ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

O punkty GP w szachach

Drukuj PDF

W najbliższą sobotę (3 lipca) o kolejne punkty Grand Prix Puław 2010 walczyć będą szachiści. Na miłośników tej królewskiej gry czekamy tradycyjnie w Galerii Zielonej. Początek zawodów o godz. 10.00.

 

Niska frekwencja w szachowym GP

Drukuj PDF

Szósty tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 19 czerwca zgromadził najmniejszą jak do tej pory liczbę uczestników, jednak nie spowodowało to spadku poziomu, choć uczciwie trzeba przyznać, że kilku czołowych zawodników tym razem zabrakło na starcie. Ostatecznie najlepszy okazał się Robert Błaziak z Karczmisk przed puławskim duetem Zdzisław Machniewski i Tadeusz Bernat, którzy umocnili się na czele klasyfikacji generalnej.
Kolejny turniej 10 lipca.

Więcej…
 

V Turniej GP w szachach

Drukuj PDF

Piąty tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 29 maja, trochę niespodziewanie zakończył się triumfem Piotra Sadurskiego przed Jerzym Derusiem i liderem klasyfikacji generalnej Tadeuszem Bernatem. To zwycięstwo pozwoliło mu awansować na III miejsce w ?generalce?. Z kolei wśród juniorek i juniorów najlepszy okazał się rodzinny duet Antonina i Jan Góra z Żyrzyna.

Więcej…
 

Zaproszenie - V GP w szachach

Drukuj PDF

Już po raz piąty w tym roku spotkają się miłośnicy szachów by walczyć o punkty Grand Prix Puław 2010./ Zawody tradycyjnie odbędą się w Galerii Zielonej w sobotę. Początek o godzinie 10.

 

Mistrzostwa Puław w szachach

Drukuj PDF

Ponad 20 zawodników wzięło udział w rozegranych w sobotę 20 marca Mistrzostwach Puław w szachach na rok 2010. Wśród pań zwyciężyła Joanna Góra z Żyrzyna, która w walce o tytuł wyprzedziła swą siostrę Antoninę i Martę Czapkę. Z kolei w stawce juniorów najlepszy okazał się Jan Góra przed Aleksandrem Kędzierskim i Stefanem Machniewskim. Natomiast w tradycyjnie najmocniej obsadzonej grupie seniorów tytuł mistrzowski przypadł Wojciechowi Swatkowi. Obok niego na podium stanęli Tadeusz Barnat i Tadeusz Taracha.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL