ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Dopisała frekwencja

Drukuj PDF

Przedostatni turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w minioną sobotę, 15 listopada. Impreza zgromadziła na starcie prawie 30 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: kobiety ? Jagoda Chabora; juniorzy ? Kacper Walasek; seniorzy ? Robert Błaziak.
Impreza kończąca rok 2014 odbędzie się w sobotę 6 grudnia, tradycyjnie od godz. 10.00 w Galerii Zielonej.

Więcej…
 

Dziesiąte zmagania szachistów

Drukuj PDF

X turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się tym razem w dość skromnej obsadzie i zakończył się zwycięstwem Daniela Siedliskiego wśród juniorów i Zbigniewa Machniewskiego w grupie seniorów.

Więcej…
 

Triumf Walaska i Partyckiego

Drukuj PDF

VIII turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w sobotę 16 sierpnia. W poszczególnych grupach zwyciężali: juniorzy ? Kacper Walasek; seniorzy ? Przemysław Partycki. Kolejny turniej tradycyjnie w Galerii Zielonej 6 września od godz. 10.00.

Więcej…
 

Wakacje przy szachownicy

Drukuj PDF

Lipcowy turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w minioną sobotę 5 lipca. W poszczególnych grupach zwyciężali liderzy klasyfikacji generalnej umacniając swe pozycje: kobiety ? Honorata Goławska; juniorzy ? Kacper Walasek; seniorzy ? Radosław Brzozowski. Kolejny turniej tradycyjnie w Galerii Zielonej 16 sierpnia od godz. 10.00.

Więcej…
 

Tym razem Brzozowski

Drukuj PDF

VI turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w minioną sobotę 14 czerwca. W poszczególnych grupach zwyciężali: kobiety ? Magdalena Wasiak; juniorzy ? Daniel Siedliski; seniorzy ? Radosław Brzozowski. Kolejny turniej tradycyjnie w Galerii Zielonej 5 lipca od godz. 10.00.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL