ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Słoneczne zakończenia sezonu kolarskiego

Drukuj PDF

W minioną sobotę 8 października odbył się szósty, a zarazem ostatni wyścig tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Na szczęście, zgodnie z  nie łatwym zamówieniem, po ostatniej paskudnej aurze, impreza odbyła się przy pięknej słonecznej pogodzie, a zawodnicy rywalizowali na bardzo urozmaiconej i ciekawej trasie. Ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Wróblewska, Wiktoria Wójcik, Leon Sztembis, Michał Szulowski, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Tomasz Bala. Na zakończenie imprezy poza tradycyjnym zakończeniem z pocharami i medalami odbyło się również uroczyste podsumowanie tegorocznego sezonu podczas, którego triumfatorzy nagrodzeni zostali okazałymi pucharami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy. Co ciekawe jak dowiedzieliśmy się od, co bardziej dociekliwych uczestników, którzy startują od lat praktycznie w całym kraju skończyliśmy XXIX nieprzerwany nigdy sezon naszego cyklu. Czyli w przyszłym roku jak nam się uda będziemy obchodzić nie tak mały jubileusz. Co prawda nie śledziliśmy tego tak dokładnie, ale jak twierdzą inni jesteśmy najstarszym ciągłym cyklem w kolarstwie MTB w Polsce i jak my zaczynaliśmy to nawet nasi najstarsi uczestnicy w grupie 36 lat i starsi byli w wieku „pampersowym”. Chol…ra prowadzimy to od początku, czyli robimy się naprawdę starzy, choć tak naprawdę wcale się tak nie czujemy i miejmy nadzieję zapraszamy na kolejny sezon 2023 już w maju przyszłego roku. Głowa do góry i do przodu z Puławskim TKKF na szlakach rowerowych.

Więcej…
 

Górki zdobyte

Drukuj PDF

Na bardzo urozmaiconej (zdaniem uczestników) trasie odbył się piąty, przedostatni, wyścig w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Cieszy nas, że po raz kolejny możemy stwierdzić, że nasza impreza, choć darmowa dla uczestników i jak się potocznie mówi dość „budżetowa” przyciąga zawodników nie tylko z najbliższych okolic, ale również z dalszych zakątków Lubelszczyzny jak również województw ościennych dzięki fajnym trasom i rodzinnej atmosferze (oraz mamy nadzieję dobrej organizacji). Tym razem w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Julia Wróblewska, Wiktoria Wójcik, Leon Sztembis, Michał Szulowski, Dawid Nowaczek, Wojciech Wójtowicz i Tomasz Bala.  
Najlepsze „trójki” w poszczególnych kategoriach nagrodzone zostały pucharami, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy.
Kolejny, ostatni już w tym sezonie wyścig odbędzie się w sobotę 8 października 2022. Jak zwykle start i meta zlokalizowane są w lesie miejskim za hospicjum i skateparkiem przy ul. Niemcewicza w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Czwarty wyścig

Drukuj PDF

Czwarty wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 20 sierpnia, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Wróblewska, Wiktoria Wójcik, Leon Sztembis, Piotr Sulima, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Tomasz Siewierski.
Najlepsze „trójki” w poszczególnych kategoriach nagrodzone zostały pucharami, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy.
Kolejny wyścig odbędzie się w sobotę 17 września. Jak zwykle start i meta zlokalizowane są w lesie miejskim za hospicjum i skateparkiem przy ul. Niemcewicza w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

Trzeci wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 16 lipca, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Wróblewska, Nikola Nowaczek, Ernest Łuczkiewicz, Piotr Szulowski, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Marek Kulik.
Najlepsze „trójki” w poszczególnych kategoriach nagrodzone zostały pucharami, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy.
Kolejny wyścig odbędzie się w sobotę 20 sierpnia. Jak zwykle start i meta zlokalizowane są w lesie miejskim za hospicjum i skateparkiem przy ul. Niemcewicza w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarskie zmagania

Drukuj PDF

Drugi wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 11 czerwca, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Wróblewska, Julita Mączka, Leon Sztembis, Michał Szulowski, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Tomasz Błądek. Najlepsze „trójki” w poszczególnych kategoriach nagrodzone zostały pucharami, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy.
Kolejny wyścig odbędzie się w sobotę 16 lipca. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL