ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

Mimo niesprzyjającej aury ponad 30 uczestników stanęło na starcie ostatniego w tym roku wyścigu w ramach Grand Prix Puław 2016 w kolarstwie MTB. Rywalizacja przy siąpiącym deszczu w zależności od kategorii wiekowej odbywała się na dystansie od około 5km do ponad 20km. W sobotnich zmaganiach triumfowali: Tkaczyk Agnieszka, Wawer Zuzanna, Barański Jakub, Pryk Kamil, Obara Radoslaw, Mazur Grzegorz i Paszczyk Dariusz. Wszyscy zawodnicy, którzy stanęli na podium nagrodzeni zostali jak zwykle pamiątkowymi statuetkami, a dodatkowo wszyscy uczestnicy wyścigu dziewcząt i dwóch najmłodszych kategorii chłopców medalami.

Więcej…
 

Mistrzostwa Puław MTB

Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników stanęło na starcie tegorocznych Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB. Po rywalizacji na dystansach od 2km do 22km tytuły mistrzowskie przypadły: Nikoli Nowaczek (do 10 lat), Karolinie Stachyra (dziewczęta), Franciszka Beda (do 7 lat), Jakuba Barańskiego (8-10 lat), Michała Pietrasa (11-14 lat), Adriana Wawera (15-17 lat), Marcina Bigoraja (16-30 lat) oraz Przemysława Kozy (31 lat i starsi).
Ostatni wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław odbędzie się w sobotę 8 października.

Więcej…
 

UWAGA KOLARZE!!!

Drukuj PDF

Termin rozegrania Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB zostaje przesunięty z soboty 17 września na niedzielę 18 września. Godziny i miejsce startu pozostają bez zmian.

 

IV wyścig MTB

Drukuj PDF

IV wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 9 lipca. Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Nowaczek Nikola, Barański Jakub (do 10 lat), Skałecki Jakub (11-14 lat), Wawer Adrian (15-17 lat), Skrzypczak Szymon (19-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Przypominamy, że wszystkie wyścigi do końca sezonu rozpoczynać się będą o godz. 9.00 od startu ?elity?.

Więcej…
 

Kolarze po raz III

Drukuj PDF

III wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 18 czerwca. Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Kajda Weronika, Nowaczek Daniel (do 10 lat), Skałecki Jakub (11-14 lat), Matyjaszczyk Filip (15-17 lat), Skrzypczak Szymon (19-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Przypominamy, że wszystkie wyścigi do końca sezonu rozpoczynać się będą o godz. 9.00 od startu ?elity?.

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL