ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

GP MTB - Wardzińska i Kulik potwierdzili dominację

Drukuj PDF

Trzeci wyścig w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 17 lipca i w każdej kategorii byliśmy świadkami dość interesującej rywalizacji o najwyższy stopień podium. Swoją tegoroczną dominację po raz kolejny potwierdzili Judyta Wardzińska i Marek Kulik. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Eryk Grzeszczak, Mateusz Karasiński, Kamil Grenda i Grzegorz Jazurek. Kolejny wyścig 8 sierpnia.

Więcej…
 

Interesująco mimo deszczu

Drukuj PDF

Obsada drugiego wyścigu w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB była już zdecydowanie lepsza i w każdej kategorii byliśmy świadkami dość interesującej rywalizacji o najwyższy stopień podium. Niestety zwłaszcza podczas zmagań seniorów i juniorów walce towarzyszył dość obfity deszcz i to on, lub po prostu zwykły pech spowodował, że było kilka defektów i część zawodników nie dojechała do mety. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska, Jakub Pacocha, Piotr Pękala, Michał Wnuk, Grzegorz Jazurek i Marek Kulik.
Kolejny wyścig 17 lipca.

Więcej…
 

Ruszyło GP MTB

Drukuj PDF

Z opóźnieniem wynikającym z żałoby narodowej, w minioną sobotę 22 maja, odbyła się inauguracja tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB. Niestety frekwencja podczas pierwszej imprezy nie powaliła i na starcie stanęło niespełna 20 zawodników. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska; Eryk Grzeszczak, Piotr Pękala, Rafał Gąsiorowski, Przemysław Koza i Marek Kulik.
Kolejny wyścig 19 czerwca.

Więcej…
 

Zaproszenie na GP MTB

Drukuj PDF

W najbliższą sobotę (22 maja) odbędą się zawody z cyklu Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Impreza rozpocznie się o godzinie 10 na terenie ogródka jordanowskiego przy ulicy Niemcewicza.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL