ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Szachiści zakończyli sezon

Drukuj PDF

W sobotę 15 grudnia po raz ostatni w tym roku spotkali się uczestnicy tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach. Pożegnalne zmagania w poszczególnych grupach wygrali: Paulina Bronisz, Jan Taracha (Juniorzy) i Tadeusz Taracha (seniorzy). Po zakończeniu imprezy odbyło się podsumowanie całorocznej rywalizacji, a w niej na podium stanęli: Dziewczęta – 1. Paulina Bronisz, 2. Aleksandra Rułka, 3. Amelia Woś; Juniorzy – 1. Jan Taracha, 2. Jakub Woźniak, 3. Piotr Kopiński; Seniorzy – 1. Dominik Seredyn, 2. Tadeusz Taracha, 3. Robert Błaziak.
Szachiści nie będą jednak długo pauzować, bo nowa edycja 2019 rusz już w sobotę 19 stycznia. Jednak uwaga, w przyszłym roku zmagania odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury mieszczącym się przy ul. Sieroszewskiego w Puławach. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 

Szachiści na finiszu

Drukuj PDF

W sobotę 3 listopada odbył się przedostatni w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. Mimo świątecznego okresu i tzw. długiego weekendu w imprezie wzięło udział 20 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Rułka, Daniel Wiesiołek i Dominik Seredyn. Na pożegnalny turniej zapraszamy 15 grudnia na godz. 10.00 do Galerii Zielonej.

Więcej…
 

Walczyli szachiści

Drukuj PDF

W sobotę 6 października odbył się kolejny w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Jan Taracha i Jan Dudziak.

Więcej…
 

Zmagania na szachownicy

Drukuj PDF

W sobotę 15 września odbył się kolejny w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Jakub Morgaś i Robert Błaziak.
Na kolejny turniej zapraszamy 6 października jak zwykle do Galerii Zielonej w Puławach. Startujemy o godz. 10.00.

Więcej…
 

Szachy po raz ósmy

Drukuj PDF

W sobotę 25 sierpnia odbył się ósmy w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Jakub Woźniak i Daniel Bronisz.
Na kolejny turniej zapraszamy 15 września jak zwykle do Galerii Zielonej w Puławach. Startujemy o godz. 10.00.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL