ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Królewska gra

Drukuj PDF

W sobotę, 19 czerwca odbył się kolejny, piąty już turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach  . Warto odnotować, że w całej stawce uczestników najlepszy wynik odnotowała Paulina Bronisz (triumfatorka klasyfikacji kobiet), drugi Hubert Witczak (najlepszy w stawce juniorów), a dopiero trzeci Robert Błaziak zwycięzca zmagań seniorów. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Martyna Smyrgała (dziewczęta do 12 lat) i Marcel Ochalski (chłopcy do 12 lat).
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 10 lipca w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Mistrzowskie szachy

Drukuj PDF

W minioną sobotę, 29 maja, odbyła się tegoroczna edycja Otwartych Mistrzostw Puław w szachach. Na starcie imprezy stanęło ponad 30 zawodników, a w poszczególnych kategoriach tytuły mistrzowskie zdobyli: Małgorzata Maj (dziewczęta), Paulina Bronisz (kobiety), Marcel Ochalski (młodzicy), Hubert Witczak (juniorzy) i Dominik Seredyn (seniorzy).
Na zakończenie imprezy najlepsze „trójki” nagrodzone zostały okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami. Dodatkowo pamiątkową statuetką nagrodzono najmłodszego uczestnika mistrzostw, 6 - letniego Adama Gołębiowskiego.  Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą skladamy serdeczne podziękowania.
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 19 czerwca w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Przy szachownicach

Drukuj PDF

Po okresie obostrzeń epidemiologicznych w minioną sobotę odbył się w końcu kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2021. Ilość uczestników może nie była imponująca, ale cieszy, że  wróciliśmy. W poszczególnych kategoriach triumfowali: Maj Małgorzata, Bronisz Paulina, Ochalski Marcel, Kopiński Piotr, Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław 2021 odbędą się w sobotę 29 maja w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

 

Więcej…
 

Przy szachownicach

Drukuj PDF

W ostatnim czasie odbyły się dwie bardzo udane konsultacje treningowo-turniejowe w szachach, podczas których uczestnicy w różnym wieku mogli podnosić swoje umiejętności i sprawdzić się w rywalizacji.
Niestety zaplanowane wstępnie na 27 marca kolejne konsultacje ze względu ma obostrzenia epidemiologiczne zostają odwołane i przeniesione na co najmniej drugą połowę kwietnia. Prosimy śledzić wiadomości na stronie.

Więcej…
 

SZACHY PRZENIESIONE

Drukuj PDF

Informujemy, że turniej Grand Prix Puław w szachach zostaje przeniesiony z 30 stycznia na 20 lutego!

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL