ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Szachy po raz siódmy

Drukuj PDF

W sobotę 14 lipca odbył się siódmy w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Jakub Woźniak i Tadeusz Taracha.
Na kolejny turniej zapraszamy 25 sierpnia jak zwykle do Galerii Zielonej w Puławach. Startujemy o godz. 10.00.

Więcej…
 

Szachy na półmetku

Drukuj PDF

W sobotę 16 czerwca odbył się szósty w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Filip Węgrzynowicz i Tadeusz Taracha.
Na kolejny turniej zapraszamy 14 lipca jak zwykle do Galerii Zielonej w Puławach. Startujemy o godz. 10.00.

Więcej…
 

Majówka przy szachownicy

Drukuj PDF

W sobotę 5 maja po raz piąty w tym roku rywalizowali uczestnicy Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Kajetan Taracha i Dominik Seredyn.

Więcej…
 

Szachy po raz czwarty

Drukuj PDF

W sobotę 14 kwietnia po raz czwarty w tym roku rywalizowali uczestnicy Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Natalia Maj, Filip Węgrzynowicz i Dominik Seredyn.

Więcej…
 

Mistrzowie wyłonieni

Drukuj PDF

W minioną sobotę 10 marca odbyła się tegoroczna edycja Mistrzostw Puław w szachach. W gościnnych progach Galerii Zielonej do rywalizacji przystąpiło prawie 40 zawodników. Wśród kobiet triumf przypadł Paulinie Bronisz, a obok niej na podium stanęły Aleksandra Rułka i Karolina Siedliska. Z kolei w stawce juniorów najlepszy okazał się Filip Węgrzynowicz przed Danielem Wiesiołkiem i Filipem Taborem. Natomiast u seniorów tytuł mistrzowski z przed roku obronił Wojciech Swatek, a tuż za nim uplasowali się Tadeusz Taracha i Jan Dudziak. Na pewno pewną niespodzianka było odpowiednio VI i VII miejsce Dominika Seredyna i Krzysztofa Szczęśniak plasujących się przed mistrzostwami na dwóch czołowych miejscach klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu Grand Prix Puław.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL