ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Przy zielonych stołach

Drukuj PDF

Odbyły się pierwsze w tym roku konsultacje treningowo-turniejowe w tenisie stołowym. Niestety tego udanego spotkania nie będziemy mogli powtórzyć w zaplanowanym terminie 28 marca za sprawą nowych obostrzeń epidemiologicznych. Obawiamy się również, że może być problem z terminem 11 kwietnia, jednak prosimy śledzić informacje na naszej stronie i facebooku.

Więcej…
 

Zaproszenie tenisowe

Drukuj PDF

Uwaga!!! W najbliższą niedzielę (14 marca) zapraszamy wszystkich chętnych na godz. 10.00 na obiekty ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Kaniowczyków na konsultacje treningowo-turniejowe w ramach Grand Prix w tenisie stołowym. Spotkanie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym. Obowiązują maseczki.
Kolejna konsultacja planowana jest na 28 marca. Zapraszamy

 

Tenisowy sezon zakończony

Drukuj PDF

W niedzielę 13 grudnia odbył się turniej finałowy tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław 2020 w tenisie stołowym. Jest to już praktycznie turniej towarzyski do którego kwalifikują się jedynie zawodnicy plasujący się w czołówce rocznej klasyfikacji generalnej. Co prawda w tym roku na pożegnalnej imprezie zabrakło kilku czołowych zawodników, ale w niektórych grupach zastąpili ich rezerwowi. Ostatecznie po kilku godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: 16-39 lat i open – Kamil Gołębiowski, 40-55 lat – Sylwester Jasiocha, 56 lat i starsi – Marek Taczalski, debel – Emil Matraszek/Kacper Woźniak. Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste zakończenie podczas którego czołówka klasyfikacji generalnej (pełna lista w dziale dyscypliny/tenis stołowy/klasyfikacja GP) nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Również medalistów zmagań finałowych uhonorowano pucharami i upominkami, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 

Szachy zakończone

Drukuj PDF

W sobotę 19 grudnia odbył się ostatni turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Nel Łaszcz (do 10 lat), Amelia Woś (kobiety), Jan Taracha (juniorzy) oraz Tadeusz Taracha (seniorzy).
Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu podczas którego najlepsze „trójki” w rywalizacji kobiecej i najlepsze „szóstki” wśród kategorii męskich nagrodzone zostały okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami. Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Początek nowego sezonu 2021, jeśli pozwolą na to warunki planowany jest na sobotę 30 stycznia.

Więcej…
 

Został Finał

Drukuj PDF

W niedzielę 22 listopada odbył się ostatni eliminacyjny turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław 2020 w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. W poszczególnych kategoriach triumfowali: Gołębiowski Kamil (16-39 lat), Jasiocha Sylwester (40-55 lat), Płachta Marek (56 lat i starsi), Chudzik Łukasz (OPEN) oraz Gołębiowski Kamil/Chudzik Łukasz (debel).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL