ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy


Ruszyły szachy

Drukuj PDF

W sobotę 7 stycznia odbył się pierwszy turniej w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach. W inauguracyjnych zmaganiach w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Paulina Bronisz, Wojciech Zarzecki i Przemysław Partycki.
Kolejna impreza odbędzie się 18 lutego od godz. 10.00 w Galerii Zielonej, a pełny rozkład jazdy w dziale terminarze.

Więcej…
 

Miłośnicy królewskiej gry zakończyli sezon

Drukuj PDF

 

Prawie 30 zawodników wzięło udział w ostatnim turnieju w ramach Grand Prix Puław 2016 w szachach jaki odbył się w sobotę 10 grudnia. W ostatniej batalii tegorocznych zmagań najlepsi okazali się: Paulina Bronisz, Dominik Seredyn (juniorzy) i Tadeusz Taracha (seniorzy). Po zakończeniu sobotnich zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2016 podczas, którego najlepsze ?szóstki? klasyfikacji generalnej w zmaganiach juniorów i seniorów oraz triumfatorka wśród pań nagrodzeni zostali okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu ze strony Urzędu Miasta Puławy i Starostwa Powiatowego w Puławach za co składamy serdeczne podziękowania. Ostatecznie wśród pań w tym roku najlepsza okazała się Paulina Bronisz. W stawce juniorów bezkonkurencyjny był Dominik Seredyn, a obok niego na podium stanęli Damian Bronisz i Michał Kazanowski. Z kolei wśród seniorów triumfował Robert Błaziak jedynie o 1 punkt wyprzedzając Tadeusza Tarachę. Na najniższym stopniu podium stanął Zdzisław Machniewski.
Ostatecznie w sezonie 2016 sklasyfikowano prawie 80 zawodników.
Sezon się zakończył, jednak przerwa w zmaganiach nie potrwa zbyt długo, bo na pierwszy turniej sezonu 2017 zapraszamy już 7 stycznia o godz. 10.00 jak zwykle na II piętrze Galerii Zielonej.

Więcej…
 

"Dziesiątka" szachistów

Drukuj PDF

X turniej w ramach Grand Prix Puław 2016 odbył się w sobotę 1 października. Tym razem w rywalizacji wzięło udział prawie 30 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz (kobiety), Dominik Seredyn (juniorzy) i Tadeusz Taracha (seniorzy). Kolejny turniej w sobotę 19 listopada. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Triumf Seredyna i Tarachy

Drukuj PDF

Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2016 odbył się w sobotę 10 września. Tym razem w grupie młodzieżowej najlepszy okazał się Dominik Seredyn, a wśród seniorów Tadeusz Taracha. Kolejny turniej w sobotę 1 października. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Sierpniowe GP w szachach

Drukuj PDF

VIII turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w sobotę 13 sierpnia i zgromadził na starcie 20 uczestników. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz (kobiety), Michał Kazanowski (juniorzy) i Tadeusz Taracha (seniorzy).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL