ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Puław

Drukuj PDF

W sobotę 3 sierpnia odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Tym razem najlepsi okazali się Tomasz Kowalczyk i Tobiasz Kaniewski. Obok nich na podium stanęli Łukasz Lewtak/Piotr Matyjasik i Bartosz Matraszek/Rafał Karolik.
Następny turniej w sobotę 17 sierpnia od godz. 10.00 w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej. Będą to Otwarte Mistrzostwa Puław i odbędą się w trzech kategoriach: kobiety open, mężczyźni open, mężczyźni + 35 lat.

Więcej…
 

Siatkarze walczyli w upale

Drukuj PDF

Trzeci turniej w ramach Grand Prix Puław w siatkówce plażowej, który odbył się w niedzielę 28 lipca rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach ze względu na panujące ponad 30 stopniowe upały. Taka aura powodowała, że w końcowej fazie imprezy niektórzy z zawodników decydowali się na występy w skarpetkach, co najlepiej świadczy, że temperatura piasku była bardzo wysoka.
Ostatecznie z wielce męczącej walki obronną ręką wyszedł duet Kamil Rolecki/Krzysztof Jary, którzy w finale pokonali Łukasza Jońskiego i Przemysława Kozaka. Z kolei na trzecim stopniu podium stanęli Rafal Karolik i Sebastian Paciejewski.
Kolejny turniej w sobotę 3 sierpnia od godz. 10.00 w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej.

Więcej…
 

Triumf pary Chuszcz/Kozak

Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej odbył się w sobotę 13 lipca i zgromadził na starcie 13 zespołów. Po kilku godzinach rywalizacji najlepsi okazali się Michał Chuszcz i Przemysław Kozak, którzy w finale 21 ? 15, pokonali Tomasza Kowalczyka i Maksymiliana Kozłowskiego. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Kamil Rolecki i Krzysztof Jary.  
Kolejny turniej w niedzielę 28 lipca od godz. 10.00 w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej.

 

 

Więcej…
 

Siatkarze rozpoczęli sezon

Drukuj PDF

Wraz z początkiem wakacji w niedzielę 30 czerwca ruszył tegoroczny cykl Grand Prix Puław 2013 w siatkówce plażowej. W inauguracyjnej imprezie wystąpiło 13 zespołów, a ich rywalizacja toczyła się przy bardzo zmiennej aurze. Początkowo grano przy pięknej słonecznej pogodzie, ale finały rozgrywano już w deszczu. Dodatkowo w międzyczasie zmagania dwukrotnie przerywane były przez gwałtowne nawałnice.
Ostatecznie w tych zmiennych warunkach najlepsi okazali się Mateusz Gabriel i Karol Łoza, którzy po bardzo zaciętym pojedynku uporali się w stosunku 23 ? 21 z puławianami Łukaszem Lewtakiem i Konradem Zdziechowskim. Z kolei w meczu o najniższy stopień podium lubelski duet Paweł Kotowicz/Krzysztof Prażmo 21 ? 15 pokonali Michała Pyrę i Piotra Bugajka.
Kolejny turniej w sobotę 13 lipca od godz. 10.00.

Więcej…
 

Zapraszamy na siatkówkę plażową

Drukuj PDF

Rusza tegoroczny sezon siatkówki plazowej. Pierwszy turniej w ramach Grand Prix Puław 2013 odbędzie się 30 czerwca na boiskach w ośrodku wypoczynkowym na Wólce Profeckiej. Początek o godzinie 10.00. Pełny harmonogram GP w siatkówce dostępny jest w zakładce Terminarz 2013/siatkówka plażowa. Z kolei regulamin cyklu można znaleźć w zakładce Regulaminy/siatkówka plażowa.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL