Ruszyli kolarze

sobota, 22 kwietnia 2017 23:57
Drukuj

W minioną sobotę odbył się pierwszy wyścig w ramach Grand Prix Puław 2017 w kolarstwie MTB „Rowerem po zdrowie”. Uczestnicy imprezy w zależności od kategorii wiekowej ścigali się na dystansach od 4 do 26km, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Jusiak; Franciszek Beda (do 10 lat); Kamil Pryk (11-14 lat); Adrian Wawer (15-17 lat); Szymon Skrzypczak (18-30 lat) i Tomasz Siewierski (31 lat i starsi).
Kolejny wyścig zaplanowany jest na 13 maja. Start i meta jak zwykle na boiskach SP 6 ul. Niemcewicza w Puławach. Od godz. 9.00 rywalizację rozpoczną zawodnicy 18 lat i starsi, natomiast młodsze roczniki nie wcześniej jak o godz. 10.30.
Zapraszamy!!!

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Jusiak Julia ETI LKKG Jastków 20
2. Wawer Zuzanna Puławy 17
3. Wronowska Olga Mayday Lublin 14
4. Obara Ewelina ETI LKKG Lublin 12
5. Wiejak Matylda Puławy 11
6. Nowaczek Nikola Puławy 10
7. Jusiak jagoda ETI LKKG Jastków 9

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Beda Franciszek Puławy 20
2. Rogulski Krzysztof Puławy 17
3. Beda Bartłomiej Puławy 14

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Pryk Kamil ETI LKKG Lublin 20
2. Kamieniecki Filip Głuszczyzna 17
3. Nowaczek Dawid Puławy 14
4. Barański Jakub Świdnik 12

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Adrian Baran Cykling Team 20
2. Gawron Sebastian ETI LKKG Lublin 17
3. Wyczółkowski Paweł Puławy 14
4. Obara Radoslaw ETI LKKG Lublin 12

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Skrzypczak Szymon Inżynieria Rowerowa 20
2. Kukuryka Konrad Erkado RT Kraśnik 17
3. Matyjaszczyk Filip ETI LKKG Lublin nu

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Siewierski Tomasz Bike Boys 20
2. Różalski Kamil Bike Boys 17
3. Paszczyk Dariusz Baran Cykling Team 14
4. Sawicz Tomasz ETI LKKG Lublin 12
5. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 11
6. Cytryński Maciej Atol Bike Puławy 10
7. Błądek Tomasz Atol Bike Puławy 9
8. Beda Karol Puławy 8
9. Obara Marek ETI LKKG Lublin 7
10. Jusiak Jacek ETI LKKG Jastków 6