Kolarze po raz trzeci

niedziela, 25 lipca 2021 23:45
Drukuj

Lipcowy wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB podobnie jak wcześniejsze imprezy zgromadził na starcie prawie pół „setki” uczestników nie tylko z terenu naszego powiatu. Tym razem w poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Julita Mączka (dziewczęta), Agnieszka Gregosiewicz (kobiety), Gregorczyk Bartosz (do 10 lat), Wiktor Górniak (11 – 14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Karol Mrowiec (18-30 lat) i Kamil Maj (31 lat i starsi).
Na kolejne spotkanie zapraszamy 28 sierpnia, podobnie jak tym razem na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Grupy męskie powyżej 15 lat na godz. 9.30, a pozostałe grupy na 11.00.

Dziewczęta do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mączka Julita Puławy 20
2. Silmanowicz Michalina Lublin 17
3. Silmanowicz Maja Lublin 14
4. Kusińska Alicja Lublin 12

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Gregosiewicz Agnieszka Lublin 20
2. Soleniec Klaudia Asol Bike Skowieszyn 17
3. Soleniec Anita Asol Bike Skowieszyn 14
4. Nowaczek Nikola Puławy 12
5. Smolak Zuzanna Asol Bike Skowieszyn 11

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Gregorczyk Bartosz Lublin 20
2. Beda Franciszek Puławy 17
3. Cywiński Piotr Mayday Kurów 14
4. Sztembis Leon LKKG Jastków 12
5. Mitura Ignacy Piotrawin 11
6. Orzeł Antoni Radawiec Duży 10
7. Stawicki Tymoteusz Lublin 9
8. Stawicki Witold Lublin 8
9. Gregosiewicz Antoni Lublin 7
10. Nowakowski Nikodem Lublin 6
11. Niemirski Wojciech Lublin 5
12. Beda Bartłomiej Puławy 4
13. Ogonowski Bartosz Puławy 3
14. Koza Krzysztof Puławy 2
15. Sztembis Jan Jastków 1
16. Beda Mikołaj Puławy 1
17. Golonka Michał Czeremcha 1
18. Kusiński Adam Lublin 1
19. Niemirski Marcel Lublin 1

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Górniak Wiktor Skowieszyn 20
2. Mączka Błażej Puławy 17

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Nowaczek Dawid Puławy 20

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mrowiec Karol Pułavelo Puławy 20

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Maj Kamil Bike Boys 20
2. Błądek Tomasz Pułavelo Puławy 17
3. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 14
4. Modecki Gerard Vortuna Bike Team 12
5. Bereza Bartłomiej Lublin 11
6. Trojak Krzysztof Wydolność.pl 10
7. Lipa Marek Lublin 9
8. Bada Karol Atol Bike Puławy 8
9. Wróblewski Wojciech Atol Bike Puławy 7
10. Brygoła Sebastian Lublin 6
11. Wójcik Łukasz GTC Garage Świdnik 5
12. Kozłowski Bartosz Pułavelo Puławy 4
13. Bartusiak Marcin Vortuna Bike Team nu