ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Wrześniowe szachy

Drukuj PDF

W sobotę 24 września odbył się IX turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Król Mateusz i Tadeusz Taracha.
Kolejny turniej odbędzie się 22 października, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Królewska gra

Drukuj PDF

W sobotę 20 sierpnia odbył się VIII turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Witczak Hubert i Siedliski Daniel.
Kolejny turniej odbędzie się 24 września, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Przy szachownicy

Drukuj PDF

W sobotę 2 lipca odbył się VII turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Bronisz Paulina, Niezbecki Marek, Piotr Kopiński i Dominik i Tadeusz Taracha.
Kolejny turniej odbędzie się 20 sierpnia, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

VI Szachowe Grand Prix

Drukuj PDF

W sobotę 25 czerwca odbył się VI turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach. W gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek (choć startuje w kategorii do 12 lat praktycznie za każdym razem melduje się w czołówce klasyfikacji open), Piotr Kopiński i Dominik Seredyn.
Kolejny turniej odbędzie się już 2 lipca,  jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Szachowe Grand Prix

Drukuj PDF

W sobotę 28 maja odbył się V turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach. W gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Bronisz Paulina, Niezbecki Marek, Hubert Witczak i Piotr Staręga.
Kolejny turniej odbędzie się 25 czerwca jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!
Uwaga zmianie ulegają terminy wakacyjnych turniejów. I tak w lipcu spotkamy się już 2 zamiast 23, a w sierpniu 20 zamiast 6.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL