ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klasyfikacja generalna GP 2019

Drukuj PDF

 

Dziewczęta do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wiejak Matylda Puławy 80
2. Mączka Julita Puławy 51
3. Marzec Nina Puławy 17

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Obara Ewelina ETI LKKG Lublin 78
2. Nowaczek Nikola Puławy 57
3. Wieczorek Zuzanna ETI LKKG Lublin 40
4. Wójcik Wiktoria Lublin 34
5. Sabaj Krystyna LKK Lublin 17

 

Chłopcy do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Cywiński Piotr Lublin 71
2. Beda Franciszek Puławy 63
3. Beda Bartłomiej Puławy 49
4. Beda Mikołaj Puławy 42
5. Szczerbatko Stanisław Lublin 34
6. Sztembis Leon ETI LKKG Jastków 23
7. Marcinkiewicz Mateusz Lublin 17
8. Węgorek Maksymilian Lublin 14
9. Mazurek Michał ETI LKKG Jastków 12
10. Kozak Krzysztof Puławy 10
11. Kulik Tymon Puławy 0

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mazurek Mateusz ETI LKKG Jastków 60
2. Nowaczek Dawid Puławy 54
3-4. Barański Jakub Świdnik 51
Wawer Bartłomiej Puławy 51
5. Pałka Maciej ETI LKKG Jastków 28
6. Chmiel Jakub ETI LKKG Jastków 17
7. Szymański Dawid Puławy 11
8. Barszcz Patryk ETI LKKG Jastków 0

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Obara Radosław ETI LKKG Lublin 41
2. Grenda Kamil ETI LKKG Lublin 37
3. Wyczółkowski Paweł Puławy 34
4. Matyjaszczyk Filip ETI LKKG Lublin 20
5. Anasiak Nikodem ETI LKKG Lublin 17
6. Łomicz Aksel Metro Bikes Lublin 14
7. Wawer Adrian Wydolność.pl 0

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Maj Kamil LKK Lublin 63
2. Kulik Marek Puławy 60
3. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 39
4. Kmiecik Łukasz Puławy 32
5. Orzeł Grzegorz ETI LKKG Lublin 31
6. Beda Karol Atol Bike Puławy 30
7. Lipa Marek Puławy 27
8. Jóźwiak Przemysław Lublin 22
9-10. Jusiak Jacek ETI LKKG Jastków 20
Trojak Krzysztof Puławy 20
11-12. Obara Marek ETI LKKG Lublin 17
Siewierski Tomasz Bike Boys 17
13. Brygoła Sebastian Lublin 15
14-16. Turak Robert Atol Bike Puławy 14
Gawron Marek ETI LKKG Lublin 14
Różalski Kamil Bike Boys 14
17. Solski Nikodem Lublin 12
18. Łusiak Piotr Bradex Party Professional 10
19-20. Joński Emil Atol Bike Puławy 9
Jóźwicki Mariusz Puławy 9
21. Kraska Arkadiusz Puławy 8
22. Bartusiak Marcin Isover MTB 7
23-24. Marciniak Mariusz Puławy 4
Wal mariusz Isover MTB 4