ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze rozpoczęli sezon

Drukuj PDF

W sobotę 23 kwietnia zainaugurowaliśmy tegoroczną edycję Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. W poszczególnych grupach zwyciężali: Wiktoria Janek, Karol Pękala (do 10 lat), Paweł Staniak (11-14 lat), Adrian Wawer (15-17 lat), Grzegorz Mazur (18-30 lat) i Tomasz Siewierski (31 lat i starsi).
Uwaga!!! Na prośbę części zawodników najbliższy wyścig w grupach od 15 lat wzwyż rozpocznie się o godz. 9.00.

Więcej…
 

GP MTB 2016 - terminarz

Drukuj PDF

Informujemy, że w zakładce Terminarze umieściliśmy "rozkład jazdy" tegorocznej edycji Grand Prix Puław MTB. Zapraszamy do zapoznania się z terminami zawodów i do czynnego uczestnictwa.

 

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

Ponad 40 zawodników stanęło na starcie ostatnich w tym sezonie wyścigów w ramach Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB, a w poszczególnych grupach zwyciężali: Maja Lipka, Dominik Kukuryka, Radoslaw Kiraga, Adrian Wawer, Michał Kostrzewa i Dariusz Paszczyk.
Ostatecznie w tegorocznej edycji Grand Prix sklasyfikowano ponad 130 zawodniczek i  zawodników, którzy walczyli o punkty podczas sześciu wyścigów i Otwartych Mistrzostw Puław odbywających się od kwietnia do października. Mamy nadzieję, ze spotkamy się ponownie w podczas kolejnego cyklu w kwietniu 2016.

Więcej…
 

Mistrzostwa kolarzy

Drukuj PDF

Ponad 40 zawodników wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Puław na rok 2015 jakie odbyły się w minioną niedzielę 20 września. W poszczególnych grupach tytuły trafiły do: Natalii Krześlak (dziewczęta do 13 lat); Karoliny Witek (14 lat i starsze); Jakuba Barańskiego (do 10 lat); Radoslawa Kiragi (11-14 lat); Filipa Matyjaszka (15-17 lat); Grzegorza Mazura (18-30 lat) orasz Tomasza Bali (31 lat i starsi).
Ostatni tegoroczny wyścig odbędzie się w sobotę 3 października (Uwaga zmiana terminu z niedzieli 4 października).

Więcej…
 

V wyścig MTB

Drukuj PDF

 

V wyścig w ramach Grand Prix Puław 2015 w kolarstwie MTB ?Rowerem po zdrowie? odbył się w sobotę 12 sierpnia, a na starcie zgromadził prawie 50 zawodników. W poszczególnych grupach triumfowali: Katarzyna Branicka, Dominik Kukuryka, Radosław Kiraga, Oleg Uchanow i Tomasz Bala.  
Kolejny wyścig, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław na rok 2015 odbędzie się w niedzielę  20 września. Start i meta tradycyjnie na boiskach SP nr 6 w Puławach przy ul. Niemcewicza, a start pierwszych grup od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL