ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Koszykówka 3x3

Drukuj PDF

W miniony czwartek 20 sierpnia odbył się kolejny turniej w ramach wakacyjnego Grand Prix Puław w koszykówce 3x3. Tym razem na starcie stanęło 5 ekip rywalizujących w systemie „każdy z każdym”. Po zaciętej walce, z kompletem zwycięstw najlepsza okazała się ekipa w składzie: Paweł Wręga, Janusz Próchniak, Jerzy Dębski. Jednak uczciwie trzeba przyznać, że nie przyszło im to najłatwiej, gdyż w dwóch pojedynkach szalę zwycięstwa na swoja korzyść przechylili dopiero w dogrywkach. Kolejne zmagania zamykające wakacyjny sezon odbędą się w czwartek 27 sierpnia od godz. 17.30 na boiskach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach.
Dodatkowo podajemy również wyniki poprzedniego turnieju, które z przyczyn technicznych nie pojawiły się wcześniej.

 

30 lipca

Lp. Drużyna 1 2 3 4 Zwycięstwa Miejsce
Kosze
1. Bigoraj ----- 2 – 11 7 – 8 1 – 11 0 IV
10 – 30
2. Dębski 11 – 2 ----- 6 – 4 5 – 6 2 II
22 – 12
3. Kamionka 8 – 7 4 – 6 ----- 5 – 6 1 III
17 – 19
4. Małecki 11 – 1 6 – 5 6 – 5 ----- 3 I
23 – 11

Klasyfikacja końcowa:
1. Małecki Piotr, Grzęda Daniel, Billewicz Maksymilian, Bronikowski Jan
2. Dębski Rafał, Zolech Konrad, Mentel Bartosz
3. Kamionka Maciej, Markiewicz Maciej, Pagos Kacper, Pułka Kacper
4. Bigoraj Krzysztof, Krasucki Jan, Graf Krystian

 

20 sierpnia

Lp. Drużyna 1 2 3 4 5 Zwycięstwa Miejsce
Kosze
1. Małecki ----- 10 – 9 11 – 6 5 – 11 11 – 9 3 II
37 – 35
2. Jaśkowski 9 – 10 ----- 7 – 6 9 – 10 11 – 1 2 III
36 – 27
3. Białota 6 – 11 6 – 7 ----- 2 – 6 5 – 8 0 V
19 – 32
4. Wręga 11 – 5 10 – 9 6 – 2 ----- 7 – 6 4 I
34 – 22
5. Dębski 9 – 11 1 – 11 8 – 5 6 – 7 ----- 1 IV
24 – 34

Klasyfikacja końcowa:
1. Wręga Paweł, Próchniak Janusz, Dębski Jerzy
2. Małecki Piotr, Jóźwik Mateusz, Grzęda Daniel
3. Jaśkowski Bartłomiej, kruk Kacper, Sadurski Marcin
4. Dębski Rafał, Pyśniak Daniel, Komecki Krzysztof
5. Białota Michał, Figiel Kacper, Kamiński Tymon, Kapusta Szymon