Kolarskie zmagania

wtorek, 14 czerwca 2022 14:58
Drukuj

Drugi wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 11 czerwca, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Wróblewska, Julita Mączka, Leon Sztembis, Michał Szulowski, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Tomasz Błądek. Najlepsze „trójki” w poszczególnych kategoriach nagrodzone zostały pucharami, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy.
Kolejny wyścig odbędzie się w sobotę 16 lipca. Zapraszamy!!!

Dziewczęta do 10 lat

 

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wróblewska Julia Atol Bike Puławy 20
2. Maj Natalia Lublin 17
3. Mitura Łucja Jastków 14

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mączka Julita Puławy 20
2. Nowaczek Nikola Puławy 17
3. Silmanowicz Michalina Lublin 14
4. Silmanowicz Maja Lublin 12

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Sztembis Leon Jastków 20
2. Beda Bartłomiej Mostostal Puławy 17
3. Wróblewski Bartosz Atol Bike Puławy 14
4. Mitura Ignacy Jastków 12
5. Ogonowski Bartosz Puławy 11
6. Koza Krzysztof Puławy 10

 

Chłopcy do 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Szulowski Michał Janowiec 20
2. Szulowski Szymon Wojszyn 17
3. Kuba Dawid Janowiec 14
4. Beda Franciszek Mostostal Puławy 12
5. Cywiński Piotr Mayday 11
6. Maj Przemysław Smugi 10
7. Mączka Błażej Puławy nu

 

Chłopcy do 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Nowaczek Dawid Puławy 20

 

Mężczyźni 18-35 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mrowiec Karol Puławy 20
2. Gawron Sebastian Jastków 17
3. Kowalik Marcin Huragan Międzyrzec 14

 

Mężczyźni 36 lat i strasi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Błądek Tomasz Pułavelo Puławy 20
2. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 17
3. Orzeł Grzegorz Metro Bike 14
4. Kmiecik Łukasz Puavelo Puławy 12
5. Wróblewski Wojciech Puławy 11
6. Gawron Marek Jastków 10
7. Lipa Marek Lublin 9