Mistrzostwa kolarzy

środa, 21 września 2011 22:28
Drukuj

Przedostatnim akcentem tegorocznego sezonu w kolarstwie MTB były rozegrane w sobotę 17 września Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Amatorów. W poszczególnych grupach tytuły mistrzowskie przypadły: dziewczęta ? Weronika Cywińska (Lublin); kobiety ? Aleksandra Wnuczek (Erkado Kraśnik); chłopcy do 10 lat ? Szymon Czechowski (Opatkowice); 11 ? 13 lat ? Krzysztof Kucio (Mostostal Puławy); 14 ? 16 lat ? Krzysztof Oszust (Erkado Kraśnik); 17 ? 30 lat ? Michał Sztembis (Uniqa LKKG Toro Bike Lublin); 31 lat i starsi ? Marek Kulik (LKKG Lublin). Ostatni wyścig w sobotę 15 października. Początek godz. 10.00. Start i meta stadion szkolny SP 6 ul. Niemcewicza.

Dz do 15 lat

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Weronika Cywińska Lublin 20

K 16 lat i starsze

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Aleksandra Wnuczek Erkado RT Kraśnik 20

Ch do 10 lat

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Szymon Czechowski Opatkowice 20
2. Mateusz Cywiński Lublin 17
3. Tomasz Branicki Rowerowy Lublin 14
4. Dawid Gawęda Opatkowice 12

Ch 11 ? 13 lat

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Krzysztof Kucio Mostostal Puławy 20
2. Piotr Pękala Mostostal Puławy 17
3. Filip Deja Mostostal Puławy 14
4. Robert Cieślak Puławy 12

Ch 14 ? 16 lat

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Krzysztof Oszust Erkado Kraśnik 20
2. Mikołaj Bajew Mostostal Puławy 17
3. Karol Cygan Mostostal Puławy 14
4. Michał Wnuk Puławy 12
5. Eryk Kuchta Puławy 11
6. Adam Kaczkowski Puławy 10
7. Kamil Grenda Uniqa Toro Bike Lublin 9
8. Mateusz Leśniak Uniqa Toro Bike Lublin 8

 

M 17 ? 30 lat

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Michał Sztembis Uniqa Toro Bike Lublin 20
2. Damian Kowalczyk Uniqa Toro Bike Lublin 17
3. Rafał Milczarczyk Puławy 14
4. Kamil Piasek Lublin 12
5. Łukasz Karp Erkado Kraśnik 11
6. Bartłomiej Broda Uniqa Toro Bike Lublin 10
7. Paweł Andrzejczyk Lublin 9
8. Adam Mijakowski Carolina Medical Center Warszawa 8
9. Szymon Skrzypczak Erkado Kraśnik 7
10. Łukasz Ładny Kąkolewnica 6
11. Rafał Góźdź Alfa Świdnik 5
12. Paweł Kuczaba Lublin 4
13. Maciej Mitura Uniqa Toro Bike Lublin 3
14. Wojceich Basiuk Avia Świdnik 2

 

 

M 31 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marek Kulik LKKG Lublin 20
2. Rafał Brzyski Wąwolewnica 17
3. Tomasz Branicki Rowerowy Lublin 14
4. Dariusz Paszczyk Mayday Lublin 12
5. Tomasz Małasiewicz Diesel technika Dęblin 11
6. Bartosz Silmanowicz Rowerowy Lublin 10
7. Lucjan Kwieciński Uniqa Toro Bike Lublin 9
8. Przemysław Krawczyk Rowerowy Lublin 8
9. Andrzej Cywiński LTC Lublin