ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kolarskie mistrzostwa

Drukuj PDF

W minioną sobotę 21 września, odbyła się tegoroczna edycja Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB. Zawodnicy rywalizowali na dystansach od kilku do kilkunastu kilometrów, a w poszczególnych grupach triumfowali: Wiejak Matylda (do 10 lat), Cywińska Barbara (kobiety), Cywiński Piotr (do 10 lat), Pawłowski Jan (11-14 lat), Żuchowski Mateusz (15-17 lat), Wawer Adrian (18-30 lat) i Tomasz Siewierski (31 lat i starsi).
Ostatni tegoroczny wyścig w ramach Grand Prix Puław 2019 odbędzie się w sobotę 5 października. Zapraszamy.

Dziewczęta do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wiejak Matylda Puławy 20
2. Mączka Julita Puławy 17

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Cywińska Barbara Mayday Lublin 20
2. Marek Kinga Mayday Lublin 17
3. Sieniek Nikola Mayday Lublin 14
4. Poniewierska Wiktoria Kurów 12
5. Mitura Patrycja Mayday Lublin 11
6. Nowaczek Nikola Puławy 10

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Cywiński Piotr Turka 20
2. Marcinkiewicz Mateusz Puławy 17
3. Beda Franciszek Puławy 14
4. Węgorek Maksymilian Lublin 12
5. Beda Bartłomiej Puławy 11
6. Ptasiński Mateusz Puławy 10
7. Beda Mikołaj Puławy 9

 

Chłopcy do 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Pawłowski Jan Mayday Lublin 20
2. Wawer Bartłomiej Puławy 17
3. Kowalski Jakub Zastawie 14
4. Nowaczek Dawid Puławy 12
5. Chabros Dawid Mayday Puławy 11
6. Wójcik Kamil Mayday Lublin 10
7. Kozak Kacper Mayday Lublin 9

 

Chłopcy do 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Żuchowski Mateusz Mostostal Puławy 20

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Adrian Puławy 20
2. Grenda Kamil LKKG ETI Lublin 17

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Siewierski Tomasz Bike Boys Lublin 20
2. Kulik Marek Puławy 17
3. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 14
4. Różalski Kamil Bike Boys Lublin 12
5. Maj Kamil LKKG ETI Lublin 11
6. Lipa Marek Lublin 10
7. Brygoła Sebastian Lublin 9
8. Gawron Marek LKKG Jastków 8