ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Szachy przeniesione do KEN-u

Drukuj PDF

Zarząd puławskiego TKKF informuje, że z przyczyn niezależnych zmienia się miejsce rozegrania turnieju szachowego zaplanowanego na 18 grudnia. Odbędzie się on w ZSO nr 1 im. KEN ul. Kaniowczyków, a nie jak zazwyczaj w MDK-u. Start tradycyjnie o godz. 10.00.

 

Przedostatnie zmagania na szachownicy

Drukuj PDF

W sobotę 27 listopada odbył się przedostatni turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała, Paulina Bronisz, Bartosz Smyrgała, Marek Niezbecki i Tadeusz Taracha.
Kolejna, kończąca sezon impreza zaplanowana jest na 18 grudnia jak zwykle w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach od. godz. 10.00. Zapraszamy!!!!

Więcej…
 

Królewska gra

Drukuj PDF

W sobotę 30 października odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Nel Łaszcz, Paulina Bronisz, Michał Korba, Bartłomiej Miller i Sewery Stokłosa.
Kolejna impreza zaplanowana jest na 27 listopada jak zwykle w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach od. godz. 10.00. Zapraszamy!!!!.

Więcej…
 

Kolejne zmagania przy szachownicy

Drukuj PDF

W sobotę 25 września odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała, Paulina Bronisz (po raz kolejny najlepsza w klasyfikacji open łącznie z mężczyznami!!!), Marcel Ochalski, Hubert Witczak, i Krzysztof Szczęśniak.
Kolejna impreza zaplanowana jest na 30 października jak zwykle w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach od. godz. 10.00. Zapraszamy!!!!

Więcej…
 

Zaległości odrobione

Drukuj PDF

W sobotę, 28 sierpnia, odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach, rozegrany jako zaległe lipcowe zmagania.
Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała (Opole Lubelskie), Paulina Bronisz (Puławy), Bartosz Smyrgała (Opole Lubelskie), Hubert Witczak (Karczmiska) i Tadeusz Taracha (Pożóg)
Kolejny turniej odbędzie się  w sobotę 25 września w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL