ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Tenisowy sezon zakończony

Drukuj PDF

W niedzielę 13 grudnia odbył się turniej finałowy tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław 2020 w tenisie stołowym. Jest to już praktycznie turniej towarzyski do którego kwalifikują się jedynie zawodnicy plasujący się w czołówce rocznej klasyfikacji generalnej. Co prawda w tym roku na pożegnalnej imprezie zabrakło kilku czołowych zawodników, ale w niektórych grupach zastąpili ich rezerwowi. Ostatecznie po kilku godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: 16-39 lat i open – Kamil Gołębiowski, 40-55 lat – Sylwester Jasiocha, 56 lat i starsi – Marek Taczalski, debel – Emil Matraszek/Kacper Woźniak. Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste zakończenie podczas którego czołówka klasyfikacji generalnej (pełna lista w dziale dyscypliny/tenis stołowy/klasyfikacja GP) nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Również medalistów zmagań finałowych uhonorowano pucharami i upominkami, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 

Szachy zakończone

Drukuj PDF

W sobotę 19 grudnia odbył się ostatni turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Nel Łaszcz (do 10 lat), Amelia Woś (kobiety), Jan Taracha (juniorzy) oraz Tadeusz Taracha (seniorzy).
Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu podczas którego najlepsze „trójki” w rywalizacji kobiecej i najlepsze „szóstki” wśród kategorii męskich nagrodzone zostały okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami. Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Początek nowego sezonu 2021, jeśli pozwolą na to warunki planowany jest na sobotę 30 stycznia.

Więcej…
 

Został Finał

Drukuj PDF

W niedzielę 22 listopada odbył się ostatni eliminacyjny turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław 2020 w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. W poszczególnych kategoriach triumfowali: Gołębiowski Kamil (16-39 lat), Jasiocha Sylwester (40-55 lat), Płachta Marek (56 lat i starsi), Chudzik Łukasz (OPEN) oraz Gołębiowski Kamil/Chudzik Łukasz (debel).

Więcej…
 

Corona ogranicza

Drukuj PDF

 

W niedzielę 25 października odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem impreza odbyła się w dużo skromniejszej niż tradycyjnie obsadzie, co spowodowane było z pewnością aktualną sytuacją epidemiologiczną panującą w naszym kraju. Ostatecznie impreza należała do Mariusza Dydo, który okazał się najlepszy tak w turnieju indywidualnym jak i deblowym w duecie z Tomaszem Ciurkowskim. Z kolei dwa razy na drugim miejscu uplasował się Emil Matraszek, solo i w parze z Krzysztofem Moszczyńskim.
Jeśli nic się nie wydarzy kolejna impreza planowana jest na 22 listopada.

Więcej…
 

Kolejny raz przy stołach

Drukuj PDF

W niedzielę 4 października odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem 28 zawodników rywalizowało w kategoriach wiekowych oraz deblowym turnieju open. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Celiński Mateusz (do 15 lat), Gołębiowski Kamil (16-39 lat), Cyrankiewicz Mariusz (40-55 lat), Taczalski Marek (56 lat i starsi) oraz Gołębiowski Kamil/Taczalski Marek (debel).
Kolejny turniej 25 października. Zapraszamy !!!  

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL