ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Mistrzowie wyłonieni

Drukuj PDF

W minioną sobotę 10 marca odbyła się tegoroczna edycja Mistrzostw Puław w szachach. W gościnnych progach Galerii Zielonej do rywalizacji przystąpiło prawie 40 zawodników. Wśród kobiet triumf przypadł Paulinie Bronisz, a obok niej na podium stanęły Aleksandra Rułka i Karolina Siedliska. Z kolei w stawce juniorów najlepszy okazał się Filip Węgrzynowicz przed Danielem Wiesiołkiem i Filipem Taborem. Natomiast u seniorów tytuł mistrzowski z przed roku obronił Wojciech Swatek, a tuż za nim uplasowali się Tadeusz Taracha i Jan Dudziak. Na pewno pewną niespodzianka było odpowiednio VI i VII miejsce Dominika Seredyna i Krzysztofa Szczęśniak plasujących się przed mistrzostwami na dwóch czołowych miejscach klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu Grand Prix Puław.

Więcej…
 

Szachowe zmagania

Drukuj PDF

Mimo, ze na starcie drugiego turnieju w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach stanęło 25 uczestników, to jednak triumfy w poszczególnych grupach ponownie padły łupem: Pauliny Bronisz, Filipa Węgrzynowicza i Dominika Seredyna.
Kolejny turniej, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław, odbędzie się 10 marca od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.
Zapraszamy!

Więcej…
 

Szachiści znów walczą

Drukuj PDF

Prawie 30 zawodników stanęło na starcie inaugurującego sezon szachowy 2018, turnieju. Rywalizacja podobnie jak w latach poprzednich odbywać się będzie w trzech grupach, kobiety, juniorzy i seniorzy. Tym razem triumfami w poszczególnych kategoriach mogą się pochwalić: Paulina Bronisz, Filip Węgrzynowicz i Dominik Seredyn.
Kolejny turniej odbędzie się 24 lutego od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.
Pełny rozkład jazdy na rok 2018 w dziale terminarze.

Więcej…
 

Szachiści zakończyli sezon

Drukuj PDF

XII turniej Grand Prix Puław 2017 w szachach zakończył tegoroczny sezon. W pożegnalnej imprezie wzięło udział ponad 30 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Damian Bronisz i Dominik Seredyn.

Więcej…
 

Szachy na finiszu

Drukuj PDF

Przedostatni XI turniej w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach odbył się w minioną sobotę 25 listopada i na starcie zgromadził ponad 30 uczestników. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Rułka, Damian Bronisz i Dominik Seredyn. Kolejne, ostatnie, spotkanie 16 grudnia od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach, a po nim podsumowanie tegorocznego sezonu.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL