ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Ważna informacja dla szachistów!

Drukuj PDF

UWAGA!!! Wszystkich szachistów informujemy, że zaplanowane na 23 kwietnia szachowe Mistrzostwa Puław odbędą się w ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, ul. Kaniowczyków, a nie jak planowano w MDK-u.

 

Trzecie spotkanie przy szachownicach

Drukuj PDF

W sobotę 26 marca odbył się trzeci turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2022 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Kopiński Piotr i Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej zaplanowany jest na 23 kwietnia i będą to Otwarte Mistrzostwa Puław w szachach. Początek imprezy od godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Szachy po raz drugi

Drukuj PDF

W sobotę 5 lutego odbył się drugi turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2022 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Woś Barbara, Bronisz Paulina, Niezbecki Marek, Kopiński Piotr i Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej zaplanowany jest na 26 marca od godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Szachiści rozpoczęli sezon

Drukuj PDF

W sobotę 15 stycznia odbyła się inauguracyjna impreza Otwartego Grand Prix Puław 2022 w szachach, a zmagania wróciły w gościnne progi Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. W poszczególnych grupach triumfowali: Nel Łaszcz, Amelia Woś, Marcel Ochalski, Piotr Kopiński i Tadeusz Taracha.
Pełen przewidywany terminarz na ten rok znajduje się w dziale terminarze/szachy. Serdecznie zapraszamy. W związku ze zmianą zasad wsparcia przez Urząd Miasta Puławy, mamy nadzieję, że zasady funkcjonowania naszego cyklu na tym nie ucierpią i dzięki temu nie ulegną większej zmianie.

Więcej…
 

Szachowy sezon zakończony

Drukuj PDF

W sobotę 18 grudnia odbyła się pożegnalna impreza w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. Tym razem turniej odbył się w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, a w poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała, Paulina Bronisz, Marcel Ochalski, Marek Niezbecki i Tadeusz Taracha.
Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego sezonu podczas, którego medaliści, a w najliczniejszych grupach nawet najlepsze „szóstki” zostali nagrodzeni okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Mamy nadzieję, że z nową edycją cyklu ruszymy w styczniu przyszłego roku. O ewentualnym terminie powiadomimy na naszej stronie, którą prosimy śledzić na bieżąco.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL