ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Walczyli kolarze

Drukuj PDF

W sobotę 13 maja odbył się drugi wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB „Rowerem po zdrowie”. Uczestnicy w zależności od grupy wiekowej rywalizowali na dystansach od 5 do ponad 25km na pagórkowatej urozmaiconej trasie. W poszczególnych grupach triumfowali: Matylda Wiejak, Julia Jusiak, Franciszek Beda, Kamil Pryk, Adrian Wawer, Szymon Skrzypczak i Tomasz Siewierski.
Kolejna impreza odbędzie się w sobotę 10 czerwca od godz. 9.00 (grupy powyżej 15 lat), a grupy dziecięce nie wcześniej jak od godz. 10.15.
Start i meta jak zwykle umiejscowione są na boisku SP nr 6 ul. Niemcewicza w Puławach.

Więcej…
 

Ruszyli kolarze

Drukuj PDF

W minioną sobotę odbył się pierwszy wyścig w ramach Grand Prix Puław 2017 w kolarstwie MTB „Rowerem po zdrowie”. Uczestnicy imprezy w zależności od kategorii wiekowej ścigali się na dystansach od 4 do 26km, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Jusiak; Franciszek Beda (do 10 lat); Kamil Pryk (11-14 lat); Adrian Wawer (15-17 lat); Szymon Skrzypczak (18-30 lat) i Tomasz Siewierski (31 lat i starsi).
Kolejny wyścig zaplanowany jest na 13 maja. Start i meta jak zwykle na boiskach SP 6 ul. Niemcewicza w Puławach. Od godz. 9.00 rywalizację rozpoczną zawodnicy 18 lat i starsi, natomiast młodsze roczniki nie wcześniej jak o godz. 10.30.
Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

Mimo niesprzyjającej aury ponad 30 uczestników stanęło na starcie ostatniego w tym roku wyścigu w ramach Grand Prix Puław 2016 w kolarstwie MTB. Rywalizacja przy siąpiącym deszczu w zależności od kategorii wiekowej odbywała się na dystansie od około 5km do ponad 20km. W sobotnich zmaganiach triumfowali: Tkaczyk Agnieszka, Wawer Zuzanna, Barański Jakub, Pryk Kamil, Obara Radoslaw, Mazur Grzegorz i Paszczyk Dariusz. Wszyscy zawodnicy, którzy stanęli na podium nagrodzeni zostali jak zwykle pamiątkowymi statuetkami, a dodatkowo wszyscy uczestnicy wyścigu dziewcząt i dwóch najmłodszych kategorii chłopców medalami.

Więcej…
 

Mistrzostwa Puław MTB

Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników stanęło na starcie tegorocznych Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB. Po rywalizacji na dystansach od 2km do 22km tytuły mistrzowskie przypadły: Nikoli Nowaczek (do 10 lat), Karolinie Stachyra (dziewczęta), Franciszka Beda (do 7 lat), Jakuba Barańskiego (8-10 lat), Michała Pietrasa (11-14 lat), Adriana Wawera (15-17 lat), Marcina Bigoraja (16-30 lat) oraz Przemysława Kozy (31 lat i starsi).
Ostatni wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław odbędzie się w sobotę 8 października.

Więcej…
 

UWAGA KOLARZE!!!

Drukuj PDF

Termin rozegrania Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB zostaje przesunięty z soboty 17 września na niedzielę 18 września. Godziny i miejsce startu pozostają bez zmian.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL