ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Ostatki kolarzy

Drukuj PDF

W sobotę 4 października odbył się ostatni wyścig tegorocznej edycji Grad Prix Puław 2014 w kolarstwie MTB. Na starcie zmagań stanęło prawie 40 uczestników, a w poszczególnych grupach zwyciężali: Kinga Pecio, Karol Pękala, Mateusz Cywiński, Filip Matyjaszyk, Oleg Uchanow i Tomasz Bala. Natomiast w rankingu końcowym cyklu, w którym sklasyfikowano ponad 80 zawodników w swoich grupach triumfowali: Patrycja Boguta, Karol Pękala, Tomasz Branicki, Mateusz Leśniak, Grzegorz Mazur i Przemysław Koza.

Więcej…
 

Rowerowe ściganie po Mistrzostwa Puław

Drukuj PDF

 

W sobotę 13 września odbyła się tegoroczna edycja Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB. Tytuły mistrzowskie trafiły do rąk: Wiolety Furtak, Dominika Kukuryki, Patryka Kobusa, Konrada Kukuryki, Grzegorza Mazura i Tomasza Bali.

Więcej…
 

Ciekawie na trasie zawodów MTB

Drukuj PDF

Sierpniowy wyścig w ramach tegorocznego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB, co prawda nie poraził frekwencją ale rywalizacja na trasie w grupie elita była bardzo interesująca, a w poszczególnych kategoriach zwyciężali: do 10 lat ? Karol Pękala; 11-14 lat ? Tomasz Branicki; 15-17 lat ? Mateusz Leśniak; 18-30 lat ? Grzegorz Mazur; 31 lat i starsi ? Marek Kulik.
Kolejna impreza kolarska, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław 2014, odbędą się w sobotę 13 września od godz. 10.00. Start i meta tradycyjnie na boiskach SP nr 6 w Puławach przy ul. Niemcewicza.

Więcej…
 

Znów w deszczu

Drukuj PDF

Niestety nie mają szczęścia do aury uczestnicy tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Już po raz kolejny w minioną sobotę 12 lipca przyszło im rywalizować w strugach ulewnego deszczu. Ta sytuacja z pewnością miała również znaczny wpływ na niezbyt liczną obsadę poszczególnych kategorii, zwłaszcza w grupach dziecięcych.
Mamy nadzieję, że kolejna impreza kolarska, która odbędzie się 9 sierpnia przywita zawodników piękną słoneczną pogodą.

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

Trzeci wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB nie zachwycił niestety wielką frekwencją, choć tym razem warunki były dość sprzyjające, a niewielki deszcz pojawił się dopiero pod koniec zmagań ?elity?. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Patrycja Boguta; Mateusz Cywiński; Mateusz Leśniak; Damian Kowalczyk i Marek Kulik. Kolejny wyścig 12 lipca. Zapraszamy!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL