ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

Kolejny wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 13 lipca i w końcu odbył się w praktycznie idealnych warunkach dla zawodników. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Wiktoria Wójcik, Piotr Cywiński, Mateusz Mazurek i Marek Kulik.
Następna impreza odbędzie 3 sierpnia od godz. 9.30, dorosłe grupy wiekowe. Miejscem zbiórki i biura zawodów będzie Skatepark przy ul. Niemcewicza w Puławach.

Więcej…
 

Walczyli z żarem z nieba i komarami

Drukuj PDF

Drugi wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 15 czerwca i postawił przed uczestnikami bardzo trudne wyzwania. Obok wymagającej trasy i dystansu do pokonania, doszedł lejący się z nieba ponad 30 stopniowy żar i istna plaga komarów, która towarzyszyła uczestnikom na całej leśnej trasie. Choć to ostatnie z pewnością dopingowało ich do szybszej jazdy. Dlatego też wyrażamy wielkie uznanie dla wszystkich uczestników imprezy. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Zuzanna Wieczorek, Franciszek Beda, Mateusz Mazurek, Filip Matyjaszczyk i Grzegorz Orzeł.
Następna impreza odbędzie 13 lipca od godz. 9.30, dorosłe grupy wiekowe. Pozostałe nie wcześniej jak o godz. 10.45. Ze względu na planowaną przebudowę boisk w SP 6 miejscem zbiórki będzie Skatepark przy ul. Niemcewicza w Puławach, jednak prosimy śledzić naszą stronę gdyby zmuszeni bylibyśmy do zmiany również tej lokalizacji.

Więcej…
 

Kolarze ruszyli

Drukuj PDF

 

W sobotę 11 maja rozpoczęła się tegoroczna edycja Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło prawie 40 uczestników, którzy w zależności od kategorii wiekowej rywalizowali na dystansie od 4km do 16km. W poszczególnych grupach triumfowali: Matylda Wiejak, Zuzanna Wieczorek, Stanisław Szczerbatko, Bartłomiej Wawer, Kamil Grenda i Marek Kulik.
Kolejna impreza odbędzie się 15 czerwca. Start i meta boiska SP nr 6 i tereny Skateparku w Puławach przy ul. Niemcewicza. O godz. 9.30 startują męskie grupy od 15 lat w górę, a pozostałe nie wcześniej jak o godz. 10.45. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

W minioną sobotę 13 października odbył się ostatni w tym roku wyścig w ramach Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. W pożegnalnej imprezie wystąpiło prawie 40 zawodników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Matylda Wiejak, Julia Jusiak, Bartłomiej Wawer, Mateusz Mazurek, Mateusz Świech, Adrian Wawer i Kamil Maj.
Po zakończeniu zmagań najlepszych tradycyjnie nagrodzono pamiątkowymi pucharami i medalami oraz dokonano podsumowania tegorocznego sezonu podczas którego w rankingu generalnym sklasyfikowano ponad 100 zawodników. Medaliści w poszczególnych kategoriach otrzymali okazałe puchary i nagrody rzeczowe, co było możliwe dzięki wsparciu cyklu przez Urząd Miasta Puławy i Starostwo Powiatowe, za co ta drogą składamy serdeczne podziękowania. Pełna klasyfikacja 2018 w dziale: Dyscypliny/kolarstwo MTB/klasyfikacja generalna.

Więcej…
 

Kolarskie Mistrzostwa

Drukuj PDF

Mimo nie sprzyjających prognoz, na szczęście aura okazała się łaskawa dla uczestników tegorocznej edycji Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB, jakie odbyły się w miniona sobotę 15 września. Uczestnicy w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania dystans od kilku do ponad 20 km na trudnej technicznie leśnej trasie. Ostatecznie tytuły mistrzowskie trafiły w ręce: Nikoli Nowaczek, Juli Jusiak, Bartłomieja Wawera, Mateusza Mazurka, Pawła Wyczółkowskiego, Adriana Wawera i Marka Kulika.
Ostatni tegoroczny wyścig w ramach Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbędzie się w sobotę 13 października. Start i meta tradycyjnie na boiskach SP 6 w Puławach przy ul. Niemcewicza. O godz. 9.00 ruszają męskie grupy powyżej 15 lat, a pozostali nie wcześniej jak o godz. 10.30. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL