ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Tenisiści wrócili po wakacjach

Drukuj PDF

Po wakacyjnej przerwie w minioną niedzielę, 9 września, do rywalizacji powrócili zawodnicy biorący udział w tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem w rywalizacji wzięło udział ponad 30 zawodników walczących w kategoriach wiekowych i zmaganiach open. Ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek, Łukasz Chudzik, Bogdan Grzybek. Marek Taczalski i Piotr Bocian.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 23 września od godz. 10.00 jak zwykle w ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tytuły dla Chełma

Drukuj PDF

Ostatnim akcentem sezonu tenisa stołowego przed wakacyjna przerwą był rozegrany w minioną sobotę XXVII Ogólnopolski drużynowy i indywidualny turniej i Puchary Przewodniczącej Rady Miasta Puławy (drużynowo) i Prezesa PTKKF (indywidualny). W zmaganiach zespołowych tym razem wzięło udział 7 ekip ( w ostatniej chwili z rywalizacji wycofali się reprezentanci Kurowa, Kazanowa i Kozienic), a najlepsza po zaciętej walce okazała się ekipa TKKF Chełm prze MKS II Puławy i MKS I Puławy. Z kolei w rywalizacji indywidualnej triumfował Wojciech Łatyński (Chełm) przed Łukaszem Chudzikiem (Puławy) i Piotrem Łyjakiem (Radom).
Kolejne zmagania przy stołach dopiero we wrześniu. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Pora na wakacje

Drukuj PDF

Po raz ostatni przed wakacyjną przerwą w minioną niedzielę, 27 maja, odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych i deblu. W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Bartłomiej Kramek, Dominik Maciąg, Leszek Bigaj, Tadeusz Berliński oraz duet Bogdan Grzybek/Dariusz Smaga.
Uwaga!! Ogólnopolski turniej drużynowy i indywidualny zostaje przeniesiony z 9 na 16 czerwca.

Więcej…
 

Tenisowe tytuły rozdane

Drukuj PDF

 

W miniony weekend 14-15 kwietnia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław w tenisie stołowym. W poszczególnych grupach tytuły mistrzowskie trafiły do rąk: Gabrieli Jakoniuk (kobiety); Dawida Korala (juniorzy), Łukasza Bernata (18-39 lat), Krzysztofa Moszczyńskiego (40-55 lat), Tadeusza Berlińskiego (56 lat i starsi), Miłosza Plewika (Open), Gabrieli Janoniuk i Łukasza Bernata (mikst), Dominika Maciaga i Mikołaja Sieronia (debel juniorów) oraz Łukasza Bernata i Marcina Trochima (debel open).

Więcej…
 

Zaległości odrobione

Drukuj PDF

W minioną niedzielę, 8 kwietnia, odbył się zaległy (z 11 marca) turniej tenisa stołowego w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Mateusz Wasiak (gr. Młodzieżowa), Łukasz Chudzik (18-39 lat i open), Leszek Gawidziel (40-55 lat) oraz Tadeusz Berliński (56 lat i starsi).
W najbliższy weekend 14-15 kwietnia odbędą się otwarte Mistrzostwa Puław w tenisie stołowym na rok 2018. Rozkład jazdy przedstawia się następująco:
14 kwietnia (sobota) godz. 10.00 – grupa młodzieżowa chłopców, kobiety, debel młodzieżowy, debel kobiet; godz. 12.00 – mikst i „dorosłe” grupy wiekowe.
15 kwietnia (niedziela) godz. 10.00 – deblowy i indywidualny turniej open.
Serdecznie zapraszamy do sali ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, ul. Kaniowczyków.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL