ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Deszczowa Siatkówka

Drukuj PDF

W minioną niedzielę, 15 lipca, wspomagaliśmy puławski MOSiR podczas kolejnego tego lata turnieju siatkówki plażowej. Tym razem rywalizacja toczyła się o Puchar Dyrektora MOSiR, a brały w niej udział zespoły mieszane, czyli popularne miksty. Niestety fatalna deszczowa i wietrzna pogoda sprawiła, że do walki przystąpiło tylko pięć ekip. Jednak w strugach ulewnych opadów rywalizacja stała na niezłym, a co ważniejsze bardzo wyrównanym poziomie. Ostatecznie najlepszy (choć z jedna porażką na koncie, grano „każdy z każdym”) okazał się duet Kaja Patkowska/Adrian Dudkowski.
Kolejny turniej, tym razem w formule open odbędzie się 29 lipca od godz. 10.00 na boiskach zlokalizowanych na plaży puławskiej Mariny. Mamy nadzieję, że w zdecydowanie lepszych warunkach atmosferycznych. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Wietrzna plaża

Drukuj PDF

W minioną niedzielę, 1 lipca, we współpracy z puławskim MOSiR-em i przy wsparciu Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego odbył się kolejny turniej w siatkówce plażowej. Impreza zlokalizowana na boiskach na plaży w puławskiej Marinie zgromadziła na starcie 10 zespołów. W zmaganiach tym razem trochę przeszkadzał dość porywisty wiatr, jednak nie na tyle byśmy nie byli świadkami wielu zaciętych i naprawdę interesujących, a co ważniejsze stojących na dobrym poziomie pojedynków. Najlepszym przykładem był mecz finałowy w którym Tobiasz Kaniewski i Damian Rarak dopiero 26 – 24 pokonali duet Michał Piłat/Adam Olejniczak. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Damian Dąbkowski. Na zakończenie wszyscy medaliści zostali nagrodzeni pucharami i upominkami rzeczowymi.
Kolejny turniej odbędzie się w tym samym miejscu 15 lipca, a do rywalizacji tym razem zapraszamy zespoły mieszane, czyli popularne miksty.

Więcej…
 

Inauguracja na plaży

Drukuj PDF

W ostatnią sobotę, 26 maja, we współpracy z puławskim MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik zainaugurowaliśmy tegoroczny sezon w siatkówce plażowej. Turniej otwarcia odbył się ba boiskach zlokalizowanych na plaży w puławskiej Marinie i zgromadził na starcie 7 zespołów. Ostatecznie najlepsi okazali się Mateusz Bartkiewicz i Krzysztof Gontaż, którzy w finale okazali się lepsi od Moniki Marciniak i Grzegorza Talejko. Z kolei na najniższym stopniu podium stanął duet Piotr Matyjasik/Piotr Szafrański.
Tegoroczny cykl Grand Prix Puław ruszy prawdopodobnie w II połowie czerwca. Szczegóły już niedługo.

Więcej…
 

Mistrzostwa na zakończenie

Drukuj PDF

 

Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu siatkówki plażowej były rozegrane w sobotę 26 sierpnia, Otwarte Mistrzostwa Puław. W rywalizacji panów najlepsi okazali się Tobiasz Kaniewski i Mateusz Furtak, wśród pań triumfowały Kaja Patkowska i Klara Gumienik, a w zmaganiach duetów mieszanych bezkonkurencyjni okazali się Klara Gumienik i Dariusz Kiljan.

Więcej…
 

Siedem par walczyło pod siatką

Drukuj PDF

W sobotę 12 sierpnia odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Tym razem wzięło udział siedem zespołów, z których najlepszy okazał się duet Maciej Szymczyk i Tobiasz Kaniewski, który w finale okazali się lepsi od Cezarego Domagalskiego i Mateusza Furtaka. Na najniższym stopniu podium stanęli Bartosz Matraszek i Piotr Skwarek.
Kolejny turniej kończący tegoroczny sezon odbędzie się 26 sierpnia i będą to Otwarte Mistrzostwa Puław w kategoriach kobiety i mężczyźni open oraz mikst. Początek tradycyjnie  od godz. 10.00 w ośrodku Z.A. Puławy Wólka Profecka w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL