar Pańczyk | Puławy | 58 |
14. | Roman Chawryło | Lublin | 50 |
15. | Piotr Matraszek | MKS MOW Puławy | 49 |
16. | Cezary Domagalski | MKS MOW Puławy | 48,5 |
17. | Marek Futa | Lublin | 42 |
18. | Krzysztof Moszczyński | Skoki | 41,5 |
19. | Zbigniew Kuźmiak | Leopoldów | 41 |
20. | Grzegorz Kozłowski | Lublin | 39,5 |
21. | Sławomir Borkowski | Bobrowniki | 39 |
22. | Krzysztof Grabowski | Piotrawin | 29 |
23. | Sławomir Skrzęta | Powiślak Końskowola | 28,5 |
24. | Marek Płachta | Kozienice | 26,5 |
25. | Dariusz Hasiec | Lublin | 26 |
26. | Marcin Grzyb | Adamów | 25 |
27. | Tadeusz Sidoruk | Dęblin | 24 |
28-30. | Krzysztof Olek | Kamionka | 19 |
Mariusz Baranowski | Lubartów | 19 | |
Pawel Kołodziej | Bobrowniki | 19 | |
31. | Michał Janiszewski | Lublin | 18,5 |
32. | Paweł Janowski | Lublin | 15,5 |
33. | Stanisław Kowalczyk | Puławy | 15 |
34-38. | Robert Gruba | Wojcieszków | 13,5 |
Józef Balak | Wojcieszków | 13,5 | |
Paweł Lalak | Lublin | 13,5 | |
Marian Wardzyński | Biała Podlaska | 13,5 | |
Karol Grabowski | Piotrawin | 13,5 | |
39. | Jacek Kępka | Końskowola | 13 |
40-41. | Jarosław Cholewa | Kazimierz Dolny | 12 |
Mirosław Utnicki | Dęblin | 12 | |
42-47. | Marek Taczalski | Zakrzówek | 10,5 |
Mirosław Łata | Zakrzówek | 10,5 | |
Andrzej Spoz | Puławy | 10,5 | |
Artur Kijewski | Puławy | 10,5 | |
Michał Kucharski | Dęblin | 10,5 | |
Paweł Pawlas | Kamionka | 10,5 | |
48-50. | Juliusz Krzaczkowski | Puławy | 8 |
Jakub Grabowski | Piotrawin | 8 | |
Andrzej Górka | Dęblin | 8 | |
51-53. | Mirosław Zarzycki | Lublin | 6,5 |
Lech Duczkowski | Łuków | 6,5 | |
Sławomir Korzeń | Kozienice | 6,5 | |
54. | Norbert Rodzoch | Kochanów | 5,5 |
55-56. | Adrian Rokita | MOW Puławy | 4,5 |
Michał Bartoszuk | Dęblin | 4,5 | |
57-63. | Leszek Matraszek | Powiślak Końskowola | 3 |
Mariusz Dydo | Puławy | 3 | |
Jakub Śnieżek | Puławy | 3 | |
Emil Działoszyński | Puławy | 3 | |
Jerzy Kucharski | Dęblin | 3 | |
Weronika Grabowska | Piotrawin | 3 | |
Ryszard Pawlik | Kozienice | 3 | |
64-80. | Krystian Mateusiak | Wojcieszków | 1,5 |
Dawid Piorun | Lublin | 1,5 | |
Jan Kudełko | Puławy | 1,5 | |
Radosław Sawicki | Lublin | 1,5 | |
Marek Łobodziński | MOW Puławy | 1,5 | |
Robert Pawłowski | Puławy | 1,5 | |
Adrian Rokita | MOW Puławy | 1,5 | |
Karolina Lalak | Lublin | 1,5 | |
Dagmara Baranowska | Lubartów | 1,5 | |
Łukasz Świtalski | Puławy | 1,5 | |
Artur Budzyński | Lublin | 1,5 | |
Krzysztof Grzyb | MOW Puławy | 1,5 | |
Dominik Joński | Puławy | 1,5 | |
Martyna Cholewa | Kazimierz Dolny | 1,5 | |
Jakub Krześniak | Puławy | 1,5 | |
Michał Kucharski | Dęblin | 1,5 | |
Gabriel Sosnowski | Puławy | 1,5 | |
81-98. | Roman Domagalski | Puławy | 0 |
Patryk Piorun | Lublin | 0 | |
Mateusz Baranowski | Lubartów | 0 | |
Konrad Leśko | Lublin | 0 | |
Piotr Strojek | Puławy | 0 | |
Kamil Glanc | MOW Puławy | 0 | |
Mateusz Balak | Wojcieszków | 0 | |
Jan Żukowski | Kazimierz Dolny | 0 | |
Andrzej Spoz | Puławy | 0 | |
Krzysztof Szczęśniak | Puławy | 0 | |
Mateusz Lalak | Puławy | 0 | |
Arkadiusz Kozdrój | Puławy | 0 | |
Antoni Czopiński | Kazimierz Dolny | 0 | |
Iga Żmuda | Kazimierz Dolny | 0 | |
Tadeusz Starzyk | Puławy | 0 | |
Piotr Jeziorek | MOW Puławy | 0 | |
Sebastian Sosnowski | Puławy | 0 | |
Marcin Kustra | Puławy | 0 |
miejsce | Imię i nazwisko | Klub/miejscowość | Punkty |
1. | Radosław Poświatowski | Puławy | 128,5 |
Ireneusz Mizura | Puławy | 128,5 | |
2. | Waldemar Pańczyk | Puławy | 102 |
Zbigniew Chojnacki | Puławy | 102 | |
3. | Tadeusz Berliński | Puławy | 90,5 |
Leszek Gawidziel | Puławy | 90,5 | |
4. | Emil Matraszek | Powiślak Końskowola | 90 |
Piotr Matraszek | Powiślak Końskowola | 90 | |
5. | Zbigniew Ciołek | Wojciechówka | 75 |
Andrzej Głodek | Żelechów | 75 | |
6. | Krzysztof Moszczyński | Dęblin | 73,5 |
Tadeusz Sidoruk | Dęblin | 73,5 | |
7. | Leszek Bigaj | Lublin | 63 |
Michał Bigaj | Lublin | 63 | |
8. | Waldemar Pycka | Lublin | 52 |
Grzegorz Kozłowski | Lublin | 52 | |
9. | Robert Baran | Lubartów | 27,5 |
Roman Chawryło | Lublin | 27,5 | |
10. | Sławomir Skrzęta | Powiślak Końskowola | 26 |
Leszek Matraszek | Powiślak Końskowola | 26 | |
11. | Jerzy Kucharski | Dęblin | 24,5 |
Michał Kucharski | Dęblin | 24,5 | |
12. | Dariusz Hasiec | Lublin | 22,5 |
Michał Janiszewski | Lublin | 22,5 | |
13-14. | Marcin Grzyb | Adamów | 20 |
Marian Wardzyński | Biała Podlaska | 20 | |
Robert Baran | Lubartów | 20 | |
Marek Futa | Lublin | 20 | |
15-16. | Robert Baran | Lubartów | 17 |
Marek Taczalski | Zakrzówek | 17 | |
Robert Baran | Lubartów | 17 | |
Cezary Domagalski | Puławy | 17 | |
17-21. | Sławomir Borkowski | Bobrowniki | 14 |
Zbigniew Kuźmiak | Leopoldów | 14 | |
Józef Balak | Wojcieszków | 14 | |
Mateusz Balak | Wojcieszków | 14 | |
Marek Płachta | Kozienice | 14 | |
Cezary Domagalski | Puławy | 14 | |
Cezary Domagalski | MKS MOW Puławy | 14 | |
Leszek Gawidziel | MKS MOW Pulawy | 14 | |
Dominik Joński | Dęblin | 14 | |
Andrzej Górka | Dęblin | 14 | |
22-23. | Paweł Lalak | Lublin | 12 |
Mariusz Baranowski | Lubartów | 12 | |
Ireneusz Mizura | Puławy | 12 | |
Cezary Domagalski | Puławy | 12 | |
24. | Mariusz Dydo | Puławy | 11 |
Jakub Śnieżek | Puławy | 11 | |
25. | Roman Chawryło | Lublin | 10,5 |
Krzysztof Moszczyński | Dęblin | 10,5 | |
26. | Michał Kucharski | Dęblin | 9 |
Michał Bartoszuk | Dęblin | 9 | |
27-35. | Juliusz Krzaczkowski | Puławy | 8,5 |
Jan Kudelko | Puławy | 8,5 | |
Marek Łobodziński | MOW Puławy | 8,5 | |
Adrian Rokita | MOW Puławy | 8,5 | |
Juliusz Krzaczkowski | Puławy | 8,5 | |
Adrian Rokita | MOW Puławy | 8,5 | |
Roman Chawryło | Lublin | 8,5 | |
Marek Futa | Lublin | 8,5 | |
Krzysztof Witecki | Lublin | 8,5 | |
Marek Futa | Lublin | 8,5 | |
Marek Płachta | Kozienice | 8,5 | |
Artur Kijewski | Puławy | 8,5 | |
Leszek Bigaj | Lublin | 8,5 | |
Jakub Grabowski | Piotrawin | 8,5 | |
Sławomir Skrzęta | Końskowola | 8,5 | |
Cezary Domagalski | MKS MOW Puławy | 8,5 | |
Marek Płachta | Kozienice | 8,5 | |
Łukasz Świtalski | Puławy | 8,5 | |
36-37. | Martyna Cholewa | Kazimierz Dolny | 8 |
Jarosław Cholewa | Kazimierz Dolny | 8 | |
Dominik Joński | Dęblin | 8 | |
Andrzej Górka | Dęblin | 8 | |
38. | Jacek Kępka | Końskowola | 7,5 |
Łukasz Świtalski | Puławy | 7,5 | |
39-40. | Weronika Grabowska | Piotrawin | 7 |
Krzysztof Grabowski | Piotrawin | 7 | |
Robert Pawłowski | Puławy | 7 | |
Arkadiusz Kozdrój | Puławy | 7 | |
41-44. | Mirosław Utnicki | Dęblin | 6,5 |
Artur Budzyński | Lublin | 6,5 | |
Marek Płachta | Kozienice | 6,5 | |
Ryszard Pawlik | Kozienice | 6,5 | |
Sławomir Skrzęta | Końskowola | 6,5 | |
Leszek Bigaj | Lublin | 6,5 | |
Mirosław Utnicki | Dęblin | 6,5 | |
Artur Budzyński | Lublin | 6,5 | |
45-46. | Mirosław Łata | Zakrzówek | 6 |
Łukasz Świtalski | Puławy | 6 | |
Marek Futa | Lublin | 6 | |
Karol Grabowski | Piotrawin | 6 | |
47-53. | Adrian Rokita | MOW Puławy | 5,5 |
Kamil Glanc | MOW Puławy | 5,5 | |
Karolina Lalak | Lublin | 5,5 | |
Dagmara Baranowska | Lubartów | 5,5 | |
Marek Łobodziński | MOW Puławy | 5,5 | |
Kamil Glanc | MOW Puławy | 5,5 | |
Dawid Piorun | Lublin | 5,5 | |
Radosław Sawicki | Lublin | 5,5 | |
Marek Płachta | Kozienice | 5,5 | |
Roman Domagalski | Puławy | 5,5 | |
Krzysztof Moszczyński | Dęblin | 5,5 | |
Michał Kucharski | Dęblin | 5,5 | |
Stanisław Kowalczyk | Puławy | 5,5 | |
Jan Kudelko | Puławy | 5,5 | |
54. | Michał Bartoszuk | Dęblin | 4 |
Weronika Grabowska | Piotrawin | 4 | |
55. | Sławomir Skrzęta | Powiślak Końskowola | 3 |
Marek Płachta | Kozienice | 3 | |
56-60. | Rafał Semeniuk | Puławy | 2,5 |
Mikołaj Maruszewski | Puławy | 2,5 | |
Krystian Mateusiak | Wojcieszków | 2,5 | |
Cezary Domagalski | Puławy | 2,5 | |
Lech Duczkowski | Łuków | 2,5 | |
Robert Gruba | Wojcieszków | 2,5 | |
Robert Baran | Lubartów | 2,5 | |
Iga Żmuda | Kazimierz Dolny | 2,5 | |
Mateusz Lalak | Lublin | 2,5 | |
Mateusz Baranowski | Lubartów | 2,5 | |
61-62. | Artur Budzyński | Puławy | 2 |
Andrzej Spoz | Puławy | 2 | |
Krystian Mateusiak | Wojcieszków | 2 | |
Lech Duczkowski | Łuków | 2 | |
63-64. | Juliusz Krzaczkowski | Puławy | 1,5 |
Łukasz Świtalski | Puławy | 1,5 | |
Mikołaj Maruszewski | Puławy | 1,5 | |
Gabriel Sosnowski | Puławy | 1,5 | |
65. | Marek Łobodziński | MOW Puławy | 0,5 |
Krzysztof Grzyb | MOW Puławy | 0,5 | |
66-77. | Filip Kursa | Puławy | 0 |
Sebastian Figura | Puławy | 0 | |
Jan Żukowski | Kazimierz Dolny | 0 | |
Antoni Czopiński | Kazimierz Dolny | 0 | |
Stanisław Kowalczyk | Puławy | 0 | |
Andrzej Spoz | Puławy | 0 | |
Emil Działoszyński | Puławy | 0 | |
Mikołaj Maruszewski | Puławy | 0 | |
Mirosław Zarzycki | Lublin | 0 | |
Marcin Kustra | Puławy | 0 | |
Sebastian Sosnowski | Puławy | 0 | |
Gabriel Sosnowski | Puławy | 0 | |
Patryk Piorun | Lublin | 0 | |
Konrad Leśko | Lublin | 0 | |
Jakun Krześniak | Puławy | 0 | |
Emil Działoszyński | Puławy | 0 | |
Cezary Leśko | Lublin | 0 | |
Sylwester Zarzycki | Lublin | 0 | |
Grzegorz Różycki | Lublin | 0 | |
Konrad Leśko | Lublin | 0 | |
Andrzej Dąbrowski | Lublin | 0 | |
Damian Czarnecki | Puławy | 0 | |
Jakub Grabowski | Piotrawin | 0 | |
Konrad Chawryło | Lublin | 0 |