>>> T e n i s s t o ł o w y |
Imprezy GP Puław |
||||||
Turniej Finałowy | XVII OTTS | Mistrzostwa Puławy | Imprezy | Klasyfikacje |
GRAND PRIX PUŁAW 2009
w tenisie stołowym
29.11.2009
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lubartów |
20 |
2. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
17 |
3. |
Emil Matraszek |
MKS MOW Puławy |
14 |
4. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
12 |
5-6. |
Michał Kucharski |
Dęblin |
10,5 |
|
Łukasz Świtalski |
Puławy |
10,5 |
7. |
Artur Budzyński |
Lublin |
9 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Leszek Gawidziel |
MKS MOW Puławy |
20 |
2. |
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
17 |
3. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
14 |
4. |
Mirosław Utnicki |
Dęblin |
12 |
5-6. |
Marek Płachta |
Kozienice |
10,5 |
|
Krzysztof Moszczyński |
Dęblin |
10,5 |
7-8. |
Sławomir Skrzęta |
Końskowola |
8,5 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
8,5 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
20 |
2. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
17 |
3. |
Roman Domagalski |
Puławy |
14 |
4. |
Jerzy Kucharski |
Dęblin |
12 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
20 |
2. |
Robert Baran |
Lubartów |
17 |
3. |
Emil Matraszek |
MKS MOW Puławy |
14 |
4. |
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
12 |
5-6. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
10,5 |
|
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Jerzy Kucharski |
Dęblin |
8,5 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
8,5 |
9-10. |
Mirosław Utnicki |
Dęblin |
6,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Końskowola |
6,5 |
15.11.2009
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Iga Żmuda |
Kazimierz Dolny |
20 |
2. |
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
17 |
3. |
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
14 |
4. |
Edyta Karasek |
Grabów |
12 |
5-6. |
Katarzyna Skwarek |
SOSW Puławy |
10,5 |
|
Agata Jarosz |
Kazimierz Dolny |
10,5 |
7. |
Ewelina Klupa |
SOSW Puławy |
9 |
Chłopcy do 15 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Michał Bartoszuk |
Dęblin |
20 |
2. |
Emil Działoszyński |
Puławy |
17 |
3. |
Filip Kursa |
Puławy |
14 |
4. |
Gabriel Sosnowski |
Puławy |
12 |
5-6. |
Marcin Kustra |
Puławy |
10,5 |
|
Mikołaj Maruszewski |
Puławy |
10,5 |
7. |
Sebastian Sosnowski |
Puławy |
9 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Jakub Krześniak |
Puławy |
20 |
2. |
Piotr Matraszek |
MKS MOW Puławy |
17 |
3. |
Dominik Joński |
Dęblin |
14 |
4. |
Cezary Domagalski |
MKS MOW Puławy |
12 |
5-6. |
Andrzej Górka |
Dęblin |
10,5 |
|
Mariusz Dydo |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Jakub Śnieżek |
Puławy |
8,5 |
|
Karol Grabowski |
Piotrawin |
8,5 |
9. |
Artur Koksa |
SOSW Puławy |
7 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lubartów |
20 |
2. |
Emil Matraszek |
MKS MOW Puławy |
17 |
3. |
Paweł Pawlas |
Kamionka |
14 |
4. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
12 |
5-6. |
Marek Futa |
Lublin |
10,5 |
|
Radosław Poświatowski |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Jarosław Cholewa |
Kazimierz Dolny |
8,5 |
|
Sławomir Korzeń |
Kozienice |
8,5 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
20 |
2. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
17 |
3. |
Krzysztof Grabowski |
Piotrawin |
14 |
4. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
12 |
5-6. |
Marek Płachta |
Kozienice |
10,5 |
|
Leszek Gawidziel |
MKS MOW Puławy |
10,5 |
7-8. |
Sławomir Skrzęta |
Końskowola |
8,5 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
8,5 |
9. |
Pawlik Ryszard |
Kozienice |
7 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
20 |
2. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
17 |
3. |
Roman Domagalski |
Puławy |
14 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lubartów |
25 |
2. |
Emil Matraszek |
MKS MOW Puławy |
22 |
3. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
19 |
4. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
17 |
5-6. |
Krzysztof Grabowski |
Piotrawin |
15,5 |
|
Ireneusz Mizura |
Puławy |
15,5 |
7-8. |
Leszek Gawidziel |
MKS MOW Puławy |
13,5 |
|
Cezary Domagalski |
MKS MOW Puławy |
13,5 |
9-12. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
10,5 |
|
Tadeusz Berliński |
Puławy |
10,5 |
|
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
10,5 |
|
Paweł Pawlas |
Kamionka |
10,5 |
13-16. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
6,5 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
6,5 |
|
Sławomir Korzeń |
Kozienice |
6,5 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
6,5 |
17-24. |
Marek Futa |
Lublin |
1,5 |
|
Michał Bartoszuk |
Dęblin |
1,5 |
|
Karol Grabowski |
Piotrawin |
1,5 |
|
Ryszard Pawlik |
Kozienice |
1,5 |
|
Jarosław Cholewa |
Kazimierz Dolny |
1,5 |
|
Gabriel Sosnowski |
Puławy |
1,5 |
|
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
1,5 |
|
Piotr Matraszek |
MKS MOW Puławy |
0 |
25-30. |
Sławomir Skrzęta |
Końskowola |
0 |
|
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
0 |
|
Iga Żmuda |
Kazimierz Dolny |
0 |
|
Andrzej Górka |
Dęblin |
0 |
|
Marcin Kustra |
Puławy |
0 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Emil Matraszek |
MKS MOW Puławy |
20 |
2. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
17 |
3. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
14 |
4. |
Marek Futa |
Lublin |
12 |
5-6. |
Michał Kucharski |
Dęblin |
10,5 |
|
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
10,5 |
7-8. |
Artur Budzyński |
Lublin |
8,5 |
|
Norbert Rodzoch |
Kochanów |
8,5 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
20 |
2. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
17 |
3. |
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
14 |
4. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
12 |
5-6. |
Mirosław Utnicki |
Dęblin |
10,5 |
|
Waldemar Pycka |
Lublin |
10,5 |
7-8. |
Leszek Gawidziel |
MKS MOW Puławy |
8,5 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
8,5 |
9-12. |
Sławomir Skrzęta |
Końskowola |
5,5 |
|
Leszek Matraszek |
MKS MOW Puławy |
5,5 |
|
Mirosław Moszczyński |
Skoki |
5,5 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
5,5 |
13. |
Ryszard Pawlik |
Kozienice |
3 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
20 |
2. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
17 |
3. |
Jerzy Kucharski |
Dęblin |
14 |
4. |
Roman Domagalski |
Puławy |
12 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
25 |
2. |
Emil Matraszek |
MKS MOW Puławy |
22 |
3. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
19 |
4. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
17 |
5-6. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
15,5 |
|
Waldemar Pycka |
Lublin |
15,5 |
7-8. |
Krzysztof Moszczyński |
Skoki |
13,5 |
|
Leszek Bigaj |
Lublin |
13,5 |
9-12. |
Leszek Gawidziel |
MKS MOW Puławy |
10,5 |
|
Tadeusz Berliński |
Puławy |
10,5 |
|
Michał Kucharski |
Dęblin |
10,5 |
|
Mirosław Utnicki |
Dęblin |
10,5 |
13-16. |
Marek Płachta |
Kozienice |
6,5 |
|
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
6,5 |
|
Norbert Rodzoch |
Kochanów |
6,5 |
|
Marek Futa |
Lublin |
6,5 |
17-23. |
Jerzy Kucharski |
Dęblin |
1,5 |
|
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
1,5 |
|
Piotr Matraszek |
MKS MOW Puławy |
1,5 |
|
Cezary Domagalski |
MKS MOW Puławy |
1,5 |
|
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
1,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Końskowola |
1,5 |
|
Ryszard Pawlik |
Kozienice |
1,5 |
24-25. |
Artur Budzyński |
Lublin |
0 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
0 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
20 |
2. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
17 |
3. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
14 |
4. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
12 |
5-6. |
Jerzy Kucharski |
Dęblin |
10,5 |
|
Tadeusz Berliński |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Sławomir Skrzęta |
Końskowola |
8,5 |
|
Emil Matraszek |
MKS MOW Puławy |
8,5 |
9-10. |
Mirosław Utnicki |
Dęblin |
6,5 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
6,5 |
Dziewczęta
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Iga Żmuda |
Kazimierz Dolny |
20 |
2. |
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
17 |
3. |
Edyta Karasek |
Grabów |
14 |
4. |
Dżamilla Tymińska |
Wólka Zamojska |
12 |
5-6. |
Patrycja Krzak |
Łagów |
10,5 |
|
Katarzyna Skwarek |
SOSW Puławy |
10,5 |
7-8. |
Ewelina Kulpa |
SOSW Puławy |
8,5 |
|
Aleksandra Rożek |
Kazimierz Dolny |
8,5 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Michał Bartoszuk |
Dęblin |
20 |
2. |
Emil Działoszyński |
Puławy |
17 |
3. |
Filip Kursa |
Puławy |
14 |
4. |
Mikołaj Maruszewski |
Puławy |
12 |
5. |
Sebastian Sosnowski |
Puławy |
11 |
6. |
Jakub Grabowski |
Piotrawin |
10 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Cezary Domagalski |
Puławy |
20 |
2. |
Piotr Jeziorek |
MOW Puławy |
17 |
3. |
Dominik Joński |
Dęblin |
14 |
4. |
Mariusz Dydo |
Puławy |
12 |
5-6. |
Jakub Krześniak |
Puławy |
10,5 |
|
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
7-8. |
Jakub Śnieżek |
Puławy |
8,5 |
|
Andrzej Górka |
Dęblin |
8,5 |
9-10. |
Karol Grabowski |
Piotrawin |
6,5 |
|
Artur Koksa |
SOSW Puławy |
6,5 |
11. |
Adrian Rokita |
MOW Puławy |
|
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lubartów |
25 |
2. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
22 |
3. |
Paweł Kołodziej |
Bobrowniki |
19 |
4. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
17 |
5-6. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
15,5 |
|
Sławomir Borkowski |
Bobrowniki |
15,5 |
7-8. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
13,5 |
|
Martek Futa |
Lublin |
13,5 |
9-12. |
Cezary Domagalski |
MKS MOW Puławy |
10,5 |
|
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
|
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
10,5 |
|
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
13-16. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
6,5 |
|
Andrzej Górka |
Dęblin |
6,5 |
|
Jakub Grabowski |
Piotrawin |
6,5 |
|
Andrzej Głodek |
Żelechów |
6,5 |
17-24 |
Jakub Śnieżek |
Puławy |
1,5 |
|
Michał Kucharski |
Dęblin |
1,5 |
|
Jakub Krześniak |
Puławy |
1,5 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
1,5 |
|
Emil Działoszyński |
Puławy |
1,5 |
|
Karol Grabowski |
Piotrawin |
1,5 |
|
Leszek Gawidziel |
MKS MOW Puławy |
1,5 |
|
Michał Bartoszuk |
Dęblin |
1,5 |
25-29. |
Piotr Jeziorek |
MOW Dęblin |
0 |
|
Andrzej Spoz |
Puławy |
0 |
|
Adrian Rokita |
MKS MOW Puławy |
0 |
|
Mariusz Dydo |
Puławy |
0 |
|
Dominik Joński |
Dęblin |
0 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lubartów |
20 |
2. |
Andrzej Głodek |
Żelechów |
17 |
3. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
14 |
4. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
12 |
5-6. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
10,5 |
|
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
7. |
Michał Kucharski |
Dęblin |
9 |
8. |
Dominik Joński |
Dęblin |
8 |
26.09.2009
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
20 |
2. |
Iga Żmuda |
Kazimierz Dolny |
17 |
3. |
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
14 |
4. |
Edyta Karasek |
Grabów |
12 |
5. |
Katarzyna Skwarek |
SOSW Puławy |
11 |
6. |
Ewelina Klupa |
SOSW Puławy |
10 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Michał Bartoszuk |
Dęblin |
20 |
2. |
Emil Działoszyński |
Puławy |
17 |
3. |
Piotr Kaleta |
Puławy |
14 |
4. |
Jakub Grabowski |
Piotrawin |
12 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Karol Grabowski |
Piotrawin |
20 |
2. |
Cezary Domagalski |
Puławy |
17 |
3. |
Jakub Krześniak |
MKS MOW Puławy |
14 |
4. |
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
12 |
5-6. |
Andrzej Górka |
Dęblin |
10,5 |
|
Dominik Joński |
Puławy |
10,5 |
7. |
Mariusz Dydo |
Puławy |
9 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
25 |
2. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
22 |
3. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
19 |
4. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
17 |
5-6. |
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
15,5 |
|
Leszek Gawidziel |
MKS MOW Puławy |
15,5 |
7-8. |
Andrzej Głodek |
Żelechów |
13,5 |
|
Kszysztof Moszczyński |
Skoki |
13,5 |
9-12. |
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
|
Leszek Bigaj |
Lublin |
10,5 |
|
Karol Grabowski |
Piotrawin |
10,5 |
|
Artur Kijewski |
Puławy |
10,5 |
13-16. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
6,5 |
|
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
6,5 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
6,5 |
|
Marek Futa |
Lublin |
6,5 |
17-24 |
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
1,5 |
|
Michał Bartoszuk |
Dęblin |
1,5 |
|
Emil Działoszyński |
Puławy |
1,5 |
|
Cezary Domagalski |
Puławy |
1,5 |
|
Andrzej Górka |
Dęblin |
1,5 |
|
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
1,5 |
|
Mariusz Dydo |
Puławy |
1,5 |
|
Jakub Grabowski |
Piotrawin |
1,5 |
25-29. |
Andrzej Spoz |
Puławy |
0 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
0 |
|
Dominik Joński |
Puławy |
0 |
|
Iga Żmuda |
Kazimierz Dolny |
0 |
|
Jakub Krześniak |
Puławy |
0 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Andrzej Głodek |
Żelechów |
20 |
2. |
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
17 |
3. |
Cezary Domagalski |
MKS MOW Pulawy |
14 |
4. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
12 |
5-6. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
10,5 |
|
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
7-8. |
Marek Płachta |
Kozienice |
8,5 |
|
Leszek Bigaj |
Lublin |
8,5 |
9-11. |
Marek Futa |
Lublin |
6 |
|
Dominik Joński |
Puławy |
6 |
|
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
6 |
12. |
Michal Bartoszuk |
Dęblin |
4 |
12.09.2009
Dziewczęta
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
20 |
2. |
Edyta Karasek |
Grabów |
17 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Rafał Semeniuk |
Puławy |
20 |
2. |
Emil Działoszyński |
Puławy |
17 |
3. |
Mikołaj Maruszewski |
Puławy |
14 |
4. |
Filip Kursa |
Puławy |
12 |
5. |
Jakub Grabowski |
Piotrawin |
11 |
6. |
Marcin Kustra |
Puławy |
10 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Cezary Domagalski |
MKS MOW Puławy |
20 |
2. |
Michał Bigaj |
Lublin |
17 |
3. |
Dominik Joński |
Puławy |
14 |
4. |
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
12 |
5-6. |
Jakub Krześniak |
Puławy |
10,5 |
|
Jakub Śnieżek |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Robert Pawlowski |
Puławy |
8,5 |
|
Mariusz Dydo |
Puławy |
8,5 |
9-10. |
Sebastian Serewa |
Żyrzyn |
6,5 |
|
Krzysztof Grzyb |
MOW Puławy |
6,5 |
11-12. |
Adrian Rokita |
MOW Puławy |
4,5 |
|
Cezary Jankowski |
Żyrzyn |
4,5 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lubartów |
20 |
2. |
Paweł Janowski |
Lublin |
17 |
3. |
Zbigniew Kuźmiak |
Leopoldów |
14 |
4. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
12 |
5-6. |
Łukasz Świtalski |
Puławy |
10,5 |
|
Marek Futa |
Lublin |
10,5 |
7. |
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
9 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Roman Chawryło |
Lublin |
20 |
2. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
17 |
3. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
14 |
4. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
12 |
5-6. |
Leszek Gawidziel |
MKS MOW Puławy |
10,5 |
|
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
10,5 |
7-8. |
Krzysztof Moszczyński |
Skoki |
8,5 |
|
Andrzej Głodek |
Żelechów |
8,5 |
9-12. |
Krzysztof Grabowski |
Piotrawin |
5,5 |
|
Leszek Bigaj |
Lublin |
5,5 |
|
Marek Plachta |
Kozienice |
5,5 |
|
Mirosław Utnicki |
Dęblin |
5,5 |
13-14. |
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
2,5 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
2,5 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Jerzy Kucharski |
Dęblin |
20 |
2. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
17 |
3. |
Roman Domagalski |
Puławy |
14 |
4. |
Andrzej Spoz |
Puławy |
12 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lubartów |
25 |
2. |
Zbigniew Kuźmiak |
Leopoldów |
22 |
3. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
19 |
4. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
17 |
5-6. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
15,5 |
|
Paweł Janowski |
Lublin |
15,5 |
7-8. |
Krzysztof Grabowski |
Piotrawin |
13,5 |
|
Roman Chawryło |
Lublin |
13,5 |
9-12. |
Andrzej Głodek |
Żelechów |
10,5 |
|
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
|
Michał Bigaj |
Lublin |
10,5 |
|
Andrzej Spoz |
Puławy |
10,5 |
13-15. |
Marek Futa |
Lublin |
7 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
7 |
|
Leszek Bigaj |
Lublin |
7 |
16-24. |
Jerzy Kucharski |
Lublin |
1,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
1,5 |
|
Waldemar Pycka |
Lublin |
1,5 |
|
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
1,5 |
|
Mirosław Utnicki |
Dęblin |
1,5 |
|
Krzysztof Moszczyński |
Skoki |
1,5 |
|
Jakub Śnieżek |
Puławy |
1,5 |
|
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
1,5 |
|
Dominik Joński |
Puławy |
1,5 |
25-32. |
Leszek Gawidziel |
MKS MOW Puławy |
0 |
|
Cezary Domagalski |
MKS MOW Puławy |
0 |
|
Łukasz Świtalski |
Puławy |
0 |
|
Mariusz Dydo |
Puławy |
0 |
|
Jakub Grabowski |
Piotrawin |
0 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
0 |
|
Roman Domagalski |
Puławy |
0 |
|
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
0 |
Dziewczęta
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
20 |
2. |
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
17 |
3. |
Edyta Karasek |
Grabów |
14 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Jakub Grabowski |
Piotrawin |
20 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Michał Bigaj |
Lublin |
20 |
2. |
Cezary Domagalski |
Puławy |
17 |
3. |
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
14 |
4. |
Jakub Krześniak |
Puławy |
12 |
5. |
Mariusz Dydo |
Puławy |
11 |
6. |
Jakub Śnieżek |
Puławy |
10 |
7. |
Dominik Joński |
Puławy |
9 |
8. |
Robert Pawłowski |
Puławy |
8 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
20 |
2. |
Robert Baran |
Lewart Lubartów |
17 |
3. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
14 |
4. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
12 |
5-6. |
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
10,5 |
|
Marek Futa |
Lublin |
10,5 |
7-8. |
Krzysztof Witecki |
Lublin |
8,5 |
|
Łukasz Świtalski |
Puławy |
8,5 |
9. |
Michał Kucharski |
Dęblin |
7 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
20 |
2. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
17 |
3. |
Andrzej Głodek |
Żelechów |
14 |
4. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
12 |
5-6. |
Krzysztof Moszczyński |
Dęblin |
10,5 |
|
Roman Chawryło |
Lublin |
10,5 |
7-8. |
Leszek Gawidziel |
Puławy |
8,5 |
|
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
8,5 |
9-10. |
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
6,5 |
|
Krzysztof Grabowski |
Piotrawin |
6,5 |
11-12. |
Marek Płachta |
Kozienice |
4,5 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
4,5 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
20 |
2. |
Jerzy Kucharski |
Dęblin |
17 |
3. |
Roman Domagalski |
Puławy |
14 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
20 |
2. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
17 |
3. |
Tadeusz Sidoruk |
Dęblin |
14 |
4. |
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
12 |
5-6. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
10,5 |
|
Roman Chawryło |
Lublin |
10,5 |
7-8. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
8,5 |
|
Krzysztof Witecki |
Lublin |
8,5 |
9-12. |
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
5,5 |
|
Jerzy Kucharski |
Dęblin |
5,5 |
|
Tadeusz Berliński |
Puławy |
5,5 |
|
Mariusz Dydo |
Puławy |
5,5 |
13. |
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
3 |
04.04.2009
Mężczyźni 20 – 39 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lewart Lubartów |
20 |
2. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
17 |
3. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
14 |
4. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
12 |
5-6. |
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
10,5 |
|
Marek Futa |
Lublin |
10,5 |
7-8. |
Artur Budzyński |
Lublin |
8,5 |
|
Łukasz Świtalski |
Puławy |
8,5 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Sławomir Borkowski |
Bobrowniki |
20 |
2. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
17 |
3. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
14 |
4. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
12 |
5-6. |
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
10,5 |
|
Roman Chawryło |
Lublin |
10,5 |
7-8. |
Dariusz Hasiec |
Lublin |
8,5 |
|
Andrzej Głodek |
Żelechów |
8,5 |
9-11. |
Marek Płachta |
Kozienice |
6 |
|
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
6 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
6 |
12-13. |
Leszek Gawidziel |
Puławy |
3,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
3,5 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
20 |
2. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
17 |
3. |
Roman Domagalski |
Puławy |
14 |
4. |
Jan Kudełko |
Puławy |
12 |
5. |
Andrzej Spoz |
Puławy |
11 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lewart Lubartów |
25 |
2. |
Michał Bigaj |
Lublin |
22 |
3. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
19 |
4. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
17 |
5-6. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
15,5 |
|
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
15,5 |
7-8. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
13,5 |
|
Waldemar Pycka |
Lublin |
13,5 |
9-12. |
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
|
Leszek Bigaj |
Lublin |
10,5 |
|
Roman Chawryło |
Lublin |
10,5 |
|
Dariusz Hasiec |
Lublin |
10,5 |
13-16. |
Sławomir Borkowski |
Bobrowniki |
6,5 |
|
Leszek Gawidziel |
Puławy |
6,5 |
|
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
6,5 |
|
Marek Futa |
Lublin |
6,5 |
17-24. |
Łukasz Świtalski |
Puławy |
1,5 |
|
Michał Janiszewski |
Lublin |
1,5 |
|
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
1,5 |
|
Artur Budzyński |
Lublin |
1,5 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
1,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
1,5 |
|
Andrzej Głodek |
Zelechów |
1,5 |
|
Andrzej Spoz |
Puławy |
1,5 |
25-27. |
Marek Płachta |
Kozienice |
0 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
0 |
|
Jan Kudełko |
Puławy |
0 |
22.03.2009
Dziewczęta
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
20 |
2. |
Edyta Karasek |
Grabów |
17 |
3. |
Weronika Grabowska |
Piotrowin |
14 |
4. |
Ewelina Klupa |
SOSW Puławy |
12 |
Chłopcy do 15 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Emil Działoszyński |
Puławy |
20 |
2. |
Sylwester Zarzycki |
Lublin |
17 |
3. |
Rafał Semeniuk |
Puławy |
14 |
4. |
Sławomir Kluziak |
SOSW Puławy |
12 |
5-6. |
Sebastian Sosnowski |
Puławy |
10,5 |
|
Mikołaj Maruszewski |
Puławy |
10,5 |
7–8. |
Tomasz Raniuszek |
SOSW Puławy |
8,5 |
|
Cezary Leśko |
Lublin |
8,5 |
9-12. |
Konrad Leśko |
Lublin |
5,5 |
|
Sebastian Figura |
Puławy |
5,5 |
|
Damian Czarnecki |
Puławy |
5,5 |
|
Konrad Chawryło |
Lublin |
5,5 |
13-15. |
Gabriel Sosnowski |
Puławy |
2 |
|
Jakub Grabowski |
Piotrawin |
2 |
|
Andrzej Dąbrowski |
Lublin |
2 |
Chłopcy 16 – 19 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Michał Bigaj |
Lublin |
20 |
2. |
Michał Janiszewski |
Lublin |
17 |
3. |
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
14 |
4. |
Jakub Krześniak |
Puławy |
12 |
5-6. |
Robert Pawłowski |
Puławy |
10,5 |
|
Arkadiusz Kozdrój |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Mariusz Dydo |
Puławy |
8,5 |
|
Grzegorz Różycki |
Lublin |
8,5 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lewart Lubartów |
20 |
2. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
17 |
3. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
14 |
4. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
12 |
5-6. |
Michał Kucharski |
LOB Dęblin |
10,5 |
|
Jarosław Cholewa |
Kazimierz Dolny |
10,5 |
7-8. |
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
8,5 |
|
Łukasz Świtalski |
Puławy |
8,5 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
20 |
2. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
17 |
3. |
Dariusz Hasiec |
Lublin |
14 |
4. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
12 |
5-6. |
Leszek Gawidziel |
Puławy |
10,5 |
|
Krzysztof Grabowski |
Piotrawin |
10,5 |
7-8. |
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
8,5 |
|
Roman Chawryło |
Lublin |
8,5 |
9-12. |
Marek Płachta |
Kozienice |
5,5 |
|
Juliusz Krzaczkowski |
Puławy |
5,5 |
|
Krzysztof Moszczyński |
LOB Dęblin |
5,5 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
5,5 |
13. |
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
3 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
20 |
2. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
17 |
3. |
Roman Domagalski |
Puławy |
14 |
4. |
Jan Kudełko |
Puławy |
12 |
Miejsce |
Imię I nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
20 |
2. |
Robert Baran |
Lewart Lubartów |
17 |
3. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
14 |
4. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
12 |
5-6. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
10,5 |
|
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
7-8. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
8,5 |
|
Dariusz Hasiec |
Lublin |
8,5 |
9-12. |
Marek Płachta |
Kozienice |
5,5 |
|
Krzysztof Moszczyński |
LOB Dęblin |
5,5 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
5,5 |
|
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
5,5 |
13-16. |
Weronika Grabowska |
Piotrawin |
1,5 |
|
Juliusz Krzaczkowski |
Puławy |
1,5 |
|
Robert Pawłowski |
Puławy |
1,5 |
|
Rafał Maruszewski |
Puławy |
1,5 |
17-18. |
Jakub Krześniak |
Puławy |
0 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
0 |
19-22. |
Cezary Leśko |
Lublin |
0 |
|
Konrad Leśko |
Lublin |
0 |
|
Damian Czarnecki |
Puławy |
0 |
|
Jakub Grabowski |
Piotrawin |
0 |
08.03.2009
Dziewczęta
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Lalak Karolina |
Lublin |
20 |
2. |
Baranowska Dagmara |
Lubartów |
17 |
3. |
Cholewa Martyna |
Kazimierz Dolny |
14 |
4. |
Żmuda Iga |
Kazimierz Dolny |
12 |
5-6. |
Karasek Edyta |
Grabów |
11 |
|
Klupa Ewelina |
SOSW Puławy |
10 |
7. |
Skwarek Katarzyna |
SOSW Puławy |
9 |
Chłopcy do 15 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Mateusz Lalak |
Lublin |
20 |
2. |
Mateusz Baranowski |
Lubartów |
17 |
3. |
Emil Działoszyński |
Puławy |
14 |
4. |
Mikołaj Maruszewski |
Puławy |
12 |
5. |
Tomasz Raniuszek |
SOSW Puławy |
11 |
6. |
Sławomir Kluziak |
SOSW Puławy |
10 |
Chłopcy 16 – 19 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Michał Bigaj |
Lublin |
20 |
2. |
Robert Pawłowski |
Puławy |
17 |
3. |
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
14 |
4. |
Marek Łobodziński |
MOW Puławy |
12 |
5-6. |
Cezary Domagalski |
Puławy |
10,5 |
|
Jakub Śnieżek |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Dominik Joński |
Puławy |
8,5 |
|
Jakub Krześniak |
Puławy |
8,5 |
9-11. |
Arkadiusz Kozdrój |
Puławy |
6 |
|
Krzysztof Grzyb |
MOW Puławy |
6 |
|
Mariusz Dydo |
Puławy |
6 |
12-13. |
Adrian Rokita |
MOW Puławy |
3,5 |
|
Kamil Glanc |
MOW Puławy |
3,5 |
OPEN
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
25 |
2. |
Michał Bigaj |
Lublin |
22 |
3. |
Michał Baranowski |
Lubartów |
19 |
4. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
17 |
5-6. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
15,5 |
|
Robert Baran |
Lubartów |
15,5 |
7-8. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
13,5 |
|
Paweł Lalak |
Lublin |
13,5 |
9-12. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
10,5 |
|
Roman Chawryło |
Lublin |
10,5 |
|
Jarosław Cholewa |
Kazimierz Dolny |
10,5 |
|
Ireneusz Mizura |
Puławy |
10,5 |
13-16. |
Jacek Kępka |
Końskowola |
6,5 |
|
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
6,5 |
|
Leszek Gawidziel |
Puławy |
6,5 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
6,5 |
17-23. |
Adrian Rokita |
MOW Puławy |
1,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
1,5 |
|
Marek Futa |
Lublin |
1,5 |
|
Cezary Domagalski |
Puławy |
1,5 |
|
Mariusz Dydo |
Puławy |
1,5 |
|
Karolina Lalak |
Lublin |
1,5 |
|
Dagmara Baranowska |
Lubartów |
1,5 |
24-29. |
Mateusz Baranowski |
Lubartów |
0 |
|
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
0 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
0 |
|
Dominik Joński |
Puławy |
0 |
|
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
0 |
|
Jakub Śnieżek |
Puławy |
0 |
30-33. |
Łukasz Świtalski |
Puławy |
0 |
|
Kamil Glanc |
MOW Puławy |
0 |
|
Mateusz Lalak |
Lublin |
0 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
0 |
34-40. |
Arkadiusz Kozdrój |
Puławy |
0 |
|
Antoni Czopiński |
Kazimierz Dolny |
0 |
|
Jan Żukowski |
Kazimierz Dolny |
0 |
|
Krzysztof Grzyb |
MOW Puławy |
0 |
|
Marek Łobodziński |
MOW Puławy |
0 |
|
Iga Żmuda |
Kazimierz Dolny |
0 |
|
Emil Działoszyński |
Puławy |
0 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
20 |
2. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
17 |
3. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
14 |
4. |
Paweł Lalak |
Lublin |
12 |
5-6. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
10,5 |
|
Tadeusz Berliński |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Roman Chawryło |
Lublin |
8,5 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
8,5 |
9-12. |
Arkadiusz Kozdrój |
Puławy |
5,5 |
|
Kamil Glanc |
MOW Puławy |
5,5 |
|
Karolina Lalak |
Lublin |
5,5 |
|
Jakub Śnieżek |
Puławy |
5,5 |
13-15. |
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
2,5 |
|
Iga Żmuda |
Kazimierz Dolny |
2,5 |
|
Mateusz Lalak |
Lublin |
2,5 |
16-17. |
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
0,5 |
|
Marek Łobodziński |
MOW Puławy |
0,5 |
18-21. |
Jan Żukowski |
Kazimierz Dolny |
0 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
0 |
|
Łukasz Świtalski |
Puławy |
0 |
|
Emil Działoszyński |
Puławy |
0 |
22.02.2009
Mężczyźni 20 – 39 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Krzysztof Olek |
Kamionka |
20 |
2. |
Robert Baran |
Lewart Lubartów |
17 |
3. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
14 |
4. |
Jarosław Cholewa |
Kazimierz |
12 |
5-6. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
10,5 |
|
Artur Budzyński |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Krystian Mateusiak |
Wojcieszków |
8,5 |
|
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
8,5 |
9-12. |
Łukasz Świtalski |
Puławy |
5,5 |
|
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
5,5 |
|
Marek Łuka |
Wąwolnica |
5,5 |
|
Krzysztof Szczęśniak |
Puławy |
5,5 |
13. |
Jacek Kępka |
Końskowola |
3 |
Mężczyźni 40 – 55 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
20 |
2. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
17 |
3. |
Roman Chawryło |
Lublin |
14 |
4. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
12 |
5-6. |
Andrzej Głodek |
Żelechów |
10,5 |
|
Juliusz Krzaczkowski |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Józef Balak |
Wojcieszków |
8,5 |
|
Krzysztof Moszczyński |
Skoki |
8,5 |
9-11. |
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
6 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
6 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
6 |
12-13. |
Leszek Gawidziel |
Puławy |
3,5 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
3,5 |
Mężczyźni 56 lat i starsi
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
20 |
2. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
17 |
3. |
Roman Domagalski |
Puławy |
14 |
4. |
Szczepan Sulej |
Puławy |
12 |
5-6. |
Lech Duczkowski |
Łuków |
10,5 |
|
Jan Kudełko |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Andrzej Spoz |
Puławy |
8,5 |
|
Jan Żukowski |
Kazimierz |
8,5 |
OPEN
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Robert Baran |
Lewart Lubartów |
25 |
2. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
22 |
3. |
Krzysztof Olek |
Kamionka |
19 |
4. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
17 |
5-6. |
Roman Chawryło |
Lublin |
15,5 |
|
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
15,5 |
7-8. |
Józef Balak |
Wojcieszków |
13,5 |
|
Ireneusz Mizura |
Puławy |
13,5 |
9-12. |
Leszek Bigaj |
Lublin |
10,5 |
|
Andrzej Głodek |
Żelechów |
10,5 |
|
Leszek Gawidziel |
Puławy |
10,5 |
|
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
10,5 |
13-16. |
Cezary Domagalski |
Puławy |
6,5 |
|
Waldemar Pycka |
Lublin |
6,5 |
|
Krzysztof Moszczyński |
Skoki |
6,5 |
|
Juliusz Krzaczkowski |
Puławy |
6,5 |
17-24. |
Marek Łobodziński |
MOW Puławy |
1,5 |
|
Adrian Rokita |
MOW Puławy |
1,5 |
|
Jarosław Cholewa |
Kazimierz |
1,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
1,5 |
|
Tadeusz Berliński |
Puławy |
1,5 |
|
Marek Płachta |
Kozienice |
1,5 |
|
Robert Pawłowski |
Puławy |
1,5 |
|
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
1,5 |
25-32. |
Artur Budzyński |
Puławy |
0 |
|
Mateusz Balak |
Wojcieszków |
0 |
|
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
0 |
|
Lech Duczkowski |
Łuków |
0 |
|
Łukasz Świtalski |
Puławy |
0 |
|
Jacek Kępka |
Końskowola |
0 |
|
Martyna Cholewa |
Kazimierz |
0 |
|
Krzysztof Szczęśniak |
Puławy |
0 |
33-36. |
Kamil Glanc |
MOW Puławy |
0 |
|
Michał Bigaj |
Lublin |
0 |
|
Jan Kudełko |
Puławy |
0 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
0 |
37-40 |
Jan Żukowski |
Kazimierz |
0 |
|
Andrzej Spoz |
Puławy |
0 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
0 |
|
Krystian Mateusiak |
Wojcieszków |
0 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
20 |
2. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
17 |
3. |
Józef Balak |
Wojcieszków |
14 |
4. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
12 |
5-6. |
Roman Chawryło |
Lublin |
10,5 |
|
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
7-8. |
Juliusz Krzaczkowski |
Puławy |
8,5 |
|
Leszek Bigaj |
Lublin |
8,5 |
9-12. |
Marek Płachta |
Kozienice |
5,5 |
|
Marek Łobodziński |
MOW Puławy |
5,5 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
5,5 |
|
Tadeusz Berliński |
Puławy |
5,5 |
13-15. |
Jacek Kępka |
Końskowola |
2,5 |
|
Krystian Mateusiak |
Wojcieszków |
2,5 |
|
Artur Budzyński |
Puławy |
2,5 |
11.02.2009
Dziewczęta
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Kornelia Walczak |
Bobrowniki |
20 |
2. |
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
17 |
3. |
Iga Żmuda |
Kazimierz Dolny |
14 |
4. |
Anna Matraszek |
Powiślak Końskowola |
12 |
5-6. |
Alicja Borucka |
Puławy |
10,5 |
|
Patrycja Iwanowska |
Puławy |
10,5 |
7. |
Julia Iwanowska |
Puławy |
9 |
Chłopcy do 15 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Emil Działoszyński |
PG 1 Puławy |
20 |
2. |
Rafał Semeniuk |
PG 1 Puławy |
17 |
3. |
Adrian Werema |
PG 2 Puławy |
14 |
4. |
Filip Kursa |
SP 10 Puławy |
12 |
5-6. |
Maksymilian Billewicz |
PG 2 Puławy |
10,5 |
|
Aleksander Ciuk |
SP 1 Puławy |
10,5 |
7-8. |
Mikołaj Maruszewski |
PG 1 Puławy |
8,5 |
|
Marcin Kustra |
PG 1 Puławy |
8,5 |
9-12. |
Michal Sadowski |
Lublin |
5,5 |
|
Jakub Wąsała |
PG 3 Puławy |
5,5 |
|
Dawid Świercz |
PG 4 Puławy |
5,5 |
|
Michał Rafał |
SP 1 Puławy |
5,5 |
13-14. |
Kacper Bogusz |
SP 11 Puławy |
2,5 |
|
Kamil Olszański |
Rzeszów |
2,5 |
Chłopcy 16 – 19 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Michał Bigaj |
Lublin |
20 |
2. |
Jakub Krześniak |
Puławy |
17 |
3. |
Robert Pawłowski |
ZS 2 Puławy |
14 |
4. |
Cezary Domagalski |
Puławy |
12 |
5-6. |
Adrian Rokita |
MOW Puławy |
10,5 |
|
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
7-8. |
Arkadiusz Kozdrój |
ZS 2 Puławy |
8,5 |
|
Mariusz Dydo |
Puławy |
8,5 |
9-10. |
Jakub Śnieżek |
Puławy |
6,5 |
|
Karol Grabowski |
Lublin |
6,5 |
11-12. |
Kamil Glanc |
MOW Puławy |
4,5 |
|
Kamil Werema |
Puławy |
4,5 |
04.02.2009
Dziewczęta
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Martyna Cholewa |
Kazimierz Dolny |
20 |
2. |
Anna Matraszek |
Powiślak Końskowola |
17 |
3. |
Iga Żmuda |
Kazimierz Dolny |
14 |
4. |
Maja Gil |
Kazimierz Dolny |
12 |
5. |
Maria Bazylik |
Kazimierz Dolny |
11 |
Chłopcy do 15 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Emil Działoszyński |
PG 1 Puławy |
20 |
2. |
Mariusz Kustra |
PG 1 Puławy |
17 |
3. |
Rafał Semeniuk |
PG 1 Puławy |
14 |
4. |
Tomasz Kopka |
SP 1 Puławy |
12 |
5-6. |
Tomasz Szponder |
PG 4 Puławy |
10,5 |
|
Gabriel Sosnowski |
PG 1 Puławy |
10,5 |
7-8. |
Filip Kursa |
SP 10 Puławy |
8,5 |
|
Damian Rodak |
PG 4 Puławy |
8,5 |
9-12. |
Aleksander Ciuk |
SP 1 Puławy |
5,5 |
|
Sebastian Figura |
SP 3 Puławy |
5,5 |
|
Mikołaj Maruszewski |
PG 1 Puławy |
5,5 |
|
Dawid Świercz |
PG 4 Puławy |
5,5 |
13-16. |
Maciej Steć |
PG 4 Puławy |
1,5 |
|
Kacper Bogusz |
SP 11 Puławy |
1,5 |
|
Michał Rafał |
SP 1 Puławy |
1,5 |
|
Jakub Wąsała |
PG 3 Puławy |
1,5 |
17. |
Hubert Sulima |
SP 6 |
0 |
Chłopcy 16 – 19 lat
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Jakub Krześniak |
Puławy |
20 |
2. |
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
17 |
3. |
Robert Pawłowski |
Puławy |
14 |
4. |
Adrian Rokita |
MOW Puławy |
12 |
5-6. |
Arkadiusz Kozdrój |
Puławy |
10,5 |
|
Jakub Śnieżek |
Puławy |
10,5 |
7-8. |
Kamil Werema |
Puławy |
8,5 |
|
Tomasz Świderski |
Lublin |
8,5 |
9-10. |
Cezary Jankowski |
Żyrzyn |
6,5 |
|
Dominik Joński |
Puławy |
6,5 |
11-12. |
Tomasz Kopka |
Puławy |
4,5 |
|
Kamil Glanc |
MOW Puławy |
4,5 |
25.01.2009
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Ireneusz Mizura |
Puławy |
20 |
2. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
17 |
3. |
Robert Gruba |
Wojcieszków |
14 |
4. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
12 |
5-6. |
Jacek Kępka |
Końskowola |
10,5 |
|
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
10,5 |
7-8. |
Krystian Mateusiak |
Wojcieszków |
8,5 |
|
Łukasz Świtalski |
Puławy |
8,5 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
20 |
2. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
17 |
3. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
14 |
4. |
Andrzej Głodek |
Żelechów |
12 |
5-6. |
Dariusz Hasiec |
Lublin |
10,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
7-8. |
Leszek Gawidziel |
Puławy |
8,5 |
|
Stanisław Kowalczyk |
Puławy |
8,5 |
9. |
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
7 |
10-11. |
Juliusz Krzaczkowski |
Puławy |
5,5 |
|
Piotr Strojek |
Puławy |
5,5 |
Mężczyźni 56 lat i starsi
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
20 |
2. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
17 |
3. |
Lech Duczkowski |
Łuków |
14 |
4. |
Roman Domagalski |
Puławy |
12 |
5. |
Jan Kudełko |
Puławy |
11 |
OPEN
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Waldemar Pycka |
Lublin |
25 |
2. |
Andrzej Głodek |
Żelechów |
22 |
3. |
Zbigniew Chojnacki |
Puławy |
19 |
4. |
Marcin Janiszewski |
Lublin |
17 |
5-6. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
15,5 |
|
Dariusz Hasiec |
Lublin |
15,5 |
7-8. |
Robert Gruba |
Wojcieszków |
13,5 |
|
Cezary Domagalski |
Puławy |
13,5 |
9-12. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
10,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
|
Radosław Poświatowski |
Puławy |
10,5 |
|
Grzegorz Kozłowski |
Lublin |
10,5 |
13-16. |
Jacek Kępka |
Końskowola |
6,5 |
|
Leszek Gawidziel |
Puławy |
6,5 |
|
Mirosław Zarzycki |
Lublin |
6,5 |
|
Lech Duczkowski |
Łuków |
6,5 |
17-24. |
Krystian Mateusiak |
Wojcieszków |
1,5 |
|
Adrian Rokita |
MOW Puławy |
1,5 |
|
Dawid Piorun |
Lublin |
1,5 |
|
Piotr Matraszek |
Powiślak Końskowola |
1,5 |
|
Juliusz Krzaczkowski |
Puławy |
1,5 |
|
Jan Kudełko |
Puławy |
1,5 |
|
Leszek Matraszek |
Powiślak Końskowola |
1,5 |
|
Radosław Sawicki |
Lublin |
1,5 |
25-32. |
Zbigniew Ciołek |
Wojciechówka |
0 |
|
Roman Domagalski |
Puławy |
0 |
|
Łukasz Świtalski |
Puławy |
0 |
|
Patryk Piorun |
Lublin |
0 |
|
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
0 |
|
Konrad Leśko |
Lublin |
0 |
|
Piotr Strojek |
Puławy |
0 |
|
Kamil Glanc |
MOW Puławy |
0 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/miejscowość |
Punkty |
1. |
Radosław Poświatowski |
Puławy |
20 |
2. |
Tadeusz Berliński |
Puławy |
17 |
3. |
Dariusz Hasiec |
Lublin |
14 |
4. |
Andrzej Głodek |
Żelechów |
12 |
5-6. |
Waldemar Pańczyk |
Puławy |
10,5 |
|
Sławomir Skrzęta |
Powiślak Końskowola |
10,5 |
7-8. |
Emil Matraszek |
Powiślak Końskowola |
8,5 |
|
Juliusz Krzaczkowski |
Puławy |
8,5 |
9-12. |
Adrian Rokita |
MOW Puławy |
5,5 |
|
Waldemar Pycka |
Lublin |
5,5 |
|
Dawid Piorun |
Lublin |
5,5 |
|
Jacek Kępka |
Końskowola |
5,5 |
13-15. |
Rafał Semeniuk |
Puławy |
2,5 |
|
Krystian Mateusiak |
Wojcieszków |
2,5 |
|
Lech Duczkowski |
Łuków |
2,5 |
16-17. |
Filip Kursa |
Puławy |
0 |
|
Mirosław Zarzycki |
Lublin |
0 |
18-19. |
Sebastian Sosnowski |
Lublin |
0 |
|
Patryk Piorun |
Lublin |
0 |