ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Ścigali się w upale

Drukuj PDF

Mimo lejącego się z nieba żaru, ale też z faktu, że wyścig elity trwający około 1,5 godziny rozpoczynał się o godz. 9.00, a młodzież i dzieci startowały bezpośrednio po nich jeszcze przed południem na starcie stanęło ponad 40 uczestników, którzy na dość trudnej trasie prowadzili naprawdę fantastycznie zaciętą rywalizację potwierdzając po raz kolejny, że tego typu imprezy mają duży sens. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Julia Jusiak, Bartłomiej Wiejak, Mateusz Mazurek, Adrian Wawer i Kamil Różalski.
Kolejna Impreza kolarska to Otwarte Mistrzostwa Puław, które odbędą się 15 września.

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

Trzeci wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w Kolarstwie MTB odbył się w minioną sobotę, 28 lipca, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Matylda Wiejak, Julia Jusiak, Bartłomiej Wawer, Mateusz Mazurek, Adrian Wawer i Dariusz Paszczyk.

Więcej…
 

Kolarze po raz drugi

Drukuj PDF

Drugi wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w Kolarstwie MTB odbył się w minioną sobotę, 30 czerwca, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Nikola Nowaczek, Julia Jusiak, Bartłomiej Wawer, Mateusz Mazurek, Adrian Wawer i Grzegorz Orzeł.
Kolejna impreza odbędzie się 28 lipca. Start i meta jak zwykle na boiskach SP nr 6 i skateparku w Puławach. Grupy męskie od 15 lat w górę godz. 9.00. Pozostałe kategorie nie wcześniej jak godz. 10.15.
Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze rozpoczęli sezon

Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników wzięło udział w pierwszej imprezie z cyklu Grand Prix Puław 2018 w kolarstwie MTB, która odbyła się w minioną sobotę 19 maja. Uczestnicy w zależności od kategorii rywalizowali na trudnych technicznie trasach na dystansie od 4 do ponad 20 km, a w poszczególnych grupach triumfowali: Patrycja Mitura, Kinga Marek, Bartłomiej Wawer, Mateusz Rozpędowski, Adrian Wawer i Marek Kulik.
Kolejna impreza odbędzie się 30 czerwca. Start i meta jak zwykle na boiskach SP nr 6 i skateparku w Puławach. Grupy męskie od 18 lat w górę godz. 9.00. Pozostałe kategorie nie wcześniej jak godz. 10.15.
Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze ruszają 19 maja

Drukuj PDF

Uwaga! Pierwszy wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbędzie się w sobotę 19 maja. Pełny rozkład jazdy w dziale terminarze. Podobnie jak w ubiegłym roku start i meta wszystkich wyścigów zlokalizowana zostanie na terenie skateparku i boiskach SP nr 6 w Puławach, ul. Niemcewicza. Dorośli startują o godz. 9.00, natomiast pozostałe grupy nie wcześniej jak o godz. 10.30. Zapraszamy!!!

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL