ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

VIII GP w szachach

Drukuj PDF

VIII tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach zgromadził na starcie kilkunastu zawodników. W gronie tym najlepszy okazał się Radosław Brzozowski, przed Zdzisławem Machniewskim i Robertem Błaziakiem.
Kolejny turniej w sobotę 18 września w Galerii Zielonej. Zapraszamy.

Więcej…
 

Szachiści wolą wakacje?

Drukuj PDF

Niestety VII tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach odbył się w dość skromnej frekwencji, na którą wpływ mógł mieć okres wakacyjny i piękna pogoda oraz niestety konieczność ze względów technicznych, zmiany wcześniej planowanego terminu. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Zuzanna Machniewska, Piotr Zygmunt i Zdzisław Machniewski. Kolejny turniej 7 sierpnia od godz. 10.00 w Galerii Zielonej przy miejmy nadzieję zdecydowanie lepszej obsadzie.

Więcej…
 

O punkty GP w szachach

Drukuj PDF

W najbliższą sobotę (3 lipca) o kolejne punkty Grand Prix Puław 2010 walczyć będą szachiści. Na miłośników tej królewskiej gry czekamy tradycyjnie w Galerii Zielonej. Początek zawodów o godz. 10.00.

 

Niska frekwencja w szachowym GP

Drukuj PDF

Szósty tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 19 czerwca zgromadził najmniejszą jak do tej pory liczbę uczestników, jednak nie spowodowało to spadku poziomu, choć uczciwie trzeba przyznać, że kilku czołowych zawodników tym razem zabrakło na starcie. Ostatecznie najlepszy okazał się Robert Błaziak z Karczmisk przed puławskim duetem Zdzisław Machniewski i Tadeusz Bernat, którzy umocnili się na czele klasyfikacji generalnej.
Kolejny turniej 10 lipca.

Więcej…
 

V Turniej GP w szachach

Drukuj PDF

Piąty tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 29 maja, trochę niespodziewanie zakończył się triumfem Piotra Sadurskiego przed Jerzym Derusiem i liderem klasyfikacji generalnej Tadeuszem Bernatem. To zwycięstwo pozwoliło mu awansować na III miejsce w ?generalce?. Z kolei wśród juniorek i juniorów najlepszy okazał się rodzinny duet Antonina i Jan Góra z Żyrzyna.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL