ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Kolejne zmagania przy szachownicy

Drukuj PDF

W sobotę 25 września odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała, Paulina Bronisz (po raz kolejny najlepsza w klasyfikacji open łącznie z mężczyznami!!!), Marcel Ochalski, Hubert Witczak, i Krzysztof Szczęśniak.
Kolejna impreza zaplanowana jest na 30 października jak zwykle w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach od. godz. 10.00. Zapraszamy!!!!

Więcej…
 

Zaległości odrobione

Drukuj PDF

W sobotę, 28 sierpnia, odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach, rozegrany jako zaległe lipcowe zmagania.
Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała (Opole Lubelskie), Paulina Bronisz (Puławy), Bartosz Smyrgała (Opole Lubelskie), Hubert Witczak (Karczmiska) i Tadeusz Taracha (Pożóg)
Kolejny turniej odbędzie się  w sobotę 25 września w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Przy szachownicy

Drukuj PDF

W sobotę, 21 sierpnia odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach.
Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała (Opole Lubelskie), Paulina Bronisz (Puławy), Marcel Ochalski (Puławy), Jan Taracha (Pożóg) i Robert Błaziak (Karczmiska)
Kolejny turniej odbędzie się już za tydzień, w sobotę 28 sierpnia w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00 (jest to zaległa lipcowa impreza). Następne turnieje zgodnie z terminarzem. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Uwaga szachiści!!!

Drukuj PDF

Zarząd Puławskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej informuje, że przełożone z lipca zawody szachowe w ramach Grand Proc Puław 2021 odbędą się 21 sierpnia w Młodzieżowym Domu Kultury. Początek zawodów o godzinie 10:00.

 

Szachy w innym terminie

Drukuj PDF

Uwaga!!! Ze względów od nas niezależnych (zamknięty Młodzieżowy Dom Kultury-przerwa urlopowa), turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach, który miał odbyć się 10 lipca zostaje odwołany i przeniesiony na inny termin. Nowa data rozegrania turnieju zostanie podana na naszej stronie w późniejszym terminie.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL