ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Szachowe Mistrzostwa

Drukuj PDF

We współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury i wielkiemu zaangażowaniu Pani Katarzyny Hałas byliśmy organizatorami kolejnej edycji Mistrzostw Puław w szachach jakie odbyły się w minioną sobotę, 23 marca. Na starcie imprezy odbywającej się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Puław i Starosty Puławskiego stanęło ponad 40 uczestników. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Bratoszewska, Paulina Bronisz, Jakub Woźniak, Filip Węgrzynowicz i Michał Poświatowski.
Tą drogą chcielibyśmy również podziękować wszystkim sponsorom którymi byli: Respect System Paweł Molenda, OSK Lukas Łukasz Wojciechowski, Biowet Puławy, Delikatesy „u Grubego” Przemysław Dzięgielewski i Przewodnicząca Rady Miasta Puławy Pani Bożena Krygier. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!

Więcej…
 

Szachowe roszady

Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach zgromadził na starcie ponad 20 uczestników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach. W poszczególnych grupach palma pierwszeństwa przypadła Paulinie Bronisz, Kajetanowi Taracha i Tomaszowi Kania.
Uwaga kolejny turniej, którymi będą Otwarte Mistrzostwa Puław, odbędzie się tydzień wcześniej, czyli w sobotę 23 marca. Zapraszamy wszystkich chętnych do Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach na godz. 10.00.

Więcej…
 

Królewska gra wróciła

Drukuj PDF

Trochę ponad miesiąc trwała przerwa w zmaganiach zwolenników tzw. „królewskiej gry”. W minioną sobotę 19 stycznia odbył się pierwszy turniej w ramach Grand Prix 2019.  W  imprezie wzięło udział 23 osoby, a w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Paulina Bronisz, Jan Taracha i Tadeusz Taracha. Kolejny turniej w sobotę 16 lutego. Przypominamy, że aktualnie gramy w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach mieszczącego się przy ul. Sieroszewskiego.  Następny turniej odbędzie się w sobotę 16 lutego, a pełny roczny „rozkład jazdy” w dziale terminarze.

Więcej…
 

Szachiści zakończyli sezon

Drukuj PDF

W sobotę 15 grudnia po raz ostatni w tym roku spotkali się uczestnicy tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach. Pożegnalne zmagania w poszczególnych grupach wygrali: Paulina Bronisz, Jan Taracha (Juniorzy) i Tadeusz Taracha (seniorzy). Po zakończeniu imprezy odbyło się podsumowanie całorocznej rywalizacji, a w niej na podium stanęli: Dziewczęta – 1. Paulina Bronisz, 2. Aleksandra Rułka, 3. Amelia Woś; Juniorzy – 1. Jan Taracha, 2. Jakub Woźniak, 3. Piotr Kopiński; Seniorzy – 1. Dominik Seredyn, 2. Tadeusz Taracha, 3. Robert Błaziak.
Szachiści nie będą jednak długo pauzować, bo nowa edycja 2019 rusz już w sobotę 19 stycznia. Jednak uwaga, w przyszłym roku zmagania odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury mieszczącym się przy ul. Sieroszewskiego w Puławach. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 

Szachiści na finiszu

Drukuj PDF

W sobotę 3 listopada odbył się przedostatni w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. Mimo świątecznego okresu i tzw. długiego weekendu w imprezie wzięło udział 20 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Rułka, Daniel Wiesiołek i Dominik Seredyn. Na pożegnalny turniej zapraszamy 15 grudnia na godz. 10.00 do Galerii Zielonej.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL