ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Tenisowy finał w barwach śnieżycy

Drukuj PDF

W niedzielę 11 grudnia odbył się ostatni w tym roku turniej tenisa stołowego w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2022 w tenisie stołowym. Była to impreza finałowa w której można było wziąć udział jedynie plasując się w czołówce klasyfikacji rocznej cyklu. Niestety załamanie pogody spowodowało, że na starcie zabrakło kilku zawodników z dalszych rejonów Lubelszczyzny od Puław oraz województw ościennych, którzy mieli prawo startu (skorzystali niektórzy rezerwowi). Jednak i tak nie zabrakło zaciętej rywalizacji i paru niespodzianek do których z pewnością zaliczyć można 3 miejsca na podium Piotra Bociana zwłaszcza triumf w grupie wiekowej i brąz w open, bo w deblu można się tego było spodziewać. Drugim „underdogiem” okazał się Kacper Woźniak stając na drugim stopniu podium tak w grupie wiekowej jak i zmaganiach open i debla. Obaj ci zawodnicy poza deblem w całości sezonu w zmaganiach indywidualnych plasowali się na dalszych miejscach zwłaszcza w rywalizacji open. Na zakończenie imprezy najlepsze „trójki” tak w klasyfikacji generalnej jak i w finałowych zmaganiach nagrodzone zostały okazałymi pamiątkowymi pucharami. Mamy nadzieję, że po niedługiej przerwie ruszymy już w styczniu, jednak na fakt pierwszego terminu ferii na Lubelszczyźnie, pierwszym najwcześniejszym terminem będzie 29 stycznia. Jednak prosimy śledzić naszą stronę internetową www.ptkkf.pulawy.pl i facebooka @Pulawskie tkkf PTKKF, bo tam będą się pojawiać informacje na bieżąco.

Więcej…
 

Został tylko finał

Drukuj PDF

W minioną niedzielę odbył się ostatni eliminacyjny turniej w ramach Tegorocznego Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz deblowym turnieju open. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Kamil Gołębiowski, Radosław Poświatowski, Łata Mirosław oraz duet Mariusz Dydo/Tomasz Ciurkowski.
Natomiast do turnieju finałowego zakwalifikowali się:
Kat. 16-39 lat – Gołębiowski Kamil, Gąciarski Mateusz, Dydo Mariusz, Bocian Piotr, Matraszek Emil, Woźniak Kcper; 40-55 Lat: Krężel Andrzej, Poświatowski Radosław, Ciurkowski Tomasz, Kalita Robert, Smaga Dariusz, Zawadzki Ryszard, Mularski Waldemar, Zając Artur, rezerwa I Cyrankiewicz Mariusz, rezerwa II Piotr Mitruczuk, rezerwa III Ciurkowski Marek; kat 56 lat i starsi: Grzybek Bogdan, Kowalczyk Stanisław, Matraszek Leszek, Skrzęta Sławomir, Taczalski Marek. Open: Gołębiowski Kamil, Poświatowski Radosław, Matraszek Emil, Bocian Piotr, Kalita Robert, Ciurkowski Tomasz, Mularski Waldemar, Grzybek Bogdan, Smaga Dariusz, Zawadzki Ryszard, Dydo Mariusz, Zając Artur, Woźniak Kacper, Matraszek Leszek, Taczalski Marek, Włodarczyk Tomasz, rezerwa 1 Skrzęta Sławomir, rezerwa 2 Mitruczuk Piotr, rezerwa 3 Kowalczyk Stanisław, rezerwa 4 Matraszek Leszek, Debel: Grzybek/Smaga, Poświatowski/Bocian, Zawadzki /Mitruczuk, Dydo/Ciurkowski, Matraszek Emil/ Woźniak..
Tych panów zapraszamy 11 grudnia od godz. 10.00 do ZSO nr 1 im. KEN przy ul Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Przy zielonych stołach

Drukuj PDF

W niedzielę 23 października odbył się przedostatni eliminacyjny turniej w ramach tegorocznego Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych oraz w indywidualnym i deblowym turnieju open. A w poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Zgierska (16-39 lat), Artur Zając (40-55 lat), Mirosław Łata (56 lat i starsi), Emil Matraszek (open) o raz Mariusz Dydo/Robert Kalita (debel)
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 20 listopada od godz. 10.00 tradycyjnie w ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenis po raz kolejny

Drukuj PDF

W niedzielę 2 października odbył się kolejny turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych oraz w indywidualnym turnieju open. Na uwagę zasługuje fakt, że w zmaganiach open najlepsza okazała się Aleksandra Zgierska z Lubartowa, która w zmaganiach w kategorii wiekowej zajęła dopiero 4 miejsce i potem się rozkręciła. A w poszczególnych grupach wiekowych triumfowali: Tomasz Włodarczyk, Radosław Poświatowski i Mirosław Łata.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 23 października od godz. 10.00 tradycyjnie w ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści wrócili

Drukuj PDF

W niedzielę 11 września po wakacyjnej przerwie do rywalizacji w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2022 wrócili tenisiści stołowi. Na początek walczono w indywidualnym i deblowym turnieju open. Tym razem pierwszoplanowymi postaciami imprezy okazała się dwójka reprezentantów Cisowianki Dzewce, Kamil Gołębiowski i Tomasz Włodarczyk, którzy najpierw okazali się najlepsi w zmaganiach deblistów pokonując w finale Radosława Poświatowskiego i Piotra Bociana, a następnie obaj spotkali się w finale turnieju indywidualnego w którym po zaciętym pojedynku lepszy okazał się Tomasz Włodarczyk.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 2 października od godz. 10.00 tradycyjnie w ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL