ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Maraton na początek

Drukuj PDF

Ponad 10 godzin trwała inauguracyjna impreza tegorocznego otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym, która na starcie zgromadziła w sumie ponad 60 zawodników. Podczas pierwszego turnieju zawodnicy rywalizowali w „dorosłych” grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. Po wielogodzinnych zmaganiach z pewnością najbardziej zadowolony był  Mariusz Wołowiecki, który okazał się najlepszy w grupie 16-39 lat oraz open, a w deblu w duecie z Mikołajem Sieroniem stanął na najniższym stopniu podium. W pozostałych grupach triumfowali: Robert Baran (40-55 lat), Leszek Bigaj (56 lat i starsi) oraz Marek Taczalski/Dariusz Lewczuk w deblu.
Kolejny turniej w niedzielę 16 lutego od godz. 10.00 w sali ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!!!

 

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin 20
2. Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica 17
3. Joński Dominik Dęblin 14
4. Kacperski Adrian Błękitni Leopoldów 12
5-6. Król Andrzej Żelechów 10,5

Wojciechowski Mikołaj Górne 10,5
7-8. Matraszek Emil Końskowola 8,5

Bocian Piotr Puławy 8,5
9-12. Słomka Artur Heksa Niedrzwica 5,5

Gzubicki Rafał LOB Dęblin 5,5

Całka Artur Okrzeja 5,5

Górka Andrzej LOB Dęblin 5,5
13-16. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 1,5

Koral Dawid Witoszyn 1,5

Dydo Mariusz Puławy 1,5

Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 1,5
17-23. Kamiński Damian Bełżyce 0

Grabowski Karol Piotrawin 0

Kępka Jacek Rudy 0

Zaczek Marcin Żelechów 0

Kramek Bartłomiej Orzel Komaszyce 0

Król Przemysław Żelechów 0

Sieńko Rafał Bełżyce 0

 

40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Baran Robert Lubartów 20
2. Ostrowski Rafał Lublin 17
3. Gawidziel Leszek Puławy 14
4. Moszczyński Krzysztof Skoki 12
5-6. Cyrankiewicz Mariusz Lublin 10,5

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 10,5
7-8. Mitruczuk Piotr Puławy 8,5

Poświatowski Radosław Puławy 8,5
9-12. Ciurkowski Marek Puławy 5,5

Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 5,5

Smaga Dariusz Opole Lubelskie 5,5

Zając Artur Puławy 5,5
13-16. Ciurkowski Tomasz Puławy 1,5

Prokopiak Wojciech Idalin 1,5

Bichta Andrzej Niemce 1,5

Matraszek Kazimierz Wronów 1,5
17-19. Mateusiak Krystian Wojcieszków 0

Zawadzki Ryszard Puławy 0

Kiljan Sławomir Idalin 0

 

56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Bigaj Leszek Lublin 20
2. Lewczuk Dariusz Świdnik 17
3. Grabowski Krzysztof Piotrawin 14
4. Taczalski Marek Zakrzówek 12
5-6. Pańczyk Waldemar Puławy 10,5

Grzybek Bogdan Chodel 10,5
7-8. Skrzęta Sławomir Końskowola 8,5

Płachta Marek Kozienice 8,5
9-12. Berliński Tadeusz Puławy 5,5

Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5

Matraszek Leszek Końskowola 5,5

Kotulski Bogdan Puławy 5,5

 

OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin 25
2. Bocian Piotr Puławy 22
3. Baran Robert Lubartów 19
4. Gawidziel Leszek Puławy 17
5-6. Dydo Mariusz Puławy 15,5

Matraszek Emil Końskowola 15,5
7-8. Moszczyński Krzysztof Skoki 13,5

Poświatowski Radosław Puławy 13,5
9-12. Joński Dominik Dęblin 10,5

Taczalski Marek Zakrzówek 10,5

Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 10,5

Kacperski Adrian Błękitny Leopoldów 10,5
13-16. Król Artur Żelechów 6,5

Koral Dawid Witoszyn 6,5

Mitruczuk Piotr Puławy 6,5

Grzybek Bogdan Chodel 6,5
17-24. Cyrankiewicz Mariusz Lublin 1,5

Bigaj Leszek Lublin 1,5

Smaga Dariusz Opole Lubelskie 1,5

Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 1,5

Płachta Marek Kozienice 1,5

Kamiński Damian Bełżyce 1,5

Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica 1,5

Gzubicki Rafał LOB Leopoldów 1,5
25-32. Mateusiak Krystian Wojcieszków 0

Pańczyk Waldemar Puławy 0

Bichta Andrzej Niemce 0

Wojciechowski Michał Górne 0

Zając Artur Puławy 0

Woźniak Kacper Sygnał Lublin 0

Całka Artur Okrzeja 0

Górka Andrzej Dęblin 0
33-48. Zawadzki Ryszard Puławy 0

Grabowski Krzysztof Piotrawin 0

Skrzęta Sławomir Końskowola 0

Prokopiak Wojciech Idalin 0

Zaczek Marcin Żelechów 0

Ciurkowski Tomasz Puławy 0

Kowalczyk Stanisław Puławy 0

Lewczuk Dariusz Świdnik 0

Ciurkowski Marek Puławy 0

Kępka Jacek Rudy 0

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 0

Kramek Bartłomiej Orzeł Komaszyce 0

Rutyna Michał Puławy 0

Słomka Artur Heksa Niedrzwica 0

Ostrowski Rafał Lublin 0

Berliński Tadeusz Puławy 0
49-57. Matraszek Kazimierz Wronów 0

Grabowski Karol Piotrawin 0

Wójcik Miłosz Puławy 0

Fryczkowski Damian Puławy 0

Król Przemysław Żelechów 0

Sieńko Rafał Bełżyce 0

Maciąg Szymon Gołąb 0

Kotulski Bogdan Puławy 0

Kiljan Sławomir Idalin 0

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Taczalski Marek Zakrzówek 20
Lewczuk Dariusz Świdnik
2. Dydo Mariusz Puławy 17
Ciurkowski Tomasz
3. Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin 14
Sieroń Mikołaj
4. Matraszek Emil Końskowola 12
Woźniak Kacper Sygnał Lublin
5-6. Wojciechowski Michał Górne 10,5
Ostrowski Rafał Lublin

Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica 10,5
Słomka Artur
7-8. Bigaj Leszek Lublin 8,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów

Gawidziel Leszek Puławy 8,5
Koral Dawid Witoszyn
9-12. Grzybek Bogdan Chodel 5,5
Smaga Dariusz Opole Lubelskie

Kępka Jacek Rudy 5,5
Matraszek Kazimierz Wronów

Kacperski Adrian Błękitni Leopoldów 5,5
Ciołek Dariusz

Poświatowski Radosław Puławy 5,5
Bocian Piotr
13-16. Mitruczuk Piotr Puławy 1,5
Ciurkowski Marek

Król Andrzej Żelechów 1,5
Król Przemysław

Cyrankiewicz Mariusz Lublin 1,5
Bichta Andrzej Niemce

Skrzęta Sławomir Końskowola 1,5
Płachta Marek Kozienice
17-24. Górka Andrzej LOB Dęblin 0
Gzubicki Rafał

Zając Artur Puławy 0
Matraszek Leszek Końskowola

Grabowski Krzysztof Piotrawin 0
Grabowski Karol

Kamiński Damian Bełżyce 0
Sieńko Rafał

Fryczkowski Damian Puławy 0
Czosnyka Szymon

Joński Dominik Dęblin 0
Berliński Tadeusz Puławy

Ciszewski Paweł Puławy 0
Łuczuk Franciszek

Prokopiak Wojciech Idalin 0
Kiljan Sławomir
25-28. Kowalczyk Stanisław Puławy 0
Kotulski Bogdan

Całka Artur Okrzeja 0
Zaczek Marcin Żelechów

Rutyna Michał Puławy 0
Gajewski Jakub

Maciąg Szymon Gołąb 0
Wójcik Miłosz Puławy