ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Plaża zamknięta

Drukuj PDF

 

W sobotę, 21 sierpnia, odbył się ostatni III Wakacyjny turniej siatkówki plażowej, który organizowaliśmy tradycyjnie we współpracy z MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik. W zawodach wystartowało 6 zespołów, które w bardzo zacięcie rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, a do ostatecznej klasyfikacji niezbędne były odrębne małe tabele, gdyż 3 zespoły zakończyły zmagania z bilansem 4 zwycięstw, a 3 kolejne z jednym zwycięstwem na koncie. Ostatecznie najlepszy okazał się duet Kamil Korżan/Bartłomiej Suchocki. Warto też nadmienić rodzinny duet Martyna i Rafał Karolik zmuszeni byli oddać dwa ostatnie spotkania walkowerem z powodu kontuzji palca tej pierwszej. Jednak wszyscy doskonale bawili się przy tym razem bardzo sprzyjającej pogodzie i rozstali się z nadzieją na spotkanie podczas następnych wakacji, na co i my mamy nadzieję.
Na zakończenie chcielibyśmy tą drogą złożyć wielkie podziękowania dla Państwa Krystyny i Wojciecha Biel za doskonałą pomoc organizacyjną, MOSiR za udostępnienie obiektów oraz Urzędowi Miasta Puławy za wsparcie finansowe.
Do zobaczenia za rok.

Więcej…
 

Piasek aż parzył

Drukuj PDF

W sobotę, 24 lipca, odbył się II Wakacyjny turniej siatkówki plażowej, który organizowaliśmy tradycyjnie we współpracy z MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik. W zawodach wystartowało 6 zespołów, które w początkowej fazie rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych. Następnie odbyły się półfinały i mecze o poszczególne miejsca. Ostatecznie w finale Siudaj Damian i Taracha Maksymilian okazali się nieznacznie lepsi od duetu Cyfra Kamila/Agdan Mateusz.
Na kolejny turniej zapraszamy w sobotę 21 sierpnia od godz. 10.00 w puławskiej Marinie.

Więcej…
 

Plaża w Marinie ożyła

Drukuj PDF

W sobotę, 10 lipca, odbył się I Wakacyjny turniej siatkówki plażowej, który organizowaliśmy tradycyjnie we współpracy z MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik. W inauguracyjnej wystartowało 10 ekip, które po konsultacjach z uczestnikami rywalizowały w dwóch 5 zespołowych grupach, które były dwoma odrębnymi turniejami. W grupie A najlepsi okazali się Jaśkowski Piotr i Jeżewski Arkadiusz, którzy w niezwykle zaciętym finale okazali się lepsi od duetu Rafał Karolik/Mateusz Agdam. Z kolei w grupie B poza konkurencją okazali się Kaja Patkowska i Adrian Dutkowski.
Na kolejny turniej zapraszamy w sobotę 24 lipca od godz. 10.00 w puławskiej Marinie.

Więcej…
 

Plaża w Marinie ożyła

Drukuj PDF

W minioną sobotę, 18 lipca, wsparliśmy organizacyjnie MOSiR Puławy i TKKF Chemik podczas pierwszego w tym roku turnieju siatkówki plażowej, który odbył się na boiskach zlokalizowanych w puławskiej Marinie. Na starcie imprezy stanęło 7 zespołów walczących w tzw. „systemie brazylijskim”. Po kilku godzinach ambitnej walki w promieniach dość mocno prażącego słońca najlepszy okazał się duet Michał Dobrzyński/Siepsiak Łukasz z Małej Woli.
Na zakończenie imprezy wszyscy medaliści nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostałe ekipy upominkami ufundowanymi przez MOSiR.

Więcej…
 

Plaża zakończona

Drukuj PDF

W sobotę 24 sierpnia tradycyjnie już w puławskiej Marinie odbył się ostatni turniej siatkówki plażowej w ramach akcji „Wakacje na sportowo”. Pożegnalne zmagania zgromadziły na starcie 9 zespołów, które rywalizowały w tzw. systemie „brazylijskim”. Ostatecznie w finale Eryk Domagała i Cezary Kunowski okazali się lepsi od duetu Sławomir Furtak/Mariusz Muszyński, a na najniższym stopniu podium stanęli Maksymilian Taracha i Daniel Karwowski. Podsumowanie ostatniej imprezy odbyło się przy tradycyjnym grillu, a najlepsi nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi. Tegoroczny cykl organizowany był przez Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej we współpracy z MOSiR Puławy i Ogniskiem TKKF „Chemik” m.in. dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu marszałkowskiego w Lublinie, którym tą droga składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL