Sierpniowe ściganie

niedziela, 29 sierpnia 2021 18:36
Drukuj

Czwarty wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 28 sierpnia i na szczęście nie został storpedowany przez fatalną aurę panującą podczas ostatnich dni.  Tym razem w poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Julita Mączka (dziewczęta), Dominika Brus (kobiety), Piotr Cywiński (do 10 lat), Wiktor Górniak (11 – 14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Karol Mrowiec (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Na kolejne spotkanie zapraszamy 18 września, podobnie jak tym razem na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Grupy męskie powyżej 15 lat na godz. 9.30, a pozostałe grupy na 11.00.

Dziewczęta do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mączka Julita Puławy 20
2. Silmanowicz Michalina Lublin 17
3. Silmanowicz Maja Lublin 14
4. Mitura Łucja Piotrawin 12

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Brus Dominika Lublin 20
2. Soleniec Anita Asol Bike Skowieszyn 17
3. Nowaczek Nikola Puławy 14

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Cywiński Piotr Mayday Kurów 20
2. Beda Franciszek Puławy 17
3. Beda Bartłomiej Puławy 14
4. Mitura Ignacy Piotrawin 12
5. Orzeł Antoni Radawiec Duży 11
6. Wasilewski Maks Warszawa 10
7. Ogonowski Bartosz Puławy 9
8. Beda Mikołaj Puławy 8

 

Chłopcy do 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Górniak Wiktor Skowieszyn 20
2. Mączka Błażej Puławy 17

 

Chłopcy do 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Nowaczek Dawid Puławy 20

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mrowiec Karol Pułavelo Puławy 20
2. Gawron Sebastian LKKG Lublin 17

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kulik Marek Metro Bikes Puławy 20
2. Błądek Tomasz Pułavelo Puławy 17
3. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 14
4. Orzeł Grzegorz Radawiec Duży 12
5. Wróblewski Wojciech Atol Bike Puławy 11
6. Lipa Marek Lublin 10
7. Gawron Marek LKKG Lublin 9
8. Brygoła Sebastian Lublin 8
9. Kozłowski Bartosz Pułavelo Puławy 7
10. Wasilewski Mateusz Warszawa 6