Kolarze ruszyli

piątek, 17 maja 2019 13:15
Drukuj

 

W sobotę 11 maja rozpoczęła się tegoroczna edycja Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło prawie 40 uczestników, którzy w zależności od kategorii wiekowej rywalizowali na dystansie od 4km do 16km. W poszczególnych grupach triumfowali: Matylda Wiejak, Zuzanna Wieczorek, Stanisław Szczerbatko, Bartłomiej Wawer, Kamil Grenda i Marek Kulik.
Kolejna impreza odbędzie się 15 czerwca. Start i meta boiska SP nr 6 i tereny Skateparku w Puławach przy ul. Niemcewicza. O godz. 9.30 startują męskie grupy od 15 lat w górę, a pozostałe nie wcześniej jak o godz. 10.45. Serdecznie zapraszamy!!!

Dziewczęta do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wiejak Matylda Puławy 20
2. Mączka Julita Puławy 17

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wieczorek Zuzanna LKKG ETI Lublin 20
2. Obara Ewelina LKKG ETI Lublin 17
3. Nowaczek Nikola Puławy 14

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Szczerbatko Stanisław Lublin 20
2. Beda Franciszek Puławy 17
3. Cywiński Piotr Lublin 14
4. Beda Bartłomiej Puławy 12
5. Będą Mikołaj Puławy 11
6. Kozak Krzysztof Puławy 10


Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Bartłomiej Puławy 20
2. Barański Jakub Świdnik 17
3. Nowaczek Dawid Puławy 14


Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grenda Kamil ETI LKKG Lublin 20
2. Anasiak Nikodem ETI LKKG Lublin 17
3. Łomicz Aksel Metro Bikes Lublin 14
4. Obara Radosław ETI LKKG Lublin 12
5. Wawer Adrian Wydolność.pl Nu


Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kulik Marek Puławy 20
2. Maj Kamil LKK Lublin 17
3. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 14
4. Solski Nikodem Lublin 12
5. Orzeł Grzegorz ETI LKKG Lublin 11
6. Kmiecik Łukasz Puławy 10
7. Joński Emil Atol Bike Puławy 9
8. Kraska Arkadiusz Puławy 8
9. Trojak Krzysztof Puławy 7
10. Jóźwiak Przemysław Lublin 6
11. Lipa Marek Lublin 5
12. Jusiak jacek ETI LKKG Jastków 4
13. Jóźwicki Mariusz Puławy 3
14. Obara Marek ETI LKKG Lublin 2
15. Gawron Marek ETI LKKG Jastków Nu