ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze po raz drugi

Drukuj PDF

W sobotę 22 sierpnia odbył się II wyścig tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Przy upalnej pogodzie na bardzo urozmaiconej technicznie trasie o długości od 2,5 do ponad 20 km ( w zależności od kategorii wiekowej) zmagało się prawie 40 zawodników, a prawdziwymi gwiazdami imprezy byli najmłodsi uczestnicy poruszający się jeszcze na rowerkach biegowych. Ostatecznie po emocjonującej walce w poszczególnych grupach triumfowali: Wójcik Julia (do 10 lat), Wasil Magdalena (kobiety), Beda Franciszek (do 10 lat), Nowaczek Dawid (11-14 lat) i Marek Kulik (elita).
Kolejny wyścig odbędzie się 12 września od godz. 9.30 (grupy powyżej 15 lat) i nie wcześniej jak 10.30 grupy młodsze. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Skromne kolarskie początki

Drukuj PDF

Pierwszy w tym roku wyścig w ramach Grand Prix Puław 2020 w kolarstwie MTB odbył się w minioną sobotę, 4 lipca. Na starcie nie stanęła może imponująca ilość zawodników, ale najważniejsze, że udało się do niej doprowadzić, a wszyscy uczestnicy byli niezmiernie zadowoleni z powrotu na trasy. W poszczególnych grupach triumfowali: Julita Mączka, Julia Jusiak, Franciszek Beda, Pawel Wyczółkowski i Wojciech Wójtowicz.
Kolejne imprezy, jeśli oczywiście pozwolą na to przepisy epidemiologiczne zaplanowane są na 22 sierpnia, 12 września i 10 października. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

W sobotę 5 października zakończyliśmy tegoroczny sezon Grand Prix Puław 2019 w kolarstwie MTB. Przy dość niskiej temperaturze i pochmurnej aurze, zawodnicy ścigali się na trudnej technicznie trasie liczącej od kilku do ponad 20 km. Ogólnie siedem grup wiekowych rywalizowało na pięciu dystansach, a w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak (do 10 lat), Sieniek Nikola (kobiety), Piotr Cywiński (do 10 lat), Dawid Chabros (11-14 lat), Mateusz Żuchowski (15-17 lat), Paweł Wyczółkowski (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).

Więcej…
 

Kolarskie mistrzostwa

Drukuj PDF

W minioną sobotę 21 września, odbyła się tegoroczna edycja Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB. Zawodnicy rywalizowali na dystansach od kilku do kilkunastu kilometrów, a w poszczególnych grupach triumfowali: Wiejak Matylda (do 10 lat), Cywińska Barbara (kobiety), Cywiński Piotr (do 10 lat), Pawłowski Jan (11-14 lat), Żuchowski Mateusz (15-17 lat), Wawer Adrian (18-30 lat) i Tomasz Siewierski (31 lat i starsi).
Ostatni tegoroczny wyścig w ramach Grand Prix Puław 2019 odbędzie się w sobotę 5 października. Zapraszamy.

Więcej…
 

Walczyli kolarze

Drukuj PDF

Kolejny wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 3 sierpnia i na starcie zgromadził prawie 40 zawodników. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Ewelina Obara, Piotr Cywiński, Mateusz Mazurek, Paweł Wyczółkowski i Marek Kulik.
Następna impreza odbędzie 21 września od godz. 9.30, grupy wiekowe powyżej 15 lat i nie wcześniej jak o godz. 10.45 pozostałe grupy. Miejscem zbiórki i biura zawodów będzie Skatepark przy ul. Niemcewicza w Puławach.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL