ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Szachiści znów walczą

Drukuj PDF

Prawie 30 zawodników stanęło na starcie inaugurującego sezon szachowy 2018, turnieju. Rywalizacja podobnie jak w latach poprzednich odbywać się będzie w trzech grupach, kobiety, juniorzy i seniorzy. Tym razem triumfami w poszczególnych kategoriach mogą się pochwalić: Paulina Bronisz, Filip Węgrzynowicz i Dominik Seredyn.
Kolejny turniej odbędzie się 24 lutego od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.
Pełny rozkład jazdy na rok 2018 w dziale terminarze.

Więcej…
 

Szachiści zakończyli sezon

Drukuj PDF

XII turniej Grand Prix Puław 2017 w szachach zakończył tegoroczny sezon. W pożegnalnej imprezie wzięło udział ponad 30 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Damian Bronisz i Dominik Seredyn.

Więcej…
 

Szachy na finiszu

Drukuj PDF

Przedostatni XI turniej w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach odbył się w minioną sobotę 25 listopada i na starcie zgromadził ponad 30 uczestników. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Rułka, Damian Bronisz i Dominik Seredyn. Kolejne, ostatnie, spotkanie 16 grudnia od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach, a po nim podsumowanie tegorocznego sezonu.

Więcej…
 

Szachowe zmagania

Drukuj PDF

X turniej w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach odbył się w minioną sobotę 7 października i na starcie zgromadził prawie 30 uczestników. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Rułka, Damian Bronisz i Tadeusz Taracha. Kolejne spotkanie 25 listopada od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.

Więcej…
 

Szachowe zmagania

Drukuj PDF

W sobotę 16 września 30 uczestników wzięło udział w kolejnym turnieju w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Natalia Maj, Michał Kazanowski i Zdzisław Machniewski. Kolejne spotkanie 7 października od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL