ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tenisiści po raz drugi

Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w minioną niedzielę 16 lutego i zgromadził na starcie ponad 40 zawodników. Tym razem rywalizacja odbywała się w grupie do 15 lat oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. Ostatecznie po zaciętej i stojącej na niezłym poziomie rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: Maciąg Szymon (do 15 lat), Kacperski Adrian (open) i duet Artur Słomka/Mikołaj Sieroń w deblu.
Kolejna impreza zaplanowana jest na niedzielę 8 marca podczas, której rywalizacja odbędzie się we wszystkich grupach wiekowych oraz turnieju open. Początek jak zwykle o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

do 15 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Maciąg Szymon Gołąb 20
2. Wójcik Miłosz Puławy 17
3. Gajewski Jakub Puławy 14
4. Rutyna Michał Puławy 12

 

OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kacperski Adrian Błękitni Leopoldów 25
2. Gołębiowski Kamil Topspin Kurów 22
3. Słomka Artur Heksa Niedrzwica 19
4. Bocian Piotr Puławy 17
5-6. Głodek Andrzej Żelechów 15,5

Dydo Mariusz Puławy 15,5
7-8. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 13,5

Wojciechowski Michał Górne 13,5
9-12. Ciurkowski Tomasz Puławy 10,5

Grzybek Bogdan Chodel 10,5

Woźniak Kacper Sygnał Lublin 10,5

Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 10,5
13-16. Bigaj Leszek Lublin 6,5

Poświatowski Radosław Puławy 6,5

Zawadzki Ryszard Puławy 6,5

Matraszek Emil Końskowola 6,5
17-24. Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 1,5

Gawidziel Leszek Puławy 1,5

Mitruczuk Piotr Puławy 1,5

Smaga Dariusz Opole Lubelskie 1,5

Ciurkowski Marek Puławy 1,5

Kępka Jacek Rudy 1,5

Matraszek Kazimierz Wronów 1,5

Król Przemysław Żelechów 1,5
25-32. Ostrowski Rafał Lublin 0

Bednarczyk Norbert Dęblin 0

Bartkiewicz Michał Puławy 0

Zając Patryk Żelechów 0

Maciąg Szymon Gołąb 0

Zając Artur Puławy 0

Koral Dawid Witoszyn 0

Kowalczyk Stanisław Puławy 0
33-42. Matraszek Leszek Końskowola 0

Zaczek Marcin Żelechów 0

Król Andrzej Żelechów 0

Płachta Marek Kozienice 0

Mateusiak Krystian Wojcieszków 0

Gajewski Jakub Puławy 0

Wójcik Miłosz Puławy 0

Rutyna Michał Puławy 0

Trochym Wojciech Puławy 0

Skrzęta Sławomir Końskowola 0

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Słomka Artur Heksa Niedzrzwica 20
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin
2. Poświatowski Radosław Puławy 17
Bocian Piotr
3. Matraszek Emil Końskowola 14
Woźniak Kacper Sygnał Lublin
4. Dydo Mariusz Puławy 12
Ciurkowski Tomasz
5-6. Wojciechowski Michał Górne 10,5
Ostrowski Rafał Lublin

Grzybek Bogdan Chodel 10,5
Smaga Dariusz Opole Lubelskie
7-8. Bigaj Leszek Lublin 8,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów

Kępka Jacek Rudy 8,5
Matraszek Kazimierz Wronów
9-12. Zawadzki Ryszard Puławy 5,5
Trochym Wojciech

Bednarczyk Norbert Dęblin 5,5
Bartkiewicz Michał Puławy

Kacperski Adrian Błękitni Leopoldów 5,5
Ciołek Dariusz

Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5
Płachta Marek Kozienice
13-16. Mitruczuk Piotr Puławy 1,5
Ciurkowski Marek

Matraszek Leszek Końskowola 1,5
Zając Artur Puławy

Zaczek Marcin Żelechów 1,5
Zając Patryk

Gawidziel Leszek Puławy 1,5
Koral Dawid Witoszyn
17-19. Król Andrzej Żelechów 0
Król Przemysław

Mateusiak Krystian Wojcieszków 0
Skrzęta Sławomir Końskowola

Maciąg Szymon Gołąb 0
Wójcik Miłosz Puławy