ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy


Szachiści po raz siódmy

Drukuj PDF

W sobotę 29 lipca odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach. W imprezie wzięło udział ponad 20 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Damian Bronisz i Tadeusz Taracha, którzy tym samym umocnili się na czele klasyfikacji generalnej. Kolejne spotkanie 19 sierpnia od godz. 10.00 w Galerii Zielonej.

Więcej…
 

Szachiści na półmetku

Drukuj PDF

W sobotę 17 czerwca odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach. W imprezie wzięło udział prawie 30 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Małgorzata Maj, Paweł Szymanek i Tadeusz Taracha. Kolejne spotkanie 29 lipca.

Więcej…
 

Szach-Mat

Drukuj PDF

W minioną sobotę 20 maja po raz piąty w tym roku spotkali się uczestnicy szachowego Grand Prix Puław. Tym razem w poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Natalia Maj, Piotr Kopiński i Dominik Seredyn.
Uwaga!!! Czerwcowy turniej z przyczyn technicznych zostaje przeniesiony z 10 na 17 czerwca. Miejsce i godzina rozpoczęcia bez zmian.

Więcej…
 

Mistrzowie wyłonieni

Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników wzięło udział w tegorocznej edycji Otwartych Mistrzostw Puław w szachach, które odbyły się w minioną sobotę 25 marca. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach, a najlepsi w poszczególnych grupach okazali się: kobiety – Zuzanna Machniewska, Paulina Bronisz i Karolina Siedliska; juniorzy – Damian Bronisz, Filip Węgrzynowicz, Wojciech Zarzecki; seniorzy – Wojciech Swatek, Tadeusz Taracha i Krzysztof Szczęśniak.
Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2017 odbędzie się w sobotę 22 kwietnia od godz. 10.00 w Galerii Zielonej.

Więcej…
 

Szachy po raz drugi

Drukuj PDF

W sobotę 18 lutego odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach najlepsi okazali się Paulina Bronisz, Damian Bronisz i Tadeusz Taracha.
Kolejna impreza odbędzie się 25 marca od godz. 10.00 w Galerii Zielonej i będą to otwarte Mistrzostwa Puław na rok 2017. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL