ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

GP 2020 - klasyfikacja generalna

Drukuj PDF

Klasyfikacja generalna Grand Prix 2020 w kolarstwie MTB

Dziewczęta do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Mączka Julita Puławy 60
2. Wójcik Julia Lublin 37
3-4. Wiejak Zuzanna Puławy 17

Orzeł Gabriela Jastków 17
5. Wiejak Hanna Puławy 14

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Jusiak Julia LKKG Jastków 74
2. Wójcik Wiktoria Lublin 45
3. Nowaczek Nikola Puławy 41
4-5. Wasil Magdalena Isover MTB Lublin 20

Zmysłowska Magdalena GTC Garage Świdnik 20
6. Jusiak Jagoda LKKG Jastków 11

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Beda Franciszek Puławy 80
2. Beda Bartłomiej Puławy 57
3. Beda Mikołaj Puławy 44
4. Glegoła Igor Kozienice 35
5. Cywiński Piotr Mayday Kurów 34
6. Glegoła Eryk Kozienice 25
7. Orzeł Antoni Jastków 20
8. Kulik Tymon Puławy 17
9-10. Jusiak Jan Jastków 14

Sztembis Leon LKKG Jastków 14
11. Wiejak Jan Puławy 11
12. Koza Krzysztof Puławy 8

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Nowaczek Dawid Puławy 57
2. Chabros Dawid Mayday Team 20
3. Mączka Błażej Puławy 14

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Rozpędowski Mateusz
Puławy 20

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Wyczółkowski Paweł Puławy 40

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Orzeł Grzegorz LKKG Lublin 58
2. Maj Kamil Atol Bike Puławy 54
3. Kulik Marek Puławy 40
4. Sztembis Michał LKKG Jastków 38
5. Wójtowicz Wojciech Puławy 31
6-7. Gawron Marek LKKG Jastków 25

Koza Przemysław Atol Bike Puławy 25
8. Beda Karol Atol Bike Puławy 23
9-10. Wójcik Marcin Lublin 19

Modecki Gerard Isover MTB Lublin 19
11. Brygoła Sebastian Lublin 15
12. Trojak Krzysztof Puławy 14
13. Bartusiak Marcin Isover MTB Lublin 12
14. Wójcik Łukasz GTC Garage Świdnik 11
15. Łuczkiewicz Kamil Isover MTB Lublin 10
16. Sztal Sebastian Bike Room Team 9
17-20. Prószyński Romuald Puławy 8

Jusiak Jacek LKKG Jastków 8

Lipa Marek Lublin 8

Borkowski Sylwester Isover MTB Lublin 8
21-22. Ostrowski Bartłomiej Panieńszczyzna 7

Wróblewski Wojciech Atol Bike Puławy 7
23. Kulmoga Arkadiusz Jastków 5
24. Szwałek Grzegorz Jastków 4
25. Okłocki Tomasz Lublin 2
26-27. Jóźwiak Przemysław Lublin 1

Nadulski Grzegorz GTC Garage Świdnik 1
28-29. Ostrowski Maciej Panieńszczyzna 0

Paderecki Maciej GTC Garage Świdnik 0