ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Szachiści wrócili

Drukuj PDF

W minioną sobotę, 4 lipca, do rywalizacji wrócili również szachiści, jednak w ich przypadku jak na razie euforii nie było prawdopodobnie z tego powodu, że do dyspozycji mają wiele turniejów internetowych. Jednak początek po takiej przerwie jest najważniejszy. W skromnej stawce w grupach młodzieżowych rywalizowało trzy osoby podobnie jak wśród seniorów, którzy w rywalizacji „każdy z każdym” osiągnęli bilans po jednym zwycięstwie i zostali sklasyfikowani na równoległych miejscach 1-3.
Kolejny turniej zgodnie z terminarzem. Zapraszamy !!!

Więcej…
 

Mistrzowie wyłonieni

Drukuj PDF

W sobotę 7 marca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław na rok 2020 w szachach w których udział wzięło prawie 50 zawodników. Tym razem rywalizacja w przeciwieństwie do turniejów Grand Prix toczyła się w systemie 7–rundowym i po kilku godzinach zmagań w poszczególnych grupach triumfowali: Woś Amelia (dziewczęta, Bronisz Paulina (kobiety), Niezbecki Marek (Chłopcy), Kopiński Piotr (juniorzy) i Seredyn Dominik (seniorzy).
Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2020 odbędzie się w sobotę 4 kwietnia tradycyjnie od godz. 10.00 w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Sieroszewskiego 4 w Puławach.

Więcej…
 

Królewska gra

Drukuj PDF

W sobotę 15 lutego odbył się drugi turniej w ramach tegorocznego Grand Prix Puław w szachach. Tym razem na starcie stanęło 20 uczestników, jednak uczciwie trzeba przyznać, że panująca w puławskich podstawówkach mała epidemia spowodowała, że na starcie zabrakło wiele dziewcząt i chłopców regularnie startujących w naszym cyklu. Ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Amelia Woś, Piotr Kopiński i Piotr Staręga.
Kolejny turniej, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław, odbędzie się 7 marca od godz. 10.00 tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Serdecznie zapraszamy!!!
W dziale terminarze pojawił się szachowy rozkład jazdy do końca 2020 roku.

Więcej…
 

Szachiści wrócili

Drukuj PDF

W sobotę 25 stycznia odbył się pierwszy turniej w ramach tegorocznego Grand Prix Puław w szachach. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło prawie 30 zawodników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julita Mączka (dziewczęta do 10 lat), Amelia Woś (kobiety), Filip Tabor (juniorzy) i Tadeusz Taracha (seniorzy).
Kolejny turniej odbędzie się 15 lutego od godz. 10.00 tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Szachiści zakończyli sezon

Drukuj PDF

Ostatni 12 turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, jaki odbył się w sobotę 14 grudnia, zgromadził trochę mniejszą niż zwykle obsadę, ale na starcie stanęli praktycznie wszyscy walczący o czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej i z tego też względu rywalizacja była dość mocna zważywszy na fakt, że zaliczane jest do niej maksymalnie 10 najlepszych startów z 12 możliwych. I uczciwie trzeba przyznać, że ostatni turniej spowodował trochę roszad w ostatecznym podsumowaniu sezonu wśród seniorów i juniorów. W pożegnalnych zmaganiach najlepsi okazali się: kobiety – Paulina Bronisz, juniorzy – Piotr Kopiński, seniorzy – Krzysztof Szczęśniak.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL