ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Tenisowe tytuły rozdane

Drukuj PDF

 

W miniony weekend 14-15 kwietnia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław w tenisie stołowym. W poszczególnych grupach tytuły mistrzowskie trafiły do rąk: Gabrieli Jakoniuk (kobiety); Dawida Korala (juniorzy), Łukasza Bernata (18-39 lat), Krzysztofa Moszczyńskiego (40-55 lat), Tadeusza Berlińskiego (56 lat i starsi), Miłosza Plewika (Open), Gabrieli Janoniuk i Łukasza Bernata (mikst), Dominika Maciaga i Mikołaja Sieronia (debel juniorów) oraz Łukasza Bernata i Marcina Trochima (debel open).

Więcej…
 

Zaległości odrobione

Drukuj PDF

W minioną niedzielę, 8 kwietnia, odbył się zaległy (z 11 marca) turniej tenisa stołowego w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Mateusz Wasiak (gr. Młodzieżowa), Łukasz Chudzik (18-39 lat i open), Leszek Gawidziel (40-55 lat) oraz Tadeusz Berliński (56 lat i starsi).
W najbliższy weekend 14-15 kwietnia odbędą się otwarte Mistrzostwa Puław w tenisie stołowym na rok 2018. Rozkład jazdy przedstawia się następująco:
14 kwietnia (sobota) godz. 10.00 – grupa młodzieżowa chłopców, kobiety, debel młodzieżowy, debel kobiet; godz. 12.00 – mikst i „dorosłe” grupy wiekowe.
15 kwietnia (niedziela) godz. 10.00 – deblowy i indywidualny turniej open.
Serdecznie zapraszamy do sali ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, ul. Kaniowczyków.

Więcej…
 

Przedświąteczne granie tenisistów

Drukuj PDF

Kolejny turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 25 marca i zgromadził na starcie ponad 30 zawodników. Tym razem rywalizacja odbywała się w „dorosłych” grupach wiekowych oraz deblowym i indywidualnym turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: Marcin Trochim (18-39 lat), Leszek Gawidziel (40-55 lat), Marek Taczalski (56 lat i starsi), Filip Pawelec (open) oraz duet Marcin Trochim/Mariusz Trochim (debel).

Więcej…
 

Tenisiści po raz trzeci

Drukuj PDF

W niedzielę 25 lutego odbył się trzeci turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w „dorosłych” kategoriach wiekowych i deblu, a w poszczególnych grupach triumfowali: Miłosz Plewik, Roman Chawryło, Krzysztof Grabowski oraz duet Mariusz Dydo/Tomasz Ciurkowski.

Więcej…
 

Bełżyce rządzą

Drukuj PDF

Drugi turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 11 lutego, a rywalizacja odbywała się w indywidualnych i deblowych zmaganiach open. W obu turniejach tym razem pierwsze skrzypce grali zawodnicy CKFiS Bełżyce. Jacek Kołodziejczyk zwyciężył w zmaganiach indywidualnych oraz w deblu w duecie z Janem Plisem. Z kolei Miłosz Plewik dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium (w deblu razem z Dominikiem Maciągiem). Natomiast trzecie miejsca przypadły puławianom: Leszkowi Gawidzielowi i parze Radosław Poświatowski/Piotr Bocian.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL