ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tenisiści znów walczyli

Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników wzięło udział w kolejnym turnieju tenisa stołowego w ramach Grand Prix Puław 2019. Tym razem rywalizacja odbywała się w poszczególnych kategoriach wiekowych i deblu. Po ponad siedmiu godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: do 15 lat – Kramek Bartłomiej (LZS Orzeł Komaszyce), 16 – 39 lat – Wołowiecki Mariusz (LOB Dęblin), 40 – 55 lat – Tadeusz Sidoruk (LOB Dęblin), 56 lat i starsi – Bogdan Grzybek (Chodel), debel – Domagalski Cezary/ Maciąg Dominik (Puławy/Heksa Niedrzwica Duża).
Na kolejny turniej zapraszamy w niedzielę 27 października tradycyjnie od godz. 10.00 w ZSO nr 1 w Puławach im. KEN ul. Kaniowczyków. Zmagania odbędą się w grupie do 15 lat oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. Zapraszamy!!!

do lat 15

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kramek Bartlomiej LZS Orzeł Komaszyce 20
2. Michał Rutkowski Optima Lublin 17
3. Wawer Filip Puławy 14

 

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin 20
2. Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica 17
3. Gołębiowski Kamil Topspin Kurów 14
4. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 12
5-6. Domagalski Cezary Puławy 10,5
Bocian Piotr Puławy 10,5
7-8. Dydo Mariusz Puławy 8,5
Woźniak Kacper Sygnał Lublin 8,5
9-12. Kamiński Damian Bełżyce 5,5
Gzubicki Rafał LOB Dęblin 5,5
Matraszek Emil Końskowola 5,5
Nowicki Arkadiusz Borów 5,5
13-15. Zagrawa Mateusz Optima Lublin 2
Górka Andrzej LOB Dęblin 2
Dyjor Adam Lublin 2

 

40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 20
2. Poświatowski Radosław Puławy 17
3. Bigaj Leszek Lublin 14
4. Mazurkiewicz Norbert Łęczna 12
5-6. Moszczyński Krzysztof Skoki 10,5
Futa Marek Lublin 10,5
7-8. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 8,5
Gawidziel Leszek Puławy 8,5
9-12. Smaga Dariusz Opole Lubelskie 5,5
Mitruczuk Piotr Puławy 5,5
Czerkawski Artur Lublin 5,5
Grabczak Robert Lublin 5,5
13-16. Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 1,5
Ciurkowski Marek Puławy 1,5
Zając Artur Puławy 1,5
Zawadzki Ryszard Puławy 1,5

 

56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzybek Bogdan Chodel 20
2. Taczalski Marek Zakrzówek 17
3. Berliński Tadeusz Puławy 14
4. Plachta Marek Kozienice 12
5-6. Pańczyk Waldemar Puławy 10,5
Kowalczyk Stanisław Puławy 10,5
7-8. Matraszek Leszek Końskowola 8,5
Kotulski Bogdan Puławy 8,5

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Domagalski Cezary Puławy 20
Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica
2. Dydo Mariusz Puławy 17
Gołębiowski Kamil Topspin Kurów
3. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 14
Wołowiecki Mariusz
4. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 12
Bigaj Leszek Lublin
5-6. Futa Marek Lublin 10,5
Mazurkiewicz Norbert Łęczna
Poświatowski Radosław Puławy 10,5
Bocian Piotr
7-8. Kamiński Damian Bełżyce 8,5
Nowicki Arkadiusz Borów
Grzybek Bogdan Chodel 8,5
Smaga Dariusz Opole Lubelskie
9-12. Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 5,5
Moszczyński Krzysztof Skoki
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 5,5
Kramek Bartłomiej
Górka Andrzej LOB Dęblin 5,5
Gzubicki Rafał
Czerkawski Artur Lublin 5,5
Dyjor Adam
13-16. Zagrawa Mateusz Optima Lublin 1,5
Rutkowski Michał
Gawidziel Leszek Puławy 1,5
Taczalski Marek Zakrzówek
Woźniak Kacper Sygnał Lublin 1,5
Matraszek Emil Końskowola
Kowalczyk Stanisław Puławy 1,5
Płachta Marek Kozienice
17-19. Ciurkowski Marek Puławy 0
Zawadzki Ryszard
Kotulski Bogdan Puławy 0
Zając Artur
Berliński Tadeusz Puławy 0
Mitruczuk Piotr