ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Grand Prix szachowe - kolejne zawody

Drukuj PDF

IV turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach odbył się w miniona sobotę 11 kwietnia i zgromadził na starcie ponad 20 uczestników. Wśród juniorów najlepszy okazał się Daniel Siedliski z Chodlika. Natomiast w stawce seniorów najlepszy okazał się Tadeusz Taracha.

Więcej…
 

Szachowe Mistrzostwa Puław 2015

Drukuj PDF

Ponad 40 osób wzięło udział w tegorocznej edycji Mistrzostw Puław w szachach jakie odbyły się w minioną sobotę 14 marca. W poszczególnych grupach zwyciężali: dziewczęta ? Zuzanna Machniewska; do 10 lat ? Maciej Szczepański; Juniorzy ? Daniel Siedliski; Seniorzy ? Wojciech Swatek.

Więcej…
 

Mistrzostwa Puław szachistów

Drukuj PDF

Już w najbliższa sobotę 14 marca zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Puław w szachach. Rywalizacja odbędzie się w grupach kobiet, chłopców do 15 lat oraz mężczyzn open. Początek imprezy o godz. 10.00 na II piętrze Galerii Zielonej.
Zapraszamy.

 

II turniej GP w szachach

Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach zgromadził na starcie 30 uczestników. W stawce seniorów najlepszy okazał się Tadeusz Taracha przed Janem Dudziakiem i Kacprem Walaskiem. Z kolei w grupie juniorów palma pierwszeństwa przypadła Dominikowi Seredynowi. Obok niego na podium stanęli Daniel Siedliski i Filip Tabor.
Kolejny turniej, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław, w sobotę 14 marca. Początek w Galerii Zielonej o godz. 10.00.

Więcej…
 

Szachiści rozpoczęli nowy sezon

Drukuj PDF

Jeszcze na dobre nie ucichły wystrzały korków od szampana witających nowy rok, a szachiści biorący udział w nowej edycji Grand Prix Puław 2015 już przystąpili do rywalizacji. W sobotę 3 stycznia wśród juniorów najlepszy okazał się Daniel Siedliski przed Michałem Kazanowskim i Wojciechem Kamińskim, a w stawce seniorów palma pierwszeństwa przypadła Zdzisławowi Machniewskiemu przed Krzysztofem Szczęśniakiem i Robertem Błaziakiem.
Kolejny turniej w sobotę 14 lutego.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL