ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klastfikcacja GP 2020 w tenisie stołowym

Drukuj PDF

do 15 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Gajewski Jakub Puławy 31
2-4. Maciąg Szymon Gołąb 20

Serafin Gabriela Radom 20

Celiński Mateusz Łuków 20
5-6. Wójcik Miłosz Puławy 17

Ponikowski Mateusz Łuków 17
7. Wawer Filip Puławy 14
8-9. Rutyna Michał Puławy 12

Kamola  Kinga Radom 12

 

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Gołębiowski Kamil Topspin Kurów 91
2. Matraszek Emil Końskowola 67,5
3. Bocian Piotr Puławy 62
4. Joński Dominik Dęblin 45,5
5. Dydo Mariusz Puławy 45
6. Domagalski Cezary Puławy 43
7. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 39,5
8. Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin 37
9. Chudzik Łukasz Puławy 26
10. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 23
11-12. Gzubicki Rafał LOB Dęblin 21

Grzyb Marcin Adamów 20
13-14. Kołodziejczyk Jacek Bełżyce 20

Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica Duża 17
15-17. Kraska Michał Jedlińsk 17

Kacperski Adrian Błękitni Leopoldów 12

Wierzbicki Marek Biała Podlaska 12
18-21. Król Andrzej Żelechów 10,5

Wojciechowski Mikołaj Górne 10,5

Serafin Wiktoria Radom 10,5

Sajnaj Grzegorz Łęczna 10,5
22-23. Bednarczyk Norbert Dęblin 8,5

Celiński Mateusz Łuków 8,5
24. Ponikowski Mateusz Łuków 7
25-32. Słomka Artur Heksa Niedrzwica Duża 5,5

Całka Artur Okrzeja 5,5

Górka Andrzej LOB Dęblin 5,5

Grabowski Karol Piotrawin 5,5

Serafin Julia Radom 5,5

Kulpa Marcin Lublin 5,5

Kamiński Damian Bełżyce 5,5

Bartoszuk Michał Dęblin 5,5
33. Champerek Michał Bełżyce 3
34-36. Maj Karol Moszczanka 2

Piasecki Oskar Moszczanka 2

Kamola Radosław Cezaryn 2
37-41. Koral Dawid Witoszyn 1,5

Lipska Agata Lubartów 1,5

Rak Daniel Bychawa 1,5

Młodnicki Robert Bełżyce 1,5

Nojek Radosław Dęblin 1,5
42-48. Kępka Jacek Rudy 0

Zaczek Marcin Żelechów 0

Kramek Bartłomiej Orzeł Komaszyce 0

Król Przemysław Żelechów 0

Sieńko Rafał Bełżyce 0

Lipska Anna Lubartów 0

Wójcik Julia Lubartów 0

 

40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Poświatowski Radosław Puławy 79
2. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 75,5
3. Mitruczuk Piotr Puławy 67
4. Ciurkowski Tomasz Puławy 60
5. Zając Artur Puławy 48,5
6. Ciurkowski Marek Puławy 41,5
7. Wardzyński Marian Biała Podlaska 40
8. Zawadzki Ryszard Puławy 40
9-10. Smaga Dariusz Opole Lubelskie 31,5

Moszczyński Krzysztof Skoki 27
11-12. Gawidziel Leszek Puławy 22,5

Burdzicki Zbigniew Biała Podlaska 20,5
13. Baran Robert Lubartów 20
14. Cyrankiewicz Mariusz Lublin 20
15. Prokopiak Wojciech Idalin 18,5
16. Ostrowski Rafał Lublin 17
17-20. Cyrankiewicz Mariusz Lublin 10,5

Ciołek Zbigniew Wojciechówka 10,5

Chawryło Roman Lublin 10,5

Kalita Robert Lublin 10,5
21. Bichta Andrzej Niemce 8
22. Matraszek Kazimierz Wronów 7,5
23. Kuta Marta Topspin Kurów 6,5
24. Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 5,5
25-26. Mateusiak Krystian Wojcieszków 0

Kiljan Sławomir Idalin 0

 

56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Bigaj Leszek Lublin 103
2. Płachta Marek Kozienice 73
3-4. Skrzęta Sławomir Końskowola 57

