ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Walczyli kolarze

Drukuj PDF

Kolejny wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 3 sierpnia i na starcie zgromadził prawie 40 zawodników. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Ewelina Obara, Piotr Cywiński, Mateusz Mazurek, Paweł Wyczółkowski i Marek Kulik.
Następna impreza odbędzie 21 września od godz. 9.30, grupy wiekowe powyżej 15 lat i nie wcześniej jak o godz. 10.45 pozostałe grupy. Miejscem zbiórki i biura zawodów będzie Skatepark przy ul. Niemcewicza w Puławach.

Dziewczęta do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wiejak Matylda Puławy 20
2. Marzec Nina Puławy 17

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Obara Ewelina LKKG ETI Lublin 20
2. Nowaczek Nikola Puławy 17
3. Wójcik Wiktoria Lublin 14

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Cywiński Piotr Turka 20
2. Marcinkiewicz Mateusz Lublin 17
3. Szczerbatko  Stanisław ETI LKKG Lublin 14
4. Sztembis Leon ETI LKKG Jastków 12
5. Beda Bartłomiej Puławy 11
6. Beda Mikołaj Puławy 10
7. Beda Franciszek Puławy 9

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mazurek Mateusz ETI LKKG Jastków 20
2. Chmiel Jakub ETI LKKG Jastków 17
3. Wawer Bartłomiej Puławy 14
4. Nowaczek Dawid Puławy 12
5. Szymański Dawid Puławy 11
6. Barański Jakub Świdnik 10

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wyczółkowski Paweł Puławy 20
2. Obara Radosław Lublin 17

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kulik Marek Puławy 20
2. Siewierski Tomasz Bike Boys 17
3. Różalski Kamil Bike Boys 14
4. Maj Kamil LKK Lublin 12
5. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 11
6. Kmiecik Łukasz Puławy 10
7. Gawron Marek LKKG Jastków 9
8. Beda Karol Atol Bike Puławy 8
9. Bartusiak Marcin Isover MTB 7
10. Brygoła Sebastian Lublin 6
11. Trojak Krzysztof Puławy 5
12. Wal Mariusz Isover MTB 4
13. Obara Marek Lublin 3
14. Jusiak Jacek ETI LKKG Jastków 2