ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Uwaga tenisiści

Drukuj PDF

Tegoroczny cykl Grand Prix Puław rozpocznie się w niedzielę 27 stycznia. Wszystkie imprezy odbędą się w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Kaniowczyków, każdorazowo od godz. 10.00. Pełny rozkład jazdy w dziale terminarze. Zapraszamy.

 

Finał przy zielonych stołach

Drukuj PDF

W miniona niedzielę 16 grudnia odbył się finałowy turniej Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym. By zagrać w tej imprezie trzeba było zaliczyć co najmniej 5 turniejów i zdobyć odpowiednią liczbę punktów. Niestety rozgrywki ligowe wykluczyły ze zmagań niektórych finalistów. Jednak nie zmniejszyło to poziomu rozgrywek i byliśmy świadkami wieli zaciętych pojedynków stojących na naprawdę niezłym poziomie i paru niespodzianek. W poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek (gr. młodzieżowa), Dominik Maciąg (16-39 lat i Open), Bogdan Grzybek (40-55 lat), Marek Taczalski (56 lat i starsi) oraz duet Tomasz Ciurkowski/Mariusz Dydo (debel).
Na uroczystym podsumowaniu triumfatorzy rozgrywek finałowych nagrodzeni zostali pucharami natomiast najlepsi zawodnicy całości cyklu Grand Prix  2018 odebrali z rąk organizatorów okazałe puchary i nagrody rzeczowe co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Starostwa Powiatowego, którym tą drogą składamy wielkie podziękowania.

Więcej…
 

Został tylko finał

Drukuj PDF

 

W minioną niedzielę 2 grudnia odbył się ostatni turniej klasyfikacyjny tegorocznego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Impreza na finiszu całorocznych zmagań przyniosła kilka zmian w czołówce klasyfikacji generalnej cyklu oraz na liście zawodników awansujących do pożegnalnych zmagań finałowych. Ostatecznie podczas niedzielnych zmagań w poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek, Dominik Maciąg, Jerzy Stępniak, Marek Taczalski oraz duet Taczalski/Stepniak.

Więcej…
 

Przedostatni występ tenisistów

Drukuj PDF

Prawie 40 zawodników wzięło udział w przedostatnim turnieju klasyfikacyjnym tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych oraz turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek, Cezary Domagalski, Bogdan Grzybek, Marek Taczalski i Dominik Maciąg.
Ostatni turniej klasyfikacyjny odbędzie się w niedzielę 2 grudnia.

Więcej…
 

Walczyli przy stołach

Drukuj PDF

Ponad 30 zawodników w ostatnią niedzielę 21 października walczyło w kolejnym turnieju w ramach Grad Prix Puław 2018 w tenisie stołowym w poszczególnych grupach triumfowali: Cezary Domagalski (18-39 lat, open), Jarzy Stępniak ( 40-55 lat), Marek Taczalski (56 lat i starsi), Łukasz Chudzik/Cezary Domagalski (debel).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL