ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

Trzeci wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB nie zachwycił niestety wielką frekwencją, choć tym razem warunki były dość sprzyjające, a niewielki deszcz pojawił się dopiero pod koniec zmagań ?elity?. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Patrycja Boguta; Mateusz Cywiński; Mateusz Leśniak; Damian Kowalczyk i Marek Kulik. Kolejny wyścig 12 lipca. Zapraszamy!

Więcej…
 

Cykliści po raz drugi

Drukuj PDF

W minioną sobotę 31 maja odbył się drugi wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Patrycja Boguta, do 10 lat ? Karol Pękala; 11 ? 14 lat ? Tomasz Branicki; 15-17 lat ? Filip Matyjaszczyk; 18-30 lat ? Oleg Uchanow; 31 lat i starsi ? Marek Kulik.
Kolejny wyścig 14 czerwca.

Więcej…
 

Inauguracja w strugach deszczu

Drukuj PDF

Niestety, nie mieli szczęścia zawodnicy biorący udział w inauguracyjnym wyścigu tegorocznego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Cała impreza odbywała się w strugach deszczu, a uczestnicy po minięciu mety niejednokrotnie byli trudni do rozpoznania. W poszczególnych grupach triumfowali: Patrycja Boguta; 11-14 lat ? Sebastian Żurek; 15-17 lat ? Mateusz Leśniak; 18-30 lat ? Olek Uchanow; 31 lat i starsi ? Tomasz Bala.

Więcej…
 

Kolarze dopełnili formalności

Drukuj PDF

W sobotę 12 października odbył się ostatni wyścig tegorocznej edycji GP Puław w kolarstwie mtb. Pożegnalne zmagania przyniosły niewielkie zmiany w klasyfikacji generalnej, ale generalnie ostateczne rozstrzygnięcia zapadły zdecydowanie wcześniej i liderzy tylko potwierdzili swą dominację, choć nie zawsze w pożegnalnym starcie plasowali się w czołówce. Po zakończeniu zmagań wszyscy najlepsi w rocznej klasyfikacji zostali nagrodzeni okazałymi pucharami, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Starostwa Powiatowego.

 

Więcej…
 

Znamy Mistrzów w kolarstwie MTB

Drukuj PDF

W sobotę 14 września odbyła się tegoroczna edycja Otwartych Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB. Impreza zgromadziła na starcie ponad 40 zawodników, którzy w zależności od kategorii ścigali się na dystansie ok. 4 km do ponad 25 km. Podobnie jak we wcześniejszych imprezach najciekawiej było podczas najliczniej obsadzonej grupy seniorów. W grupie 17 ? 30 lat bezkonkurencyjny okazał się Tomasz Bala, a w stawce uczestników 31 lat i starszych trochę niespodziewanie ale w pełni zasłużenie tytuł mistrzowski trafił w ręce Rafała Brzyskiego. W pozostałych grupach palma pierwszeństwa przypadła: dziewczęta -  Wioletta Furtak; do 10 lat ? Kacper Maciejuk; 11 ? 13 lat ? Patryk Kobus; 14 ? 16 lat ? Filip Maciejuk. Medaliści wszystkich grup nagrodzeni zostali okazałymi pucharami, które zostały ufundowane dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Starostwa Powiatowego.
Ostatni wyścig tegorocznego sezonu odbędzie się 12 października od godz. 10.00. Start i meta tradycyjnie na obiektach Szkoły Podstawowej nr 6 w Puławach.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL