ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Przy szachownicach

Drukuj PDF

Po okresie obostrzeń epidemiologicznych w minioną sobotę odbył się w końcu kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2021. Ilość uczestników może nie była imponująca, ale cieszy, że  wróciliśmy. W poszczególnych kategoriach triumfowali: Maj Małgorzata, Bronisz Paulina, Ochalski Marcel, Kopiński Piotr, Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław 2021 odbędą się w sobotę 29 maja w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

 

Więcej…
 

Przy szachownicach

Drukuj PDF

W ostatnim czasie odbyły się dwie bardzo udane konsultacje treningowo-turniejowe w szachach, podczas których uczestnicy w różnym wieku mogli podnosić swoje umiejętności i sprawdzić się w rywalizacji.
Niestety zaplanowane wstępnie na 27 marca kolejne konsultacje ze względu ma obostrzenia epidemiologiczne zostają odwołane i przeniesione na co najmniej drugą połowę kwietnia. Prosimy śledzić wiadomości na stronie.

Więcej…
 

SZACHY PRZENIESIONE

Drukuj PDF

Informujemy, że turniej Grand Prix Puław w szachach zostaje przeniesiony z 30 stycznia na 20 lutego!

 

Szachy zakończone

Drukuj PDF

W sobotę 19 grudnia odbył się ostatni turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Nel Łaszcz (do 10 lat), Amelia Woś (kobiety), Jan Taracha (juniorzy) oraz Tadeusz Taracha (seniorzy).
Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu podczas którego najlepsze „trójki” w rywalizacji kobiecej i najlepsze „szóstki” wśród kategorii męskich nagrodzone zostały okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami. Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Początek nowego sezonu 2021, jeśli pozwolą na to warunki planowany jest na sobotę 30 stycznia.

Więcej…
 

UWAGA SZACHIŚCI!

Drukuj PDF

Informujemy, że ze względu na kwestie organizacyjne w Młodzieżowym Domu Kultury planowany na 21 listopada turniej Grand Prix w szachach zostaje przeniesiony na 12 grudnia. Godzina rozpoczęcia i miejsce rozgrywania zawodów pozostają bez zmian.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL