ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Przy zielonych stołach

Drukuj PDF

Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2019 odbył się w miniona niedzielę 27 października i odbył się w skromnej grupie do 15 lat oraz w indywidualnej i deblowej rywalizacji open. Ze względu, że był to przedostatni turniej klasyfikacyjny byliśmy świadkami wielu zaciętych pojedynków. Ostatecznie w zmaganiach indywidualnych na podium stanęli: Domagalski Cezary (dzięki czemu został liderem GP), Wołowiecki Mariusz i Maciąg Dominik. Natomiast w deblu triumfowali, umacniając się na pozycji lidera cyklu, Radosław Poświatowski/Piotr Bocian przed Mikołajem Sieronien i Mariuszem Wołowieckim z Dęblina i duetem Marek Futa/Norbert Mazurkiewicz.
Ostatni turniej klasyfikacyjny odbędzie w niedzielę 24 listopada podczas, którego odbędą się zmagania we wszystkich zaplanowanych w cyklu kategoriach. Będzie to ostatni moment na spełnienie limitów na turniej finałowy i klasyfikację generalną. Zapraszamy tradycyjnie od godz. 10.00 w sali gimnastycznej ZSO nr 1 w Puławach przy ul. Kaniowczyków.

Więcej…
 

Tenisiści znów walczyli

Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników wzięło udział w kolejnym turnieju tenisa stołowego w ramach Grand Prix Puław 2019. Tym razem rywalizacja odbywała się w poszczególnych kategoriach wiekowych i deblu. Po ponad siedmiu godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: do 15 lat – Kramek Bartłomiej (LZS Orzeł Komaszyce), 16 – 39 lat – Wołowiecki Mariusz (LOB Dęblin), 40 – 55 lat – Tadeusz Sidoruk (LOB Dęblin), 56 lat i starsi – Bogdan Grzybek (Chodel), debel – Domagalski Cezary/ Maciąg Dominik (Puławy/Heksa Niedrzwica Duża).
Na kolejny turniej zapraszamy w niedzielę 27 października tradycyjnie od godz. 10.00 w ZSO nr 1 w Puławach im. KEN ul. Kaniowczyków. Zmagania odbędą się w grupie do 15 lat oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Koniec wakacji dla tenisistów

Drukuj PDF

W minioną niedzielę po wakacyjnej przerwie do rywalizacji powrócili uczestnicy tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Ponad 40 zawodników rywalizowało we wszystkich grupach wiekowych oraz w turnieju open. Po ponad 8 godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: Serafin Gabriela (do 15 lat), Domagalski Cezary (16-39 lat i open), Kuryluk Tomasz (40-56 lat) i Taczalski Marek (56 lat i starsi).

Więcej…
 

Tenisiści na wózkach

Drukuj PDF

W miniony weekend, już po raz XVI wspomogliśmy organizacyjnie Puławską Fundację Osób Niepełnosprawnych „PA-KT” podczas Ogólnopolskiego Turnieju tenisa stołowego osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W tegorocznej imprezie na starcie stanęło prawie 30 zawodników rywalizujących w trzech grupach niepełnosprawności oraz turnieju open. Choć tym razem na starcie zabrakło „kadrowiczów” to i tak byliśmy świadkami wielu pojedynków stojących na naprawdę wysokim poziomie. Ostatecznie w poszczególnych kategoriach triumfowali: Emilia Kotarska (kobiety), Piotr Sokalski (Tetraplegia) i Grzegorz Papis (Paraplegia i Open).

 

Więcej…
 

Po raz XXVIII

Drukuj PDF

Ostatnim akcentem tenisowego sezonu przed letnią przerwą była już XXVIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju tenisa stołowego o puchary Przewodniczącej Rady Miasta (drużynowy) i Prezesa PTKKF (indywidualny). W zmaganiach zespołowych do rywalizacji przystąpiło 12 ekip, które w początkowej fazie walczyło w czterech grupach eliminacyjnych. Ostatecznie najlepsza okazała się Heksa Niedrzwica Duża, która w finale 2-1 pokonała Wojciechówkę. Z kolei na najniższym stopniu podium uplasował się Sygnał Lublin. Natomiast w turnieju indywidualnym triumfował Filip Pawelec przed Miłoszem Plewikiem i Marcinem Trochimem. Na zakończenie imprezy najlepsze „szóstki” tak w zmaganiach drużynowych jak i indywidualnych nagrodzone zostały okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, którym ta droga składamy serdeczne podziękowania. Do tenisowych stołów wracamy 15 września.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL