ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Pogoda nie dopisała...

Drukuj PDF

Niestety drugi wyścig w ramach Grand Prix Puław w kolarstwie MTB nie miał szczęścia do aury i zawodnicy musieli się zmagać na trasie nie tylko z dystansem, ale i z niską temperaturą oraz licznymi kałużami. M.in. także z tego powodu frekwencja była niższa niż poprzednim razem.

Więcej…
 

Okazała inauguracja

Drukuj PDF

Bardzo okazale wypadła inauguracja tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Na starcie rozegranych w sobotę, 30 kwietnia zawodów stanęło prawie 50 zawodników, którzy w zależności od kategorii wiekowej ścigali się na dystansie od kilku do ponad 2o kilometrów. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: kobiety ? Judyta Wardzińska (Puławy); do 10 lat ? Maciej Tarłowski (Puławy); 11 ? 13 lat ? Piotr Pękala (Mostostal); 14 ? 16 lat ? Kamil Rolla (Erkado Kraśnik); 17 ? 30 lat ? Tomasz Bala (Erkado); 31 lat i starsi ? Marek Kulik (LKKG Toro Bike). Kolejny wyścig już w sobotę 7 maja. Start i meta boiska SP 6 przy ul. Niemcewicza. Początek godz.10.00.

Więcej…
 

Mistrzowie Województwa wyłonieni

Drukuj PDF

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w kolarstwie MTB jakie odbyły się w ostatnią sobotę były ostatnim akcentem tegorocznej edycji Grand Prix Puław. Na starcie rywalizacji o tytuły na rok 2010 stanęło ponad 30 zawodników, którzy w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania dystans od 6 do ponad 30 kilometrów, a biorąc pod uwagę nienajlepszą ostatnio aurę, nie było to najłatwiejsze.

Więcej…
 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w kolarstwie MTB

Drukuj PDF

Już w najbliższą sobotę (02.10.2010) odbędą się . Start i meta na terenie Ogródka Jordanowskiego i Skateparku przy ul. Niemcewicza w Puławach. Początek zawodów o godzinie 10.00.

 

Kolarzom został już tylko jeden wyścig

Drukuj PDF

Przedostatni wyścig w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB zgromadził na starcie prawie 30 zawodników z terenu lubelszczyzny. W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska; Maciej Tarłowski; Robert Cieślak; Kamil Grenda; Artur Kozak i Marek Kulik.
Ostatnim akcentem sezonu 2010 będą Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Amatorów jaki odbędą się 2 października.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL