ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Szachowe zmagania

Drukuj PDF

X turniej w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach odbył się w minioną sobotę 7 października i na starcie zgromadził prawie 30 uczestników. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Rułka, Damian Bronisz i Tadeusz Taracha. Kolejne spotkanie 25 listopada od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.

Więcej…
 

Szachowe zmagania

Drukuj PDF

W sobotę 16 września 30 uczestników wzięło udział w kolejnym turnieju w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Natalia Maj, Michał Kazanowski i Zdzisław Machniewski. Kolejne spotkanie 7 października od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.

Więcej…
 

Szachiści po raz ósmy

Drukuj PDF

W sobotę 19 sierpnia 22 uczestników wzięło udział w kolejnym turnieju w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Natalia Maj, Damian Bronisz i Tadeusz Taracha. Kolejne spotkanie 16 września od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.

Więcej…
 

Szachiści po raz siódmy

Drukuj PDF

W sobotę 29 lipca odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach. W imprezie wzięło udział ponad 20 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Damian Bronisz i Tadeusz Taracha, którzy tym samym umocnili się na czele klasyfikacji generalnej. Kolejne spotkanie 19 sierpnia od godz. 10.00 w Galerii Zielonej.

Więcej…
 

Szachiści na półmetku

Drukuj PDF

W sobotę 17 czerwca odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach. W imprezie wzięło udział prawie 30 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Małgorzata Maj, Paweł Szymanek i Tadeusz Taracha. Kolejne spotkanie 29 lipca.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL