Udana inauguracja

niedziela, 23 maja 2021 19:33
Drukuj

Ponad 50 uczestników wzięło udział w pierwszej edycji Grand Prix Puław 2021 w kolarstwie MTB, a co ważniejsze przynajmniej w naszym przekonaniu  (i w opinii uzyskanej od uczestników) trasy były bardzo fajne (mimo, że w elicie mieli do pokonania. ponad 20 km leśnych traktów) Mamy nadzieję, że po kolejnym spotkaniu, który planujemy na 12 czerwca opinie będą podobne.

Dziewczęta do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mączka Julita Puławy 20
2. Wiejak Oliwia Wojszyn 17
3. Wałach Zofia Puławy 14
4. Kusińska Alicja Lublin 12

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mitura Patrycja Mayday Kurów 20
2. Gregosiewicz Agnieszka Lublin 17
3. Nowaczek Nikola Puławy 14

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Cywiński Piotr Mayday Kurów 20
2. Beda Franciszek Puławy 17
3. Sztembis Leon LKKG Jastków 14
4. Kowalski Piotr Kurów 12
5. Grzechnik Bastian Puławy 11
6. Kiedrowicz Ignacy Lublin 10
7. Beda Bartłomiej Puławy 9
8. Sztembis Jan LKKG Jastków 8
9. Orzeł Antoni Radawiec Duży 7
10. Koza Krzysztof Puławy 6
11. Gregosiewicz Antoni LKKG 5
12. Jusiak Jan LKKG 4
13. Beda Mikołaj Puławy 3
14. Kusiński Adan Lublin 2

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Maszkołwski Mateusz Mayday Kurów 20
2. Kamiński Bartłomiej Mayday Kurów 17
3. Kowalczyk Jakub Mayday Kurów 14
4. Mączka Błażej Puławy 12
5. Golda Piotr Lublin 11
6. Łuczkiewicz Mikołaj Mayday Kurów 10

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Nowaczek Dawid Puławy 20

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Anasiak Nikodem Radom 20
2. Grenda Kamil LKKG 17
3. Michalski Michał LKKG 14
4. Gawron Sebastian LKKC 12
5. Wyczółkowski Paweł Puławy Nu

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Różalski Kamil Bike Boys Lublin 20
2. Paszczyk Dariusz Lublin 17
3. Błądek Tomasz Puławy 14
4. Sztembis Michał LKKG 12
5. Gawron Marek ETI Jastków 11
6. Wójcik Marcin Bike Boys Lublin 10
7. Lipa Marek Lublin 9
8. Wróblewski Wojciech Atol Bike Puławy 8
9. Trojak Krzysztof Lublin 7
10. Lawekowski Andrzej Lublin 6
11. Brygoła Sebastian Lublin 5
12. Byczyk Mariusz Lublin 4
13. Kozłowski Bartosz Puławy 3
14. Wójcik Łukasz GTC Garage Świdnik 2
15. Małyska Emil Lublin 1
16. Gierała Robert Lublin 1
17. Koza Przemysław Atol Bike Puławy Nu
18. Bala Tomasz Puławy Nu
19. Wiejak Rafał Puławy Nu