Matraszek Leszek Końskowola 57
5. Taczalski Marek Zakrzówek 52
6. Pańczyk Waldemar Puławy 48,5
7. Grzybek Bogdan Chodel 44,5
8. Kowalczyk Stanisław Puławy 44
9. Grabowski Krzysztof Piotrawin 24,5
10. Kotulski Bogdan Puławy 21,5
11. Lewczuk Dariusz Świdnik 17
12. Berliński Tadeusz Puławy 16
13. Głodek Andrzej Żelechów 14

 

OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Dydo Mariusz Puławy 122
2. Gołębiowski Kamil Topspin Kurów 100,5
3. Matraszek Emil Końskowola 88,5
4. Poświatowski Radosław Puławy 82,5
5. Bocian Piotr Puławy 81,5
6. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 65
7. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 57,5
8. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 57
9. Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin 56
10. Ciurkowski Tomasz Puławy 55,5
11. Bigaj Leszek Lublin 52
12. Wardzyński Marcin Biała Podlaska 44
13. Kacperski Adrian Błękitni Leopoldów 35,5
14. Moszczyński Krzysztof Skoki 30,5
15. Domagalski Cezary Puławy 29,5
16-17. Grzybek Bogdan Chodel 27,5

Taczalski Marek Zakrzówek 27,5
18. Smaga Dariusz Opole Lubelskie 26,5
19-22. Grzyb Marcin Adamów 25

Kołodziejczyk Jacek Bełżyce 25

Gawidziel Leszek Puławy 25

Chudzik Łukasz Puławy 25
23. Zawadzki Ryszard Puławy 24
24. Joński Dominik Dęblin 21
25. Gzubicki Rafał LOB Dęblin 20
26-29. Baran Robert Lubartów 19

Słomka Artur Heksa Niedrzwica Duża 19

Mitruczuk Piotr Puławy 19

Skrzęta Sławomir Końskowola 19
30. Sajnaj Grzegorz Łęczna 17
31-32. Głodek Andrzej Żelechów 15,5

Ciołek Zbigniew Wojciechówka 15,5
33. Cyrankiewicz Mariusz Lublin 15
34-36. Wojciechowski Michał Górne 13,5

Wójcik Julia Lubartów 13,5

Wierzbicki Marek Biała Podlaska 13,5
37. Ciurkowski Marek Puławy 11
38-40. Grabowski Krzysztof Piotrawin 10,5

Rak Daniel Bychawa 10,5

Bichta Andrzej Niemce 10,5
41. Płachta Marek Kozienice 9,5
42-43. Kamiński Damian Bełżyce 8

Burdzicki Zbigniew Biała Podlaska 8
44. Kalita Robert Lublin 7
45-48. Król Artur Żelechów 6,5

Koral Dawid Witoszyn 6,5

Chawryło Roman Lublin 6,5

Bartoszuk Michał Dęblin 6,5
49. Matraszek Leszek Końskowola 4
50. Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 3
51. Zając Artur Puławy 2,5
52-64. Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica Duża 1,5

Kępka Jacek Rudy 1,5

Matraszek Kazimierz Wronów 1,5

Król Przemysław Żelechów 1,5

Prokopiak Wojciech Idalin 1,5

Grabowski Karol Piotrawin 1,5

Serafin Wiktoria Radom 1,5

Maj Karol Moszczanka 1,5

Kraska Michał Jedlińsk 1,5

Lipska Anna Lubartów 1,5

Chemperek Michał Bełżyce 1,5

Pańczyk Waldemar Puławy 1,5

Młodnicki Robert Bełżyce 1,5
65-94. Mateusiak Krystian Wojcieszków 0

Całka Artur Okrzeja 0

Górka Andrzej LOB Dęblin 0

Zaczek Marcin Żelechów 0

Kowalczyk Stanisław Puławy 0

Lewczuk Dariusz Świdnik 0

Kramek Bartłomiej Orzeł Komaszyce 0

Rutyna Michał Puławy 0

Ostrowski Rafał Lublin 0

Berliński Tadeusz Puławy 0

Wójcik Miłosz Puławy 0

Fryczkowski Damian Puławy 0

Sieńko Rafał Bełżyce 0

Maciąg Szymon Gołąb 0

Kotulski Bogdan Puławy 0

Kiljan Sławomir Idalin 0

Bednarczyk Norbert Dęblin 0

Bartkiewicz Michał Puławy 0

Zając Patryk Żelechów 0

Gajewski Jakub Puławy 0

Trochym Wojciech Puławy 0

Wawer Filip Puławy 0

Kamola Kinga Cezaryn 0

Kamola Radosław Cezaryn 0

Serafin Julia Radom 0

Piasecki Oskar Moszczanka 0

Lipska Agata Lubartów 0

Kuta Marta Topspin Kurów 0

Kulpa Marcin Lublin 0

Nojek Radosław Dęblin 0

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Dydo Mariusz Puławy 78

Ciurkowski Tomasz Puławy 78
2. Poświatowski Radosław Puławy 62,5

Bocian Piotr Puławy 62,5
3. Matraszek Emil Końskowola 47

Woźniak Kacper Sygnał Lublin 47
4. Bigaj Leszek Lublin 43

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 43
5. Grzybek Bogdan Chodel 26,5

Smaga Dariusz Opole Lubelskie 26,5
6. Wojciechowski Michał Górne 21

Ostrowski Rafał Lublin 21
7-10. Taczalski Marek Zakrzówek 20

Lewczuk Dariusz Świdnik 20

Słomka Artur Heksa Niedrzwica Duża 20

Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 20

Gołębiowski Kamil Topspin Kurów 20

Taczalski Marek Zakrzówek 20

Gołębiowski Kamil Topspin Kurów 20

Chudzik Łukasz Puławy 20
11-12. Domagalski Cezary Puławy 17

Chudzik Łukasz Puławy 17

Matraszek Emil Końskowola 17

Moszczyński Krzysztof Skoki 17
13. Kalita Robert Lublin 16

Cyrankiewicz Mariusz Lublin 16
14. Skrzęta Sławomir Końskowola 15,5

Płachta Marek Kozienice 15,5
15-16. Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin 14

Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 14

Kępka Jacek Rudy 14

Matraszek Kazimierz Wronów 14
17. Mitruczuk Piotr Puławy 11,5

Ciurkowski Marek Puławy 11,5
18-19. Kacperski Adrian Błękitni Leopoldów 11

Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 11

Zając Artur Puławy 11

Matraszek Leszek Końskowola 11
20-22. Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica Duża 10,5

Słomka Artur Heksa Niedrzwica Duża 10,5

Smaga Dariusz Opole Lubelskie 10,5

Skrzęta Sławomir Końskowola 10,5

Smaga Dariusz Opole Lubelskie 10,5

Moszczyński Krzysztof Skoki 10,5
23. Gawidziel Leszek Puławy 10

Koral Dawid Witoszyn 10
24. Mitruczuk Piotr Puławy 9

Zawadzki Ryszard Puławy 9
25-26. Moszczyński Krzysztof Skoki 8,5

Bigaj Leszek Lublin 8,5

Zawadzki Ryszard Puławy 8,5

Bichta Andrzej Niemce 8,5
27. Gawidziel Leszek Puławy 6,5

Mitruczuk Piotr Puławy 6,5
28-32. Zawadzki Ryszard Puławy 5,5

Trochym Wojciech Puławy 5,5

Badnarczyk Norbert Dęblin 5,5

Bartkiewicz Michał Puławy 5,5

Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5

Płachta Marek Kozienice 5,5

Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5

Zawadzki Ryszard Puławy 5,5

Celiński Mateusz Łuków 5,5

Ponikowski Mateusz Łuków 5,5
33-35. Król Andrzej Żelechów 1,5

Król Przemysław Żelechów 1,5

Cyrankiewicz Mariusz Lublin 1,5

Bichta Andrzej Niemce 1,5

Zaczek Marcin Żelechów 1,5

Zając Patryk Żelechów 1,5
36-47. Górka Andrzej LOB Dęblin 0

Gzubicki Rafał LOB Dęblin 0

Grabowski Krzysztof Piotrawin 0

Grabowski Karol Piotrawin 0

Kamiński Damian Bełżyce 0

Sieńko Rafał Bełżyce 0

Fryczkowski Damian Puławy 0

Czosnyka Szymon Puławy 0

Joński Dominik Dęblin 0

Berliński Tadeusz Puławy 0

Ciszewski Paweł Puławy 0

Łuczuk Franciszek Puławy 0

Prokopiak Wojciech Idalin 0

Kiljan Sławomir Idalin 0

Kowalczyk Stanisław Puławy 0

Kotulski Bogdan Puławy 0

Całka Artur Okrzeja 0

Zaczek Marcin Żelechów 0

Rutyna Michał Puławy 0

Gajewski Jakub Puławy 0

Maciąg Szymon Gołąb 0

Wójcik Miłosz Puławy 0

Mateusiak Krystian Wojcieszków 0

Skrzęta Sławomir Końskowola 0