ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

Ponad 40 zawodników stanęło na starcie ostatnich w tym sezonie wyścigów w ramach Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB, a w poszczególnych grupach zwyciężali: Maja Lipka, Dominik Kukuryka, Radoslaw Kiraga, Adrian Wawer, Michał Kostrzewa i Dariusz Paszczyk.
Ostatecznie w tegorocznej edycji Grand Prix sklasyfikowano ponad 130 zawodniczek i  zawodników, którzy walczyli o punkty podczas sześciu wyścigów i Otwartych Mistrzostw Puław odbywających się od kwietnia do października. Mamy nadzieję, ze spotkamy się ponownie w podczas kolejnego cyklu w kwietniu 2016.

Więcej…
 

Mistrzostwa kolarzy

Drukuj PDF

Ponad 40 zawodników wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Puław na rok 2015 jakie odbyły się w minioną niedzielę 20 września. W poszczególnych grupach tytuły trafiły do: Natalii Krześlak (dziewczęta do 13 lat); Karoliny Witek (14 lat i starsze); Jakuba Barańskiego (do 10 lat); Radoslawa Kiragi (11-14 lat); Filipa Matyjaszka (15-17 lat); Grzegorza Mazura (18-30 lat) orasz Tomasza Bali (31 lat i starsi).
Ostatni tegoroczny wyścig odbędzie się w sobotę 3 października (Uwaga zmiana terminu z niedzieli 4 października).

Więcej…
 

V wyścig MTB

Drukuj PDF

 

V wyścig w ramach Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB ?Rowerem po zdrowie? odbył się w sobotę 12 sierpnia, a na starcie zgromadził prawie 50 zawodników. W poszczególnych grupach triumfowali: Katarzyna Branicka, Dominik Kukuryka, Radosław Kiraga, Oleg Uchanow i Tomasz Bala.  
Kolejny wyścig, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław na rok 2015 odbędzie się w niedzielę  20 września. Start i meta tradycyjnie na boiskach SP nr 6 w Puławach przy ul. Niemcewicza, a start pierwszych grup od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Dopisały dziewczęta oraz najmłodsi

Drukuj PDF

IV wyścig w ramach Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB ?Rowerem po zdrowie?  odbył się w niedzielę 12 lipca, a na starcie zgromadził prawie 50 zawodników. Cieszy, że tym razem mieliśmy trochę więcej uczestników w grupach dziewcząt i najmłodszych chłopców. W poszczególnych grupach triumfowali: Joanna Welter, Dominika Kukuryka, Radosław Kiraga, Sebastian Żurek, Oleg Uchanow i Tomasz Bala. Medaliści poszczególnych grup poza tradycyjnymi pucharami nagrodzeni zostali bonami zakupowymi, które mogą wykorzystać w  sklepach Rowerowych Merida w Puławach i Lublinie oraz Bike Boys w Lublinie za co dziękujemy ekipie Wydolność.pl
Kolejny wyścig odbędzie się w sobotę 22 sierpnia (Uwaga!!! Zmiana terminu z niedzieli 23 sierpnia). Start i meta tradycyjnie na boiskach SP nr 6, a start pierwszych grup od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

III wyścig MTB

Drukuj PDF

III wyścig w ramach Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB ?Rowerem po zdrowie? odbył się w niedzielę 21 czerwca. W tradycyjnie w tym roku, najliczniej obsadzonej grupie 31 lat i starsi triumfował Przemysław Koza. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Dominik Kukuryka, Radosław Kiraga, Filip Matyjaszczyk i Bartłomiej Mijas.
Kolejny wyścig odbędzie się 12 lipca. Start i meta tradycyjnie na boiskach SP nr 6, a start pierwszych grup od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

 

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL