ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Już tylko finał

Drukuj PDF

Ostatni turniej klasyfikacyjny w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 19 listopada. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz deblowym turnieju open. W poszczególnych zmaganiach triumfowali: Kamil Gołębiowski, Robert Kalita, Sylwester Jasiocha i duet Tomasz Ciurkowski/Mariusz Dydo.  
Turniej finałowy odbędzie się w niedzielę 10 grudnia,  jak zwykle na obiektach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Startujemy o godz. 10.00.
Oto lista zawodników, którzy uzyskali awans do finału w poszczególnych grupach.
16-39 lat: Matraszek Emil, Bocian Piotr, Dydo Mariusz, Walasek Bartosz;
40-55 lat: Kuźmiak Zbigniew, Kalita Robert, Ciurkowski Tomasz, Smaga Dariusz, Poświatowski Radosław, Zając Artur, Mitruczuk Piotr, Drozdowski Jarosław, rezerwowy Ryszard Zawadzki.
56 lat i starsi: Jasiocha Sylwester, Głodek Andrzej, Skrzęta Sławomir, Matraszek Leszek, Kowalczyk Stanisław, Grzybek Bogdan.
Open: Dydo Mariusz, Matraszek Emil, Kuźmiak Zbigniew, Bocian Piotr, Poświatowski Radosław, Drozdowski Jarosław, Kalita Robert, Ciurkowski Tomasz, Zając Artur, Smaga Dariusz, Matraszek Leszek, Skrzęta Sławomir, Mitruczuk Piotr, Grzybek Bogdan, Zawadzki Ryszard, Głodek Andrzej, rezerwowy I Walasek Bartosz, rezerwowy II Kowalczyk Stanisław.
Debel: Głodek/Kuźmiak, Poświatowski/Bocian, Jasiocha Zając, Dydo/Ciurkowski, Drozdowski/Kalita, Mitruczuk/Zawadzki, Grzybek/Smaga.

Więcej…
 

Tenisiści na finiszu

Drukuj PDF

Przedostatni turniej klasyfikacyjny w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 22 października. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. W poszczególnych zmaganiach triumfowali: Piotr Bocian, Zbigniew Kuźmiak, Andrzej Głodek, Mariusz Dydo i duet Tomasz Ciurkowski/Mariusz Dydo.
Na ostatni turniej klasyfikacyjny zapraszamy w niedzielę 19 listopada podczas którego będziemy rywalizować w grupach wiekowych i deblu, jak zwykle na obiekty ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Startujemy o godz. 10.00.

Więcej…
 

Tenisiści nie zwalniają

Drukuj PDF

W niedzielę 8 października odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizacja odbywała się w indywidualnym i deblowym turnieju open. W zmaganiach singlistów najlepszy okazał się Kamil Gołębiowski, który w finale okazał się lepszy od Mariusza Dydo. Z kolei w rozgrywkach deblowych palma pierwszeństwa przypadła duetowi Zbigniew Kuźmiak/Andrzej Głodek, którzy w decydującym pojedynku uporali się z Radosławem Poświatowskim i Piotrem Bocianem.
Na kolejne spotkanie zapraszamy w niedzielę 22 października jak zwykle od godz. 10.00 na obiektach ZSO nr 1 im. KEN ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Przy zielonych stołach

Drukuj PDF

W niedzielę 24 września odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych i indywidualnych zmaganiach open. Po zaciętych zmaganiach królem polowania okazał się Kamil Gołębiowski triumfując tak w grupie wiekowej 16-39 lat jak i w zmaganiach open. W pozostałych grupach najlepsi okazali się Zbigniew Kuźmiak i Mirosław Łata.
Na kolejny turniej zapraszamy w niedzielę 8 października jak zwykle na obiekty ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Startujemy jak zwykle o godz. 10.00.

Więcej…
 

Tenisiści wrócili po wakacjach

Drukuj PDF

Po wakacyjnej przerwie do rywalizacji powrócili tenisiści stołowi walczący w tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław. Panujące trochę nietypowe w tym okresie upały zdecydowanie wpłynęły na plany urlopowe sporej części stałych uczestników, co automatycznie spowodowało, że frekwencja w porównaniu z poprzednimi imprezami była stosunkowo skromna. Jednak i w węższym gronie emocji nie zabrakło. W zmaganiach deblowych palma pierwszeństwa przypadła duetowi Piotr Bocian/Radosław Poświatowski z Puław, którzy w finale pokonali parę Marek Taczalski/Dariusz Lewtak (Zakrzówek/Świdnik).
Z kolei w indywidualnym turnieju open w decydującym pojedynku Zbigniew Kuźmiak (Błękitni Leopoldów) okazał się lepszy od Piotra Bociana, dla którego był to drugi finał tego dnia.
Na kolejny turniej zapraszamy w niedzielę 24 września jak zwykle na obiekty ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Startujemy jak zwykle o godz. 10.00.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL