ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

W niedzielę 15 października odbył się ostatni wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. W pożegnalnych zmaganiach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Zuzanna Wieczorek, Bartłomiej Wawer, Kacper Maciejuk, Adrian Wawer, Kamil Grenda i Tomasz Siewierski, a medaliści poszczególnych zmagań podobnie jak we wcześniejszych imprezach nagrodzeni zostali pamiątkowymi pucharami.

Więcej…
 

Mistrzowskie ściganie

Drukuj PDF

 

W sobotę 9 września odbyły się Mistrzostwa Puław 2017 w kolarstwie MTB. Uczestnicy w zależności od kategorii rywalizowali na dystansach od ok. 5km do prawie 30 km w urozmaiconym i trudnym terenie. W poszczególnych grupach tytuły mistrzowskie zdobyli: Matylda Wiejak, Ewelina Obara, Franciszek Beda, Kamil Pryk, Adrian Wawer, Filip Matyjaszczyk i Marek Kulik.
Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu będzie wyścig zaplanowany na 15 października, po którym odbędzie się generalne podsumowanie sezonu 2017. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 

Piąte wyścigi kolarzy górskich

Drukuj PDF

W sobotę 5 sierpnia odbył się piąty wyścig tegorocznego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Podobnie jak poprzednim razem prawie 40 zawodników rywalizowało na urozmaiconej trasie i dystansach od 4,5 do ponad 25km w zależności od kategorii wiekowej. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Skałecka , Agnieszka Tkaczyk, Bartłomiej Wawer, Kamil Pryk, Adrian Wawer, Szymon Skrzypczak i Tomasz Siewierski. Kolejne zmagania w sobotę 9 września i będą to Otwarte Mistrzostwa Puław. Zapraszamy!!!.

Więcej…
 

Kolarze nie próżnują

Drukuj PDF

W sobotę 8 lipca odbyła się czwarta edycja tegorocznego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Podobnie jak poprzednim razem zawodnicy rywalizowali na urozmaiconej trasie na dystansie od 4,5 do ponad 25km w zależności od kategorii wiekowej. W poszczególnych grupach triumfowali: Nikola Nowaczek, Julia Jusiak, Franciszek Beda, Kacper Maciejuk, Adrian Wawer, Damian Kowalczyk i Tomasz Siewierski. Kolejne zmagania w sobotę 5 sierpnia. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

W sobotę 10 czerwca odbyła się trzecia edycja tegorocznego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Podobnie jak poprzednim razem zawodnicy rywalizowali na urozmaiconej trasie na dystansie od 3.5 do ponad 25km w zależności od kategorii wiekowej. W poszczegolnych grupach triumfowali: Anita Soleniec, Julia Jusiak, Krzysztof Rogulski, Jakub Skalecki, Adrian wawer, Szymon Skrzypczak i Marek Kulik. Kolejne zmagania w sobotę 8 lipca. Zapraszamy!!!.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL