ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Walczyli przy stołach

Drukuj PDF

Ponad 30 zawodników w ostatnią niedzielę 21 października walczyło w kolejnym turnieju w ramach Grad Prix Puław 2018 w tenisie stołowym w poszczególnych grupach triumfowali: Cezary Domagalski (18-39 lat, open), Jarzy Stępniak ( 40-55 lat), Marek Taczalski (56 lat i starsi), Łukasz Chudzik/Cezary Domagalski (debel).

Więcej…
 

Kolejne zmagania tenisistów

Drukuj PDF

Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym odbył się w minioną niedzielę 7 października. Rywalizacja odbyła się w indywidualnym i deblowym turnieju open, a w poszczególnych grupach triumfowali: Dominik Maciąg i duet Radosław Poświatowski/Piotr Bocian.
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 21 października od godz. 10.00 w sali ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, ul. Kaniowczyków. Zawody odbędą się w „dorosłych” grupach wiekowych oraz w indywidualnym i deblowym turnieju open.
Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Walczyli przy stołach

Drukuj PDF

Prawie czterdziestu zawodników stanęło na starcie kolejnego turnieju w ramach Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który odbył się w miniona niedzielę 23 września. Tym razem rywalizowano w grupie młodzieżowej oraz indywidualnym i deblowym turnieju open i trzeba przyznać, że w dwóch ostatnich doszło do paru niespodziewanych rozstrzygnięć. Ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek, Dominik Maciąg i duet Sylwester Jasiocha/Kamil Gołębiowski.
Kolejny turniej odbędzie się za dwa tygodnie 7 września w tych samych kategoriach od godz. 10.00 w ZSO nr 1 im. KEN w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści wrócili po wakacjach

Drukuj PDF

Po wakacyjnej przerwie w minioną niedzielę, 9 września, do rywalizacji powrócili zawodnicy biorący udział w tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem w rywalizacji wzięło udział ponad 30 zawodników walczących w kategoriach wiekowych i zmaganiach open. Ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek, Łukasz Chudzik, Bogdan Grzybek. Marek Taczalski i Piotr Bocian.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 23 września od godz. 10.00 jak zwykle w ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tytuły dla Chełma

Drukuj PDF

Ostatnim akcentem sezonu tenisa stołowego przed wakacyjna przerwą był rozegrany w minioną sobotę XXVII Ogólnopolski drużynowy i indywidualny turniej i Puchary Przewodniczącej Rady Miasta Puławy (drużynowo) i Prezesa PTKKF (indywidualny). W zmaganiach zespołowych tym razem wzięło udział 7 ekip ( w ostatniej chwili z rywalizacji wycofali się reprezentanci Kurowa, Kazanowa i Kozienic), a najlepsza po zaciętej walce okazała się ekipa TKKF Chełm prze MKS II Puławy i MKS I Puławy. Z kolei w rywalizacji indywidualnej triumfował Wojciech Łatyński (Chełm) przed Łukaszem Chudzikiem (Puławy) i Piotrem Łyjakiem (Radom).
Kolejne zmagania przy stołach dopiero we wrześniu. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL