ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze po raz drugi

Drukuj PDF

Drugi wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w Kolarstwie MTB odbył się w minioną sobotę, 30 czerwca, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Nikola Nowaczek, Julia Jusiak, Bartłomiej Wawer, Mateusz Mazurek, Adrian Wawer i Grzegorz Orzeł.
Kolejna impreza odbędzie się 28 lipca. Start i meta jak zwykle na boiskach SP nr 6 i skateparku w Puławach. Grupy męskie od 15 lat w górę godz. 9.00. Pozostałe kategorie nie wcześniej jak godz. 10.15.
Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze rozpoczęli sezon

Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników wzięło udział w pierwszej imprezie z cyklu Grand Prix Puław 2018 w kolarstwie MTB, która odbyła się w minioną sobotę 19 maja. Uczestnicy w zależności od kategorii rywalizowali na trudnych technicznie trasach na dystansie od 4 do ponad 20 km, a w poszczególnych grupach triumfowali: Patrycja Mitura, Kinga Marek, Bartłomiej Wawer, Mateusz Rozpędowski, Adrian Wawer i Marek Kulik.
Kolejna impreza odbędzie się 30 czerwca. Start i meta jak zwykle na boiskach SP nr 6 i skateparku w Puławach. Grupy męskie od 18 lat w górę godz. 9.00. Pozostałe kategorie nie wcześniej jak godz. 10.15.
Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze ruszają 19 maja

Drukuj PDF

Uwaga! Pierwszy wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbędzie się w sobotę 19 maja. Pełny rozkład jazdy w dziale terminarze. Podobnie jak w ubiegłym roku start i meta wszystkich wyścigów zlokalizowana zostanie na terenie skateparku i boiskach SP nr 6 w Puławach, ul. Niemcewicza. Dorośli startują o godz. 9.00, natomiast pozostałe grupy nie wcześniej jak o godz. 10.30. Zapraszamy!!!

 

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

W niedzielę 15 października odbył się ostatni wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. W pożegnalnych zmaganiach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Zuzanna Wieczorek, Bartłomiej Wawer, Kacper Maciejuk, Adrian Wawer, Kamil Grenda i Tomasz Siewierski, a medaliści poszczególnych zmagań podobnie jak we wcześniejszych imprezach nagrodzeni zostali pamiątkowymi pucharami.

Więcej…
 

Mistrzowskie ściganie

Drukuj PDF

 

W sobotę 9 września odbyły się Mistrzostwa Puław 2017 w kolarstwie MTB. Uczestnicy w zależności od kategorii rywalizowali na dystansach od ok. 5km do prawie 30 km w urozmaiconym i trudnym terenie. W poszczególnych grupach tytuły mistrzowskie zdobyli: Matylda Wiejak, Ewelina Obara, Franciszek Beda, Kamil Pryk, Adrian Wawer, Filip Matyjaszczyk i Marek Kulik.
Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu będzie wyścig zaplanowany na 15 października, po którym odbędzie się generalne podsumowanie sezonu 2017. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL