ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Sierpniowe ściganie

Drukuj PDF

Czwarty wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 28 sierpnia i na szczęście nie został storpedowany przez fatalną aurę panującą podczas ostatnich dni.  Tym razem w poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Julita Mączka (dziewczęta), Dominika Brus (kobiety), Piotr Cywiński (do 10 lat), Wiktor Górniak (11 – 14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Karol Mrowiec (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Na kolejne spotkanie zapraszamy 18 września, podobnie jak tym razem na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Grupy męskie powyżej 15 lat na godz. 9.30, a pozostałe grupy na 11.00.

Więcej…
 

Kolarze po raz drugi

Drukuj PDF

Prawie 50 uczestników wzięło udział w kolejnej edycji Grand Prix Puław 2021 w kolarstwie MTB, a co ważniejsze, poza delikatnym wiosennym deszczykiem, ominęły nas zapowiadane na czas trwania imprezy burze. Po raz kolejny potwierdziło się, że naprawdę licznie obsadzone są dwie kategorie: chłopców do 10 lat i panów (którą sami nazywają „grupą śmierci” ) 31 lat i starsi, gdzie na średnio 25 km dystansie jazda jest za każdym razem naprawdę dość ostra i naprawdę mila dla oka. Tym razem w poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Klaudia Soleniec, Franciszek Beda (do 10 lat), Rzechuła Jakub (11 – 14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Kamil Grenda (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Na kolejne spotkanie zapraszamy 17 lipca, podobnie jak tym razem (remont skateeparku, choć już chyba na finiszu, nadal trwa) na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Mamy nadzieję, że następnym razem uczestników będzie jeszcze więcej i będzie jeszcze weselej zwłaszcza ze względu na reakcje rodziców i dziadków w najmłodszych kategoriach. Na koniec taka nasza mała prośba do rodziców (oczywiście w formie żartu): przemyślcie przed zgłoszeniem w którym roku na świecie pojawiły się wasze dzieci to naprawdę ułatwia przeprowadzenie zawodów, drogie mamy, a wy to powinniście wiedzieć najlepiej.
Nie odbierajcie tego w formie złośliwości tylko żartu bo taki jest zamysł tego zapisu i bądźcie jak  najczęściej na naszych imprezach. (błagam bez ulubionego w Polsce hejtu bo to po prostu żart).

Więcej…
 

Udana inauguracja

Drukuj PDF

Ponad 50 uczestników wzięło udział w pierwszej edycji Grand Prix Puław 2021 w kolarstwie MTB, a co ważniejsze przynajmniej w naszym przekonaniu  (i w opinii uzyskanej od uczestników) trasy były bardzo fajne (mimo, że w elicie mieli do pokonania. ponad 20 km leśnych traktów) Mamy nadzieję, że po kolejnym spotkaniu, który planujemy na 12 czerwca opinie będą podobne.

Więcej…
 

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

W sobotę 10 października z udziałem prawie 50 zawodników odbył się IV (zamykający sezon) wyścig tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Przy sprzyjającej pogodzie na bardzo urozmaiconej technicznie trasie i po emocjonującej walce w poszczególnych grupach triumfowali: Julita Mączka (do 10 lat), Zmysłowska Magdalena (kobiety), Beda Franciszek (do 10 lat), Chabros Dawid (11-14 lat), Rozpędowski Mateusz (15-17 lat), Wyczółkowski Paweł (18-30 lat) i Marek Kulki (31 lat i starsi).

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

W sobotę 12 września odbył się III wyścig tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Przy sprzyjającej pogodzie na bardzo urozmaiconej technicznie trasie po emocjonującej walce w poszczególnych grupach triumfowali: Julita Mączka (do 10 lat), Julia Jusiak (kobiety), Beda Franciszek (do 10 lat), Nowaczek Dawid (11-14 lat) i Kamil Maj (elita).
Kolejny ostatni już wyścig odbędzie się 10 października od godz. 9.30 (grupy męskie powyżej 15 lat i pełnoletnie panie) i nie wcześniej jak 10.30 grupy młodsze. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL