ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Bełżyce rządzą

Drukuj PDF

Drugi turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 11 lutego, a rywalizacja odbywała się w indywidualnych i deblowych zmaganiach open. W obu turniejach tym razem pierwsze skrzypce grali zawodnicy CKFiS Bełżyce. Jacek Kołodziejczyk zwyciężył w zmaganiach indywidualnych oraz w deblu w duecie z Janem Plisem. Z kolei Miłosz Plewik dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium (w deblu razem z Dominikiem Maciągiem). Natomiast trzecie miejsca przypadły puławianom: Leszkowi Gawidzielowi i parze Radosław Poświatowski/Piotr Bocian.

Więcej…
 

Maraton na początek

Drukuj PDF

W niedzielę 21 stycznia odbył się pierwszy turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło ponad 40 zawodników, a ze względu na fakt, że rywalizacja odbywała się w trzech „dorosłych” kategoriach wiekowych i dodatkowo w deblowym i indywidualnym turnieju open zmagania trwały ponad 8 godzin. Prawdziwym królem polowania okazał się Jacek Kołodziejczyk zwyciężając w grupie wiekowej (18-39 lat) turnieju open oraz w deblu w duecie z Janem Plisem. W pozostałych grupach triumfowali Leszek Gawidziel (40-55 lat) i Andrzej Głodek (56 lat i starsi).

Więcej…
 

Tenisiści wracają

Drukuj PDF

W niedzielę 21 stycznia odbędzie się pierwszy turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym. Podczas inauguracyjnych zmagań rywalizacja odbędzie się w „dorosłych” grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. Początek tradycyjnie od godz. 10.00 w sali gimnastycznej ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Dziewczęta i grupy młodzieżowe zadebiutują w feryjną środę 31 stycznia również od godz. 10.00. Pełny tegoroczny rozkład jazdy w dziale terminarze. Zapraszamy!!!

 

Tenisowy finał

Drukuj PDF

W minioną niedzielę, 17 grudnia, turniejem finałowym zakończył się tegoroczny sezon Grand Prix Puław 2017 w tenisie stołowym. Ostatnie zmagania miały tradycyjnie bardziej towarzyski charakter, gdyż główne rozstrzygnięcia zapadły wcześniej, to jednak emocji nie brakowało, a ci co nie stanęli na podium w klasyfikacji generalnej chcieli utrzeć nosa triumfatorom rocznego cyklu. I uczciwie trzeba przyznać, że poza deblem w pozostałych zmaganiach atak z dalszych miejsc był bardzo udany. W niedzielę w poszczególnych grupach zwyciężali: Łukasz Chudzik (18-39 lat), Zbigniew Ciołek (40-55 lat), Bogdan Grzybek (56 lat i starsi), Leszek Gawidziel (open) oraz Piotr Bocian/Radosław Poświatowski (debel).

Więcej…
 

Już tylko finał

Drukuj PDF

Ostatni turniej eliminacyjny tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2017 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 10 grudnia. W poszczególnych grupach triumfowali: Maciej Pawlonka (grupa młodzieżowa), Piotr Bocian (18-39 lat), Leszek Gawidziel (40 – 55 lat), Bogdan Grzybek (56 lat i starsi) oraz Łukasz Chudzik i Leszek Gawidziel (debel).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL