ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Majowy turniej szachistów

Drukuj PDF

Piąty turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 18 maja, zgromadził na starcie ponad 20 zawodników tradycyjnie rywalizujących w trzech kategoriach. W poszczególnych grupach tym razem triumfowali: Paulina Bronisz, Jakub Morgaś i Tadeusz Taracha.
Kolejne spotkanie odbędzie się 8 czerwca od godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Czwarte szachowanie

Drukuj PDF

Po raz czwarty odbył się turniej w ramach Grand Prix Puław 2019 w szachach. W gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury tym razem najlepsi okazali się Amelia Woś, Jakub Morgaś i Zdzisław Machniewski. Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 18 maja od godz. 10.100. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Szachowe Mistrzostwa

Drukuj PDF

We współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury i wielkiemu zaangażowaniu Pani Katarzyny Hałas byliśmy organizatorami kolejnej edycji Mistrzostw Puław w szachach jakie odbyły się w minioną sobotę, 23 marca. Na starcie imprezy odbywającej się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Puław i Starosty Puławskiego stanęło ponad 40 uczestników. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Bratoszewska, Paulina Bronisz, Jakub Woźniak, Filip Węgrzynowicz i Michał Poświatowski.
Tą drogą chcielibyśmy również podziękować wszystkim sponsorom którymi byli: Respect System Paweł Molenda, OSK Lukas Łukasz Wojciechowski, Biowet Puławy, Delikatesy „u Grubego” Przemysław Dzięgielewski i Przewodnicząca Rady Miasta Puławy Pani Bożena Krygier. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!

Więcej…
 

Szachowe roszady

Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach zgromadził na starcie ponad 20 uczestników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach. W poszczególnych grupach palma pierwszeństwa przypadła Paulinie Bronisz, Kajetanowi Taracha i Tomaszowi Kania.
Uwaga kolejny turniej, którymi będą Otwarte Mistrzostwa Puław, odbędzie się tydzień wcześniej, czyli w sobotę 23 marca. Zapraszamy wszystkich chętnych do Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach na godz. 10.00.

Więcej…
 

Królewska gra wróciła

Drukuj PDF

Trochę ponad miesiąc trwała przerwa w zmaganiach zwolenników tzw. „królewskiej gry”. W minioną sobotę 19 stycznia odbył się pierwszy turniej w ramach Grand Prix 2019.  W  imprezie wzięło udział 23 osoby, a w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Paulina Bronisz, Jan Taracha i Tadeusz Taracha. Kolejny turniej w sobotę 16 lutego. Przypominamy, że aktualnie gramy w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach mieszczącego się przy ul. Sieroszewskiego.  Następny turniej odbędzie się w sobotę 16 lutego, a pełny roczny „rozkład jazdy” w dziale terminarze.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL