ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

II turniej GP w szachach

Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach zgromadził na starcie 30 uczestników. W stawce seniorów najlepszy okazał się Tadeusz Taracha przed Janem Dudziakiem i Kacprem Walaskiem. Z kolei w grupie juniorów palma pierwszeństwa przypadła Dominikowi Seredynowi. Obok niego na podium stanęli Daniel Siedliski i Filip Tabor.
Kolejny turniej, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław, w sobotę 14 marca. Początek w Galerii Zielonej o godz. 10.00.

Więcej…
 

Szachiści rozpoczęli nowy sezon

Drukuj PDF

Jeszcze na dobre nie ucichły wystrzały korków od szampana witających nowy rok, a szachiści biorący udział w nowej edycji Grand Prix Puław 2015 już przystąpili do rywalizacji. W sobotę 3 stycznia wśród juniorów najlepszy okazał się Daniel Siedliski przed Michałem Kazanowskim i Wojciechem Kamińskim, a w stawce seniorów palma pierwszeństwa przypadła Zdzisławowi Machniewskiemu przed Krzysztofem Szczęśniakiem i Robertem Błaziakiem.
Kolejny turniej w sobotę 14 lutego.

Więcej…
 

Szachiści zakończyli GP 2014

Drukuj PDF

W sobotę 6 grudnia zakończyła się tegoroczna edycja Grand Prix Puław w szachach. W ostatnim turnieju w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Marianna Góra, Kacper Walasek i Przemysław Partycki. Po zakończeniu zmagań czołowi zawodnicy we wszystkich grupach nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Galerii Zielonej.
Jednak miłośnicy ?królewskiej? gry nie będą długo pauzować, gdyż edycja 2015 rozpoczyna się już w sobotę 3 stycznia od godz. 10.00 jak zwykle na II piętrze Galerii Zielonej. Pełny rozkład jazdy w dziale terminarze.

 

Więcej…
 

Dopisała frekwencja

Drukuj PDF

Przedostatni turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w minioną sobotę, 15 listopada. Impreza zgromadziła na starcie prawie 30 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: kobiety ? Jagoda Chabora; juniorzy ? Kacper Walasek; seniorzy ? Robert Błaziak.
Impreza kończąca rok 2014 odbędzie się w sobotę 6 grudnia, tradycyjnie od godz. 10.00 w Galerii Zielonej.

Więcej…
 

Dziesiąte zmagania szachistów

Drukuj PDF

X turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się tym razem w dość skromnej obsadzie i zakończył się zwycięstwem Daniela Siedliskiego wśród juniorów i Zbigniewa Machniewskiego w grupie seniorów.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL