ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Szachowe zmagania

Drukuj PDF

W sobotę 29 czerwca odbył się VII turniej Grand Prix Puław 2019 w szachach, a w poszczególnych grupach triumfowali: Amelia Woś, Jan Taracha i Zdzisław Machniewski.
Kolejne spotkanie przy szachownicach w sobotę 17 sierpnia o godz. 10.00 tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 

Szach mat

Drukuj PDF

W sobotę 8 czerwca odbył się VI turniej Grand Prix Puław 2019 w szachach. Na starcie imprezy stanęło 20 zawodników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Piotr Kopiński i Robert Błaziak. Kolejne spotkanie przy szachownicach już w sobotę 29 czerwca o godz. 10.00 tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 

Majowy turniej szachistów

Drukuj PDF

Piąty turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 18 maja, zgromadził na starcie ponad 20 zawodników tradycyjnie rywalizujących w trzech kategoriach. W poszczególnych grupach tym razem triumfowali: Paulina Bronisz, Jakub Morgaś i Tadeusz Taracha.
Kolejne spotkanie odbędzie się 8 czerwca od godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Czwarte szachowanie

Drukuj PDF

Po raz czwarty odbył się turniej w ramach Grand Prix Puław 2019 w szachach. W gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury tym razem najlepsi okazali się Amelia Woś, Jakub Morgaś i Zdzisław Machniewski. Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 18 maja od godz. 10.100. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Szachowe Mistrzostwa

Drukuj PDF

We współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury i wielkiemu zaangażowaniu Pani Katarzyny Hałas byliśmy organizatorami kolejnej edycji Mistrzostw Puław w szachach jakie odbyły się w minioną sobotę, 23 marca. Na starcie imprezy odbywającej się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Puław i Starosty Puławskiego stanęło ponad 40 uczestników. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Bratoszewska, Paulina Bronisz, Jakub Woźniak, Filip Węgrzynowicz i Michał Poświatowski.
Tą drogą chcielibyśmy również podziękować wszystkim sponsorom którymi byli: Respect System Paweł Molenda, OSK Lukas Łukasz Wojciechowski, Biowet Puławy, Delikatesy „u Grubego” Przemysław Dzięgielewski i Przewodnicząca Rady Miasta Puławy Pani Bożena Krygier. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL