ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klasyfikacja generalna GP 2019

Drukuj PDF

 

Dziewczęta do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wiejak Matylda Puławy 120
2. Mączka Julita Puławy 85
3. Marzec Nina Puławy 17

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Obara Ewelina ETI LKKG Lublin 90
2. Nowaczek Nikola Puławy 81
3. Wieczorek Zuzanna ETI LKKG Lublin 40
4-5. Wójcik Wiktoria Lublin 34
Sieniek Nikola Mayday Lublin 34
6. Poniewierska Wiktoria Kurów 29
7. Cywińska Barbara Mayday Lublin 20
8-9. Sabaj Krystyna LKK Lublin 17
Marek Kinga Mayday Lublin 17
10. Mitura Patrycja Mayday Lublin 11

 

Chłopcy do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Cywiński Piotr Lublin 111
2. Beda Franciszek Puławy 87
3. Beda Bartłomiej Puławy 70
4. Beda Mikołaj Puławy 60
5. Marcinkiewicz Mateusz Lublin 45
6. Węgorek Maksymilian Lublin 42
7. Szczerbatko Stanisław Lublin 34
8. Sztembis Leon ETI LKKG Jastków 23
9. Łuka Wiktor Puławy 17
10. Mazurek Michał ETI LKKG Jastków 12
11-12. Kozak Krzysztof Puławy 10
Ptasiński Mateusz Puławy 10
13. Kulik Tymon Puławy 0

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Bartłomiej Puławy 85
2. Nowaczek Dawid Puławy 77
3. Mazurek Mateusz ETI LKKG Jastków 60
4. Barański Jakub Świdnik 51
5. Chabros Dawid Mayday Lublin 31
6-7. Pałka Maciej ETI LKKG Jastków 28
Kowalski Jakub Pogoń Puławy 28
8. Wójcik Kamil Mayday Lublin 22
9. Pawłowski Jan Mayday Lublin 20
10. Chmiel Jakub ETI LKKG Jastków 17
11. Szymański Dawid Puławy 11
12. Kozak Kacper Mayday Lublin 9
13. Barszcz Patryk ETI LKKG Jastków 0

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Żuchowski Mateusz Mostostal Puławy 40
2. Muszyński Krystian Puławy 17
3. Górecki Mikołaj Puławy 0

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grenda Kamil ETI LKKG Lublin 71
2. Wyczółkowski Paweł Puławy 54
3. Obara Radosław ETI LKKG Lublin 41
4. Anasiak Nikodem ETI LKKG Lublin 31
5-6. Matyjaszczyk Filip ETI LKKG Lublin 20
Wawer Adrian Wydolność.pl 20
7. Łomicz Aksel Metro Bikes Lublin 14
8. Michalski Michał ETI LKKG Lublin 12

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kulik Marek Puławy 97
2. Maj Kamil LKK Lublin 88
3. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 65
4. Różalski Kamil Bike Boys 43
5. Orzeł Grzegorz ETI LKKG Lublin 42
6-7. Lipa Marek Puławy 37
Siewierski Tomasz Bike Boys 37
8. Brygoła Sebastian Lublin 33
9. Kmiecik Łukasz Puławy 32
10-11. Beda Karol Atol Bike Puławy 30
Gawron Marek ETI LKKG Lublin 30
12. Obara Marek ETI LKKG Lublin 24
13. Jóźwiak Przemysław Lublin 22
14-15. Jusiak Jacek ETI LKKG Jastków 20
Trojak Krzysztof Puławy 20
16. Turak Robert Atol Bike Puławy 14
17. Solski Nikodem Lublin 12
18. Łusiak Piotr Bradex Party Professional 10
19-20. Joński Emil Atol Bike Puławy 9
Jóźwicki Mariusz Puławy 9
21. Kraska Arkadiusz Puławy 8
22. Bartusiak Marcin Isover MTB 7
23. Szczygielski Andrzej Lublin 6
24-25. Marciniak Mariusz Puławy 4
Wal mariusz Isover MTB 4
26. Bala Tomasz Wydolność.pl 0