ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Mistrzostwa w MTB - zaproszenie

Drukuj PDF

Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Puław w kolarstwie MTB. Impreza odbędzie się w sobotę 14 września, początek o godz. 10.00. Start i meta na boisku Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Niemcewicza. Rywalizacja odbędzie się w kategoriach: kobiety - do 15 lat oraz 16 lat i starsze; mężczyźni - do 10 lat, 11 - 13 lat, 14 - 16 lat, 17 - 30 lat oraz 31 lat i starsi

 

V wyścig MTB

Drukuj PDF

V wyścig w ramach Grand Prix Puław 2013 ?Rowerem po zdrowie? w kolarstwie mtb zgromadził na starcie ponad 30 zawodników, którzy w zależności od kategorii wiekowej ścigali się na dystansie od 4 do 35 km. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Patrycja Boguta, Tomasz Branicki, Grzegorz Cwajda, Konrad Kukuryka, Kamil Grenda i Tomasz Siewierski.
Kolejna impreza odbędzie się 14 września i będą to Otwarte Mistrzostwa Puław. Początek jak zwykle o godz. 10.00, a start i meta zlokalizowane będą na boiskach Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul Niemcewicza w Puławach.

Więcej…
 

Wakacyjne ściganie

Drukuj PDF

Obsada IV wyścigu w ramach Grand Prix Puław w kolarstwie MTB, który odbył się w sobotę 6 lipca, nie była zbyt imponująca, ale pewnym wytłumaczeniem może być z pewnością okres wakacyjny i panujące wysokie temperatury. Jednak i tak zawodnicy walczyli bardzo ambitnie na trasach liczących w zależności od kategorii od 7 do 25 kilometrów, a w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Katarzyna Branicka; Tomasz Branicki; Radosław Draga; Filip Maciejuk; Michał Janiszek i Tomasz Siewierski.

 

Więcej…
 

Trzeci wyścig MTB

Drukuj PDF

 

Prawie 40 zawodników stanęło na starcie trzeciego wyścigu tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB, które w końcu rozgrywane było przy pięknej słonecznej pogodzie. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Barbara Cywińska; Tomasz Branicki; Radosław Kiraga; Konrad Kukuryka; Michał Janiszek i Filip Owczarek.

Więcej…
 

Drugi wyścig MTB

Drukuj PDF

Prawie 40 zawodników stanęło na starcie drugiego wyścigu tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. W tradycyjnie najmocniej obsadzonych grupach 17 ? 30 lat i 31 lat i starsi najlepsi okazali się Damian Kowalczyk i Marek Kulik.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL