ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Dopisały dziewczęta oraz najmłodsi

Drukuj PDF

IV wyścig w ramach Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB ?Rowerem po zdrowie?  odbył się w niedzielę 12 lipca, a na starcie zgromadził prawie 50 zawodników. Cieszy, że tym razem mieliśmy trochę więcej uczestników w grupach dziewcząt i najmłodszych chłopców. W poszczególnych grupach triumfowali: Joanna Welter, Dominika Kukuryka, Radosław Kiraga, Sebastian Żurek, Oleg Uchanow i Tomasz Bala. Medaliści poszczególnych grup poza tradycyjnymi pucharami nagrodzeni zostali bonami zakupowymi, które mogą wykorzystać w  sklepach Rowerowych Merida w Puławach i Lublinie oraz Bike Boys w Lublinie za co dziękujemy ekipie Wydolność.pl
Kolejny wyścig odbędzie się w sobotę 22 sierpnia (Uwaga!!! Zmiana terminu z niedzieli 23 sierpnia). Start i meta tradycyjnie na boiskach SP nr 6, a start pierwszych grup od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

III wyścig MTB

Drukuj PDF

III wyścig w ramach Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB ?Rowerem po zdrowie? odbył się w niedzielę 21 czerwca. W tradycyjnie w tym roku, najliczniej obsadzonej grupie 31 lat i starsi triumfował Przemysław Koza. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Dominik Kukuryka, Radosław Kiraga, Filip Matyjaszczyk i Bartłomiej Mijas.
Kolejny wyścig odbędzie się 12 lipca. Start i meta tradycyjnie na boiskach SP nr 6, a start pierwszych grup od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

 

 

Więcej…
 

Wystartowali kolarze

Drukuj PDF

W minioną sobotę 25 kwietni ruszyła nowa edycja Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB ?Rowerem po zdrowie?. Impreza zgromadziła na starcie ponad 30 zawodników, choć szkoda, że na starcie bardzo symbolicznie zaprezentowały się grupy dziecięco-młodzieżowe. Po raz kolejny przekonaliśmy się, ze w sporcie rekreacyjnym uprawianym dla przyjemności najwięcej chętnych jest w grupie +30 lat, ale faktycznie do zdrowej rekreacji trzeba może po prostu dojrzeć. Na zakończenie imprezy wszyscy triumfatorzy nagrodzeni zostali pamiątkowymi pucharami i upominkami dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i wydolnosc.pl
Triumfatorzy poszczególnych grup: Joanna Walter, Karol Pękala, Radosław Kiraga, Filip Matyjaszczyk, Kamil Różalski, Marek Kulik.
Kolejna impreza rowerowa odbędzie się w niedzielę 10 maja. Tradycyjnie start i meta na boiskach SP 6 w Puławach, ul. Niemcewicza, od godz. 10.00.

Więcej…
 

MTB - rozkład jazdy

Drukuj PDF

W sobotę 25 kwietnia rusza nowa edycja Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB. Podobnie jak w roku ubiegłym miejscem startu i mety będą boiska Szkoły Podstawowej nr 6 w Puławach mieszczącej się przy ul. Niemcewicza. Start pierwszych grup od godz. 10.00.
Pełny rozkład jazdy w dziale terminarze. Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów kolarstwa.

 

Ostatki kolarzy

Drukuj PDF

W sobotę 4 października odbył się ostatni wyścig tegorocznej edycji Grad Prix Puław 2014 w kolarstwie MTB. Na starcie zmagań stanęło prawie 40 uczestników, a w poszczególnych grupach zwyciężali: Kinga Pecio, Karol Pękala, Mateusz Cywiński, Filip Matyjaszyk, Oleg Uchanow i Tomasz Bala. Natomiast w rankingu końcowym cyklu, w którym sklasyfikowano ponad 80 zawodników w swoich grupach triumfowali: Patrycja Boguta, Karol Pękala, Tomasz Branicki, Mateusz Leśniak, Grzegorz Mazur i Przemysław Koza.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL