ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Trzy finały Mariusza Dydo i Zbigniewa Kuźmiaka

Drukuj PDF

W niedzielę 16 kwietnia odbył się V turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w indywidualnych i deblowych zmaganiach open oraz grupach wiekowych.
O miano najlepszych podczas niedzielnych zmagań mocno rywalizowali Mariusz Dydo i Zbigniew Kuźmiak. Obaj zgodnie wygrali swe grupy wiekowe, a następnie spotkali się w finale debla, gdzie lepszy okazał się Kuźmiak z partnerem Andrzejem Głodkiem, ale Dydo zrewanżował mu się w finale indywidualnego turnieju open. W najstarszej grupie 56 lat i starsi najlepszy okazał się Sylwester Jasiocha.
Na następny turniej zapraszamy 28 maja od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Amatorzy tenisa stołowego

Drukuj PDF

W niedzielę 2 kwietnia odbył się IV turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w indywidualnych i deblowych zmaganiach open, a triumfatorami okazali się Zbigniew Kuźmiak i duet Radosław Poświatowski/Piotr Bocian.

Na następny turniej zapraszamy 16 kwietnia od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Pograne

Drukuj PDF

W dość licznej obsadzie odbył się w minioną niedzielę 26 marca III turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych i deblu.

W poszczególnych kategoriach zwyciężali: Mariusz Dydo (16-39 lat), Zbigniew Kuźmiak (40-55 lat), Wojciech Węgrowicz (56 lat i starsi) oraz w deblu Andrzej Głodek/Zbigniew Kuźmiak.

Na następny turniej zapraszamy już 2 kwietnia od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Przy zielonych stołach

Drukuj PDF

II turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w minioną niedzielę 12 marca. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych i indywidualnym turnieju open.
Tym razem w poszczególnych kategoriach zwyciężali: Mariusz Dydo (16-39 lat), Kalita Robert (40-55 lat), Taczalski Marek (56 lat i starsi) oraz ponownie Mariusz Dydo (open).
Na następny turniej zapraszamy 26 marca od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Tenisiści po raz pierwszy

Drukuj PDF

Po długim oczekiwaniu w końcu udało się rozpocząć tegoroczną edycję Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Na początek rywalizowano w grupach wiekowych oraz deblu.
Gwiazdą inauguracyjnych zmagań, trochę nieoczekiwanie, ale w pełni zasłużenie został Kacper Woźniak triumfując, tak w kategorii 16-39 lat jak i w deblu występując w duecie z Emilem Matraszkiem, którego z resztą pokonał w finale grupy wiekowej.
W pozostałych kategoriach najlepsi okazali się powracający po kilku latach do Puław Zbigniew Kuźmiak i debiutujący wśród najstarszych Sylwester Jasiocha.
Następny turniej w niedzielę 12 marca od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL