Drukuj PDF

Informujemy, że najbliższa kolejka Puławskiej Ligi Koszykówki zaplanowana na 16 lutego z powodu braku dostępu do hali sportowej, zostaje przełożona. Nowy termin został wyznaczony na tydzień po ostatniej serii gier, czyli na 16 marca. Pozostałe terminy pozostają bez zmian.

Chemik na fali

Drukuj PDF

Po serii trzech porażek, tym razem zawodnicy Chemika odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu pokonując Pogoń. W drugim meczu liderująca A.R. Altra bez większych problemów uporała się z Bankiem Spółdzielczym.

Więcej…

Kolejka niespodzianek

Drukuj PDF

IV seria spotkań Puławskiej Ligi Koszykówki przyniosła same niespodzianki. Niepokonana dotąd A.R. Altra nadspodziewanie łatwo uległa Pogoni nie mając nic do powiedzenia praktycznie przez cały mecz. Z kolei w rywalizacji Chemika z Bankiem Spółdzielczym byliśmy świadkami sporych emocji trwających praktycznie do ostatnich sekund. Ostatecznie, grający w dość mocno wzmocnionym składzie, Chemik, okazał się minimalnie lepszy odnosząc pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Więcej…

Wrócili koszykarze

Drukuj PDF

Po świąteczno-noworocznej przerwie do rozgrywek powrócili uczestnicy Puławskiej Ligi Koszykówki i uczciwie trzeba przyznać, że III kolejka przyniosła sporo emocji, ale jednak była bardzo dziwna. Zwłaszcza tyczy się to konfrontacji Banku Spółdzielczego z Pogonią, gdzie każdą kwartę na zmianę dość wyraźnie wygrywała inna ekipa. Zaczęło się od prowadzenia Pogoni po I kwarcie różnicą 10 punktów, ale drugą Bankowcy wygrali niespotykanym od lat rezultatem 14-0. W III kwarcie Pogoń wygrała 21-8, a w ostatniej odsłonie Bank odrobił straty doprowadzając do dogrywki w której pokazał już swą wyższość.

Podobnie toczyła się również konfrontacja Altry z Chemikiem, jednak ci pierwsi wyżej wygrywali swe kwarty i ostatecznie w pełni zasłużenie odnieśli trzeci sukces umacniając się na pozycji lidera.

Więcej…

Po raz drugi

Drukuj PDF

II kolejka spotkań Puławskiej Ligi Koszykówki przyniosła nam dużo emocji podczas konfrontacji Pogoni z Chemikiem, gdzie walka o zwycięstwo toczyła się do ostatnich minut. Ostatecznie o 3 punkty lepsi okazali się ci pierwsi. Z kolei w rywalizacji A.R. Altra z Bankiem Spółdzielczym, obrońcy tytułu systematycznie w każdej kwarcie o kilka punktów zwiększali swa przewagę odnosząc pewne zwycięstwo, tym bardziej, że „bankowcy” tym razem mieli wielki problem ze skutecznością.