Mistrzostwa Puław MTB

środa, 21 września 2016 23:02
Drukuj

Prawie 50 zawodników stanęło na starcie tegorocznych Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB. Po rywalizacji na dystansach od 2km do 22km tytuły mistrzowskie przypadły: Nikoli Nowaczek (do 10 lat), Karolinie Stachyra (dziewczęta), Franciszka Beda (do 7 lat), Jakuba Barańskiego (8-10 lat), Michała Pietrasa (11-14 lat), Adriana Wawera (15-17 lat), Marcina Bigoraja (16-30 lat) oraz Przemysława Kozy (31 lat i starsi).
Ostatni wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław odbędzie się w sobotę 8 października.

 

Dziewczęta do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Nowaczek Nikola Puławy 20
2. Wiejak Matylda Puławy 17
3. Skałecka Aleksandra Lublin 14
4. Jusiak Jagoda Jastków 12

 

Dziewczęta 10 lat i starsze

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Stachyra Karolina Mayday Lublin 20
2. Rusinek Amelia Lublin 17
3. Wawer Zuzanna Puławy 14
4. Jusiak Julia Jastków 12
5. Obara Ewelina Lublin 11
6. Bernacka Otylia Jastków 10
7. Soleniec Klaudia Puławy 9
8. Bernacka Julia Jastków 8
9. Kuta Wiktoria Puławy 7

 

Chłopcy do 7 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Beda Franciszek Puławy 20
2. Skałecki Szymon Lublin 17
3. Cywiński Piotr Mayday Lublin 14
4. Sztembis Leon ETI LKKG Jastków 12
5. Beda Bartłomiej Puławy 11

 

Chłopcy 8-10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Barański Jakub Świdnik 20
2. Wawer Bartłomiej Puławy 17
3. Kukuryka Dominik Wiadomości.pl 14
4. Nowaczek Dawid Puławy 12
5. Szymański Dawid Puławy 11

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Pietras Michał Puławy 20
2. Cywiński Mateusz Mayday Lublin 17
3. Pryk Kamil LKKG Lublin 14
4. Skałecki Jakub LKKG Lublin 12
5. Pelica Tomasz Mayday Lublin 11
6. Zgierski Grzegorz LKKG Lublin 10
7. Świech Mateusz Mostostal Puławy 9
8. Nogal Kacper Puławy 8
9. Mazurek Mateusz Jastków 7
10. Stróżek Miłosz Jastków 6

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Adrian Puławy 20
2. Król Cezary Mostostal Puławy 17
3. Obara Radosław LKKG Lublin 14
4. Wyczółkowski Paweł Puławy 12
5 Zdun Mateusz Mostostal Puławy Nu

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Bigoraj Marcin Baran Cykling Team 20
2. Kukuryka Konrad Erkado RT Kraśnik 17
3. Kasprzak Bartłomiej Lublin nu

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Koza Przemysław Puławy 20
2. Wiejak Krzysztof Puławy 17
3. Bartusiak Marcin Lublin 14
4. Obara Marek Lublin 12
5. Jusiak Jacek Jastków 11

 

 

Dziewczęta do 10 lat