ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Juniorzy zdominowali GP

Drukuj PDF

VI turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w sobotę 13 czerwca i zgromadził na starcie 28 uczestników. Wśród kobiet najlepsza okazała się Paulina Bronisz. Z kolei w grupie juniorów triumfował Dominik Seredyn. Natomiast w stawce seniorów palma pierwszeństwa przypadła Krzysztofowi Szczęśniakowi.

Więcej…
 

Majowe granie szachistów

Drukuj PDF

Majowy turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w minioną sobotę i zgromadził na starcie 24 uczestników. Wśród kobiet najlepsza okazała się Paulina Bronisz. Z kolei w grupie juniorów triumfował Dominik Seredyn. Natomiast w stawce seniorów palma pierwszeństwa przypadła Robertowi Błaziakowi.

Więcej…
 

Grand Prix szachowe - kolejne zawody

Drukuj PDF

IV turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w miniona sobotę 11 kwietnia i zgromadził na starcie ponad 20 uczestników. Wśród juniorów najlepszy okazał się Daniel Siedliski z Chodlika. Natomiast w stawce seniorów najlepszy okazał się Tadeusz Taracha.

Więcej…
 

Szachowe Mistrzostwa Puław 2015

Drukuj PDF

Ponad 40 osób wzięło udział w tegorocznej edycji Mistrzostw Puław w szachach jakie odbyły się w minioną sobotę 14 marca. W poszczególnych grupach zwyciężali: dziewczęta ? Zuzanna Machniewska; do 10 lat ? Maciej Szczepański; Juniorzy ? Daniel Siedliski; Seniorzy ? Wojciech Swatek.

Więcej…
 

Mistrzostwa Puław szachistów

Drukuj PDF

Już w najbliższa sobotę 14 marca zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Puław w szachach. Rywalizacja odbędzie się w grupach kobiet, chłopców do 15 lat oraz mężczyzn open. Początek imprezy o godz. 10.00 na II piętrze Galerii Zielonej.
Zapraszamy.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL