Walczyli kolarze

poniedziałek, 15 maja 2017 22:44
Drukuj

W sobotę 13 maja odbył się drugi wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB „Rowerem po zdrowie”. Uczestnicy w zależności od grupy wiekowej rywalizowali na dystansach od 5 do ponad 25km na pagórkowatej urozmaiconej trasie. W poszczególnych grupach triumfowali: Matylda Wiejak, Julia Jusiak, Franciszek Beda, Kamil Pryk, Adrian Wawer, Szymon Skrzypczak i Tomasz Siewierski.
Kolejna impreza odbędzie się w sobotę 10 czerwca od godz. 9.00 (grupy powyżej 15 lat), a grupy dziecięce nie wcześniej jak od godz. 10.15.
Start i meta jak zwykle umiejscowione są na boisku SP nr 6 ul. Niemcewicza w Puławach.

Dziewczęta do 10 lat

 

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wiejak Matylda Puławy 20
2. Nowaczek Nikola Puławy 17
3. Jusiak Jagoda LKKG Jastków 14
4. Skalecka Antonina Lublin 12
5. Skalecka Aleksandra Lublin Nu

 

Dziewczęta 11 lat i starsze

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Jusiak Julia LKKG Jastków 20
2. Wawer Zuzanna Puławy 17
3. Obara Ewelina LKKG Lublin 14
4. Wronowska Olga Mayday Lublin Nu

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Beda Franciszek Puławy 20
2. Cywiński Piotr Kraśnik 17
3. Janasz Jakub Puławy 14
4. Beda Bartłomiej Puławy 12
5. Rogulski Krzysztof Puławy nu

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Pryk Kamil ETI LKKG Lublin 20
2. Kamieniecki Filip Mayday Lublin 17
3. Mazurek Mateusz LKKG Jastków 14
4. Barański Jakub Świdnik 12
5. Nużka Jakub Jastków 11
6. Nowaczek Dawid Puławy 10
7. Skałecki Jakub ETI LKKG Lublin 9

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Adrian Baran Cykling Team 20
2. Obara Radosław ETI LKKG Lublin 17
3. Wyczółkowski Paweł Puławy 14

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Skrzypczak Szymon Inżynieria Rowerowa 20
2. Kowalik Marcin Huragan Międzyrzec Podlaski 17
3. Bigoraj Marcin Baran Cykling Team 14
4. Ładny Łukasz Huragan Międzyrzec Podlaski 12
5. Piekarz Daniel Elizówka 11
6. Kieszko Stanisław Lublin 10
7. Charczuk Artur Huragan Międzyrzec Podlaski 9

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Siewierski Tomasz Bike Boys 20
2. Kulik Marek Baran Cykling Team 17
3. Różalski Kamil Bike Boys 14
4. Kędzierski Janusz Baran Cykling Team 12
5. Paszczyk Dariusz Baran Cykling Team 11
6. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 10
7. Sztal Sebastian Baran Cykling Team 9
8. Kraska Arkadiusz Atol Bike Puławy 8
9. Mateszko Piotr Baran Cykling Team 7
10. Beda Karol Puławy 6
11. Jusiak Jacek LKKG Jastków 5
12. Obara Marek ETI LKKG Lublin 4